Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

I ja bih uzeo tu boju!
Da te u zdravlju služi i preveze mnogo desetina hiljada kilometara
Kada se malko navozaš podeli impresije o motoru,sve me zanima.
Koja je oprema i koliko te je koštao...meni 500l više odgovara ali Tipo mi lepši
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko mi je HB lepsi od limuzine.. Sto kaze kolega, veoma zahvalna boja za odrzavanje i puno srecnih km! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, neshtry said:

Koja je oprema i koliko te je koštao...meni 500l više odgovara ali Tipo mi lepši

Hvala,hvala!Da, to nisam napisao,cena kola ja 13490e+boja400e=14890e,registracija je 30000din.Oprema je Lounge,s tim što sam tražio točkove16"umesto 17",u toj opciji se dobijaju senzori za svetla i kišu,tamna zadnja stakla,kamera za rikverc,hrom paket.Kao poklon AK ide paket obavezne opreme,patosnice gumene originalne i prvi servis(plaća se samo ulje i filteri).                                    Što se tiče 500L-a,odlično smo se slagali,al mi dosadio, a i taman mu je bilo vreme za prodaju posle 7godina dok još ima cenu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno Tipo sa 1.4 T-Jet!

 

Cestitke na izboru, pogotovo za motorizaciju :)

 

edit: pretpostavljam da si omasio tipku, da je osnovna cena 14.490, a ne 13.490? 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Tipo, isto bih i ja uzeo samo sa onim 17".

Vozio sam se 3 puta ovog meseca u Tipu, svi su imali oko 50000 na satu, prilicno udobna voznja, nema nekih cvrcaka, oseca se losija izolacija poda, ali osim toga stvarno sve top. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari:cheers:          Nema navigaciju ,ide uz doplatu,ne sećam se kolikoni beše doplata,a nema ni naslon za ruku na zadnjem sedištu(doplata je bila 165e),opet poredim sa 500L-om koji je imao naslon. U crvenoj metalik boji sa crnim felnama izgleda vauuu,al nema više metalik crvene.Ostave u vratima su malo manje  i čudnog  su oblika al u dzepove u naslonu sedišta može da stane omanji pijac!Muzika mi se jako dopala,vrlo,vrlo pristojan zvuk.Sutra stavljam zimske točkove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se lepo navozaš!

Recimo ja bih pre uzeo navi ili naslon za ruke, nego li boju! Al zato je ovaj svet i lep, svi smo različiti!

Uživaj u bezbrižnim kilometrima!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Drasko bgd said:

Nema navigaciju

Za ovo pregledaš kupujem prodajem i uzmeš bilo koju Garmin sa LMT opcijom (doživotne mape) i zauvek rešiš problem. Cca od 80+E, staviš SD 16GB i nema problema, a i staviš je gde ti odgovara zbog preglednosti. Nekako sam lično i više za tu opciju, premda fabrika vuče dosta drugih spojenih opcija, al zato više i košta od aftermarket (ovog tipa).

 

Da, crveno-crna kombinacija izgleda odlično a i ima ih dosta na putevima. Belo-crna isto, ali obe se nekako više prljaju (vizuelno). Kako ti se gepek čini ? Veći je nego kod Brava (440 / 400), kako je koncipiran ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gepek je kažu najveći u klasi,verujem da jeste,pravilnog je oblika ali mi se čini da je malo dublji pa ubacivanje i izbacivanje težih i kabastijih stvari bi moglo predstavljati neku vrstu napora,da tako kažem.Mislim da ima prostora da se uz malo zezanja napravi polica pa da bude na dva nivoa,samo treba dobro osmisliti nosače police.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ISV_01

Ima 440l i debelo je ispred Golfa, Astre... Tu je blizu Pug 308 sa 420, ali rekorder je Scala sa preko 460!

Čini mi se da je kod Tipa baaš lepog pravilnog oblika, ali što kaže i gazda na ovu temu valjalo bi mu neko pametno rešenje da poseduje (dupli pod, pregradice ili ostave sa strane...).

 

@Drasko bgd

Tablice su ti najjače, još ako si stvarno DR ili ako ti je R prezime! :thumbup:

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Drasko bgd said:

i prvi servis(plaća se samo ulje i filteri).                                   

Pa sta je tu poklon onda? :flower:

Odlican, srecno..

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, bane1321 said:

Tablice su ti najjače, još ako si stvarno DR ili ako ti je R prezime! 

Nisam doktor,ime i prezime(a i posle zime),tražio sam 2020 BG ili 2002GB al nema,dobro je i ovo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, ali je i Scala malo "zaobljenija" i neznatno duža. Svakako pohvala za veliki gepek, to je super, ja i sa ovim ne znam šta ću :D 

Kako ti je sedenje pozadi ? (ha ha ja se ne vozim pozadi, šta me briga :D) Mislim da nisu "uštinuli" toliko unutrašnji komfor spram većeg gepeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/26/2020 at 9:45 AM, Drasko bgd said:

Nisam doktor,ime i prezime(a i posle zime),tražio sam 2020 BG ili 2002GB al nema,dobro je i ovo:)

 

Ovo je bolje    B)

 

 

On 11/26/2020 at 10:02 AM, Drasko bgd said:

Materijal mora da se plati kako kod okreneš, rad je džaba, koji u ovlašćenim servisu nije mali!

 

A sa njihovim rabatima na 'materijalu' oni su svakako pokrili i rad i zaradili. I vuk sit, i ovce na broju.   :cheers:

p.s. ako uopšte zamene ulje i filtere, proveri ti to čim ti vrate auto.

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...