Jump to content
FAS Goran
Sedla

AR 159/ Dobar posao, ili zajeb godine?/ Ljubimica vol.2

Recommended Posts

Pa.... Srećna Nova... :cry:

Shit happens... :crybaby:

IMG20220102151834.jpgIMG20220102151822.jpg

Trenutak nepažnje, gledao na stranu a ne ispred sebe,i... Dva auta ispred mene,onaj prvi stao na pešački da propusti pešaka, ja nisam video da je auto ispred mene stao,i sabijem ih obojicu.

 

IMG20220102170955.jpg

IMG20220102171003.jpg

IMG20220102171011.jpg

IMG20220102171020.jpg

IMG20220102171028.jpg

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg...dešava se. Popravićemo je. Mehanički sve ispravno,hladnjaci jesu pomereni ali nisu oštećeni. Pali,radi,ide. Ni jednu grešku nije prijavila na tabli. U principu cela šteta je kozmetička,ali tek kad rasturim ću znati šta je i kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema. Bar niko ništa nije prijavio. Pitao sam ih odmah jesu li svi dobro. Nije bila ni neka velika brzina, išla kolona vozila, 300m pre toga stajali na semaforu...moj auto najviše stradao od sva tri. Ima mnogo praznog prostora od hladnjaka do vrha branika,pošto je onako šiljat, a i sama konstrukcija auta je takva,pa savija haubu prilikom udarca...

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da nema povredjenih i da nije bilo hitne jer je onda potpuno druga prica.

Ide u tuzilastvo, pa kazna prilicno visoka ( ako se ne varam)...itd....

Sto se tice auta po slikama bi rekao, hauba druga, levi far se nesto zguzvao, ne mogu da provalim po slikama, branik gitovanje i farabanje( mos i sam) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok. Sve ću menjam. Ako nešto mrzim to je git na kolima. Hauba i branik idu drugi,vrlo verovatno da mogu da se nadju i u boji. Farovi mogu da se spasu,bar za početak da ne pucam pare,jer su samo pukli na nosačima,a mogu da se zavare. Čak nisu ni pomereni mnogo,i dalje dobro baca snop svetla. Vezni limovi mi trebaju drugi, i šta sve bude trebalo ispod branika. 80% posla ide na šrafove,ali opet kažem, da sačekam par dana dok rasturim auto. 

 

Policija je dolazila,ja sam ih zvao čisto za svaki slučaj zbog osiguranja da postoji zapisnik,ako bude trebalo. Da bude sve kako treba i legalno zbog ovih ljudi da naplate štetu na kolima.

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas steta. Ali eto, ako je za utehu, kako vidim, barem su svi osteceni delovi zamenjivi. Mene najvise boli kad se ostete strukturalni delovi, pa se to krpi, gituje, uf... Ovako na saraf, novo i ima da bude samo jos lepsa, bolja :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E izeš ga...

Važno da su svi dobro i da nije ništa važno nastradalo...

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se slicno desilo pre 2 meseca, samo nisam gledao sa strane nego proklizao na sine, jbg...

Prosto mi je neverovatno da se sve tako pokrivi pri maloj brzini, posto sam isao bukvalno 10km/h.
Opelo, sta ces. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danijel55 jeste,ima tu neka mala gvoždjara, al ne znam kako se zove,nikad nisam ni ušao u tu radnju. 

A što se tiče neprijatnih iznenadjenja,to se uvek očekuje. Ne želim da budem previše optimističan pa da se posle razočaram. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

A air bag-ove nije ispalila?

Reko da nema stete i unutra.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ispalila ni jedan Air-bag. A bio sam vezan,sve regularno. Nije bila velika brzina,nije bio ni jak udarac,pa je valjda kompjuter smatrao da ne treba. :D

Evo malo "lepših" slika,po danu...

 

IMG20220103130527.jpg

IMG20220103130537.jpg

IMG20220103130548.jpg

IMG20220103130559.jpg

IMG20220103132111.jpg

IMG20220103131818.jpg

IMG20220103131833.jpg

IMG20220103131838.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Stilisa said:

Ma kakvi, samo fabrikaaa :rolleyes: 

 

Tako će i biti. Malopre se raspitao,polovan originalan prednji branik za Breru 350€. Pa kupim sve od delova što mi treba za te pare! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...