Jump to content
FAS Goran
Sedla

AR 159/ Dobar posao, ili zajeb godine?/ Ljubimica vol.2

Recommended Posts

Nisam primetio odmah, nego tek posle par sati, pa me mrzelo da se vraćam nazad i da se svadjam i tražim gde je plastika. A već sam imao isti problem i sa levim bočnim migavcem, ali je ta plastika spala kod mene, pa sam je zalepio odmah i vratio na mesto. Ne znam da li je ovo generalno problem kod 159-ke ili samo konkretno na mojoj, pošto se na obe strane ista stvar desila. 

Poručio nov migavac u Delmaxu, 1350din puna cena, 960din sa Buretovim popustom. Prijatno sam se iznenadio kad je stigao migavac iz originala,a ne neka kopija. Tj, valjda je iz originala, ima "pravi" logo na sebi. :)

 

IMG_20210519_163939.jpg IMG_20210519_163830.jpg IMG_20210519_163911.jpg IMG_20210519_163919.jpg

 

@neshaoct nisu četke, klasično ručno pranje, visok pritisak od puške, verovatno... 

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i meni se čini da je to dobra cena. Ono, jeste to malo parče plastike, ali opet...fabrike su nas naučile da je skoro sve OEM skupo... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK je cena, s'obzirom da je stigao iz originala. Prvo mi ne bi svejedno kad mi rekoše cenu, 1350din za 15cm plastike, a mislio sam ko zna kakav kinez će stići ili šta već. Ali za OEM, plus 30% Buretovog rabata u Delmaxu, to je sasvim OK. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, Stilisa said:

Je l' ima i ovde popust preko cika Bureta? :whistle:

Zavisi koju mu hranu kupuje za mačke :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dajte, ljudi, da li stvarno mislite da bih dao 1300€ za felne?!? :lol: A ceo auto platio nešto preko 2000.

A i da imam, odakle mi?!? :D

Ali nešto bliže, i sa normalnom cenom... ;)

 

received_319081196257453.jpeg

received_294979862350854.jpeg

1 hour ago, Axic said:

Zavisi koju mu hranu kupuje za mačke :lol:

@Axic napusti moju temu. :harhar:

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće valjda ostati u crnoj boji felne? :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veličina felne skroz ok B), al' baaaaaš je crno sad sve...šta znam...da je manja felna nikako ne bi bilo ok, ovako sa 19-com i izgleda zajebato :DB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda dosta bolje nego što sam mislio da će biti, nisam imao prevelika očekivanja. Crn auto, crne felne, kombinacija koju ne volim baš, ali šta je - tu je. Ove sezone će biti tako, budžet ne podržava promenu boje felni. :D

A za sledeću sezonu ću videti, ili klasična siva ili gunmetal. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava meraa :D Samo da ih ofarbas u sivo da se slazu sa kvakama i krovnim nosacima....i onda ce jos vise doci do izrazaja :wub:

edit: Taman to napisah, ali sporo cica kucka pa si me preduhitrio....

Edited by Stilisa

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Sedla said:

Izgleda dosta bolje nego što sam mislio da će biti, nisam imao prevelika očekivanja. Crn auto, crne felne, kombinacija koju ne volim baš, ali šta je - tu je. Ove sezone će biti tako, budžet ne podržava promenu boje felni. :D

A za sledeću sezonu ću videti, ili klasična siva ili gunmetal. 

Ne bih ja tu ništa menjao... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je lepa na slikama i uopste koliko je "fotogenicna" kao auto, toliko je nezgrapna i uzasno se snalazi u voznji po gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan BG pa šta znam... Mislim da ja nemam takav utisak. Ali opet, nije isto porediti gradsku vožnju kod vas u BG i kod mene u Arandjelovcu koji je 10 puta manji grad. To je jedno, a drugo, ja em vozim kombi (Iveco 65,koji je najveći medju kombijima) em sam puno puta do sad posedovao neke ogromne automobile tako da mi nije teško ni brod da parkiram u centru grada. :lol:

Ono gde je baš tesno pomognu parking senzori pozadi (koliko se lako čovek navikne na tako neka pomagala) :D i.... Nemam nekih problema ni sa vožnjom ni sa njenom veličinom, ni sa parkiranjem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po BG je katastrofa za parking, nadjem barem 6 mesta svaki put kad se motam po gradu, gde bi stalo bilo sta iz "C" segmenta, ali ne i ona, poceo sam da ne idem njom kad moram nesto po centru da obavim.

 

Polukruzno okretanje je isto nocna mora, voznja po lezecim isto (dao Bog u BG su na svakih 200m), za otvoreno je odlicna, al za BG ne daj Boze.

1 minute ago, Ivan said:

@Ivan BG

Ime, vidis da na finjaka tvrdi da nemas pojma sa voznjom :D .

Vozim je gotovo dve godine i nije mi legla nikako.

Francuska skola je za mene, Pug ili Citrus.

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Ivan said:

@Ivan BG

Ime, vidis da na finjaka tvrdi da nemas pojma sa voznjom :D .

Daleko bilo! :D nisam to ni pomislio. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...