Jump to content
FAS Goran
Sedla

AR 159/ Dobar posao, ili zajeb godine?/ Ljubimica vol.2

Recommended Posts

Baaaas bode oci desna cev, ne znam kako mozes tako da ostavis Salim se
Odlicna Alfa, video sam je jos kad si uzeo.
Samo menjaj volan sto pre, kad god je vidim parkiranu u Bukoviku, odbija mi odsjaj od farova

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marko Topola ne diskriminiši me ovde, niko ne zna kakav je volan! :lol:

Za zamenu volana, komandne table i još nekih stvarčica koje planiram, treba izdvojiti odredjenu količinu novca, koje trenutno nemam. Tako da će to malo da sačeka, za sada radim stvari koje su džabe ili izuzetno malo koštaju. 

Inače, mali teaser za naredne dane:

 

IMG_20210228_211852.jpgIMG_20210228_211832.jpg

IMG_20210228_211916.jpg

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merenje sutra, za danas sam završio sa poslom. Već sam namestio zadnji branik. I, čisto ako nekome bude trebalo: 

Zadnji branik za limizinu i karavana su ISTI. Nema apsolutno nikakve razlike. Isto važi i za prednji branik. 

 

IMG_20210301_140502.jpg IMG_20210301_140446.jpg

IMG_20210301_140523.jpg IMG_20210301_140511.jpg IMG_20210301_164009.jpg IMG_20210301_163953.jpg

IMG_20210301_164030.jpg IMG_20210301_164018.jpg IMG_20210301_164048.jpg

 

I opet kao da desna cev malo "beži" u stranu. Ali dosta manje se primećuje nego ranije. Videću kad auto bude kod majstor-Bureta na dizalici, da li može i gde može malo da se našteluje to. Za sada, ostaje ovako. My OCD approves this. :thumbsup:  :D

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam. Ovo je kod drugara uzeto u zamenu. Pošto su branici isti, ista boja, sve isto osim rupe za auspuh. Pa je dogovor da se samo zamenimo glavu za glavu. 

@Stilisa evo namešten branik. :harhar:

Sinoć nisam mogao, bio mrak, hladno, a i bio sam umoran već... Da je bilo šta od ovoga bilo drugačije, pala bi zamena branika u roku od odmah. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim Mico....moj OCD ne bi to mogao da prihvati, ne znam sta mi je sa drugom Sedlom, zasto je smanjio kriterijum? :huh: Ne bi se na ovom zavrsilo....pravac Italija na doradu! 

@Sedla:sofa::wub:

Skini ove okvire, 4 pop nitne drugi auto. Dobijas jos po 1ks napred i nazad. I 100g manje mrtve mase

Edited by Stilisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha....malooo....teraj to, nije ni cudo sto ima Alfa los glas, tvoja vise rasklopljena tu pred zgradom :D Mogu misliti sta komsije misleee....moja mucenica se obraduje kad se uhvatim za haubu, makar i tecnost za brisace samo dolio. 

A za pop nitne se ne salim :rolleyes: A ovo gore zanemari, sve u duhu kluba....

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Stilisa said:

 

@Sedla

Skini ove okvire, 4 pop nitne drugi auto. Dobijas jos po 1ks napred i nazad. I 100g manje mrtve mase

E, od samog početka mi je to bio plan da uradim. Ali kad sam registrovao, nisam imao pop nitne ni klešta nigde u blizini, morao bih da idem u Bukovik kod ćala da mi to uradi, itd... Ovo bilo na brzinu rešenje da mogu da vozim auto, i ostade tako. Ali evo, obećavam, da ću to rešiti u što kraćem roku. :D

Šta me briga šta će ko da misli, ja ovo radim zbog svog ćefa, a ne što se kvari. "Built, not bought." :)

A i tera se, niš' me brini. Zar nisu tvoje reči bile "teraš kao da si je ukrao"?? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/2/2021 at 9:23 AM, Flex said:

A sto ne bi zalepio dvostranom trakom? Lepse i kulturnije resenje od pop nitni.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

Pa ne znam, nešto mi ta dvostrana traka ne uliva sigurnost. Šta ako izgubim tablicu?!? 

Juče sam iskoristio slobodno popodme i lepo vreme, i zamenio šarku na poklopcu rezervoara. Moja bila zalomljena na jednom mestu i nešto je traljavo zatvarala. A i bila otkinuta ona gumena traka što drži čep od rezervoara. 

IMG_20210313_145713.jpg

IMG_20210313_150238.jpg

IMG_20210313_150254.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...