Jump to content
FAS Goran
Sedla

AR 159/ Dobar posao, ili zajeb godine?/ Ljubimica vol.2

Recommended Posts

2 hours ago, Sedla said:

 

Rešen je i problem zadnje klupe. Pisao sam već,kada sam uzeo "ti" enterijer,uzeo sam od restajlinga,sa auta koji je bio 2011 godište,medjutim postoje razlike u kačenju naslona zadnjeg sedišta,itd... Nadjem lika koji je napravio sličnu grešku,njegova 159ka je restajling,a uzeo "ti" enterijer od starijeg modela,i isti problem ima. :lol:

Dogovorili se da se nadjemo i zamenimo zadnja sedišta,i obojica rešimo problem. 

 

IMG20220604160612.jpg

 

 

 

Ovo samo ti mozes :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Sedla said:

Dogovorili se da se nadjemo i zamenimo zadnja sedišta,i obojica rešimo problem. 

 

IMG20220604160612.jpg

 

Top, to je najbolji ishod :D

 

S pocetka teme sam bas pitao za ove nosace na krovu, ili sine, zanimljivo mi je bas da vidim razlike, ovako kad stoje jedna pored druge...

 

Svaka cast za sredjivanje, ovo mi omiljena tema :D 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stilisa said:

I to svasta stade u 3 slike i 3 reci :D

Ma ne bre,čekaj,polako....dok se prisetim šta sam sve uradio,pa dok pripremim prstiće za kuckanje... :lol:

Dok se setim gde su slike... 

Uglavnom,izmedju ostalog:

-Flaps off

-EGR off 

-DPF off

I ono što sve možda interesuje --- neki chip ćunning :lol:

 

 

Kod garažnog ćunera sa lap-topom,naravno... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je par sitnih kvarova koji su rešeni bukvalno odmah...prvo u julu pukla posuda za antifriz. 

IMG20220716162913.jpg  IMG20220716162920.jpg

Nadao sam se tome jer je već bilo naznaka da je posuda loša,pa sam na vreme spremio drugu,da stoji u rezervi. :D

IMG20220716163422.jpg  IMG20220716163442.jpg  

IMG20220716163034.jpg

Zamena cca 20 minuta. Lagano. 

IMG20220716170714.jpg

Posle toga, odjednom prestala da radi klima. Puklo crevo,ono što ide sa kompresora klime napred na hladnjak. Navodno je to česta pojava kod 159ke,pa je shodno tome i cena za polovno crevo 40€. <_< 

Bližio se polazak na more,pa nisam imao ni vremena ni para da jurim novo,ako uopšte postoji da se kupi. 

Drugara u Kragujevcu častio 4000din što mi je zamenio crevo i ponovo napunio klimu.

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, darkman14 said:

dodajes jos dvoja vrata sa 159 na breru kako bi mogla na taxi?

Izasao iz biznisa i preradio lubenicarku na kupe :P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta je na kraju prica sa Brerom? :D Nismo popili to sa skupljanjem, moras jos nesto da nam das :D 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u principu desilo se to da sam se našao na pogrešnom mestu u pogrešno vreme. :lol:

Stigla kod drugara,Strahinje,kod onog istog gde sam uzeo i moju 159ku. I više nisam mogao da skinem oči sa Brere,niti da se odvojim od nje. :wub:

A pošto smo dobri i saradjujemo već godinama (već sam dva-tri auta kupio od njega) izašao mi u susret da mu dam moju 159ku i da mu doplatim za Breru. 

Trebalo bi da obavimo razmenu sad za vikend,pa će biti detaljnijeg opisa i više slika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...