Jump to content
FAS Goran
Nuova Delta

Saab 9-3 2.0T Aero - mehanički tuning ovog modela?

Recommended Posts

Pozdrav svima, da li neko zna ili zna nekoga da zna, gde se moze mehanicki "budziti" Saab 9-3 2.0T Aero 205ks 1999 god. ?

Znam da je ovo forum za italijanska auta, stoga mi ne zamerite na pitanju za svedski auto, ali na Saab forumu ne mogu da se uclanim/prijavim, a nemam koga drugog da pitam...

 

 

 

 

Edited by neshaoct
split Topic / formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nuova Delta

 

Ah konacno neko da se seti Sabulje 2.0 turbaka, pa mehanika ko mehanika, usis, izduv, veci turbo. Ne znam koji ti je cilj sa autom?

 

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Branislav Slazem se sa tim, mehanika ko mehanika, ali ne znam ko bi mogao da odradi tako nesto, a da bude kako valja..

Cilj je nekih 280ks-300ks i verovatno da se vencam sa njim..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Nuova Delta said:

@Branislav Slazem se sa tim, mehanika ko mehanika, ali ne znam ko bi mogao da odradi tako nesto, a da bude kako valja..

Cilj je nekih 280ks-300ks i verovatno da se vencam sa njim..

Mogu ti biti kum ahhahahaha, pa svakako da ce turbo da ti da najveci boost u snazi sve ostalo su finese i lepe stvari koje treba da se odrade, a kome to mozes poveriti eh to je mnogo opsirnija tema od samog tuninga zbog mnogo faktora a to je cena rada tog nekoga itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Branislav Nasao sam coveka u Surcinu, po preporuci, ali kad sam se raspitivao za Lanciju Deltu, mislim da radi samo Italijane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Branislav Delta je jos u mom vlasnistvu, 1.9 TwinTurbo, a u pitanju je Djura iz Surcina, samo toliko znam, nisam bio kod coveka jos uvek..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@silenci Stvarno ne znam da li mislimo na istog, nisam jos upoznao coveka, kazem..

U slucaju da mislimo na istog koje je tvoje misljenje ? A ako ste bas bas dobre komsije onda nemoj da mi pricas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspitaj se na CBC forum, bese clan Boost, ekspert za Saab-ove i hoce da pomogne.
Taj motor je b204? Sve ce ti biti objasnjeno, vec sam.zaboravio mane i razlike b204 i b205, uglavnom ide glava sa novog na blok starog i zavrsavas pricu sa problemima.
Jos bolje moze 235 na 204, pa dobijas 2.3 motor, a po papirima 2.0, ako me secanje sluzi :)
On je takodje pisao da moze srediti i neki krsteniji tuning, bas za Saab, Maptune mislim da je on pominjao. Mislim da mozes sada vec povoljno ceo komp kupiti sa tune mapom i zameniti, da ti posalje neko.
Problem sa DI kasetama postoji i ne smes mesati crvenu koju ti imas (ako se ne varam) i crnu. Kineske takodje ne.
Ako hoces jos vise snage i za to ima leka. Kovani klipovi i klipnjace, a Boost je mislim cak i objasnjavao da idu klipovi sa jos starijeg motora, pa sklapas od svega po malo i to se naziva bulletproof varijanta koja trpi i 400+ konja. Turbo je onda jedini koji diktira, dizne su jeftine,...


Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bingodalton Poslusacu, inace u pitanju je B205R motor..

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Nuova Delta said:

@silenci Stvarno ne znam da li mislimo na istog, nisam jos upoznao coveka, kazem..

U slucaju da mislimo na istog koje je tvoje misljenje ? A ako ste bas bas dobre komsije onda nemoj da mi pricas :D

pa slabo se druzim sa njim,a najvise ga vidjam kad odem kod Vlade na otpad,tamo Djura uvek nesto radi i popravlja,jer imaju i kao servis,al razume se u automobile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri su, sad prave starog Tipa sleepera... Verujem i da su završili.   :robo:   (zašto nema smajli sa turbom)  

 

 

Za posao oko Saaba se možeš obratiti i Vuku u 011customs Garage, ali spremi novac. Doooosta novca, pošto dobar i kvalitetan budž ne treba da bude jeftin. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...