Jump to content
FAS Goran
Nikola JTD

Brmba 320D 177hp

Recommended Posts

Hvala.

 

Auto je bio kod Bate na pregledu. Ocena 10  ali ne zna i ne moze da provali zasto auuto pravi to poljuljkivanje. Dizne su kaze top stanje. Obzirom da auto na sebi ima usrafljene distancere, na njima brezone, da li je neko imao neki problem sa distancerima? Kaze bata samo tocak moze biti problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/25/2020 at 10:57 AM, Nikola JTD said:

Premie@ kako nisam :)

 

Koliko je plaćen auto?

 

 

On 12/5/2020 at 9:02 PM, Nikola JTD said:

IMG-cae63f4418bf3df8f33243dab1e71975-V.jpg 

 

Prelep baš, baš, samo bi mu to malo hroma na 'bubrezima' ofarbao/presvuk'o u crno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima brat ofarbano to al mi se ne svidja. Meni je auto spolja takav da bi sve vise od fabrike bilo previse. 

 

Platio sam ga verovao ili ne 4300e. Problem koji sam gore navodio je mozda i zamajac, nadam se da cu otkriti uskoro pa ga racunam 5000e :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo realna cena. A deluje džabe jer su mnogi stariji automobili debelo precenjeni, bez obzira na stanje. Ne može Stilo '01 da košta 2500, ili Golf 4 3500, pa kakvi god da su - novijim automobilima ljusne cena po par hiljada € za svaku godinu starosti, samo dvadesetogodišnjacima ostaje ista kao i pre 5 godina

Evo npr novi Focus, 2018/19 godište... 5 puta sam čitao oglas u čemu je fora, ali ne vidim ništa. Dva puta je naglašeno da je cena do registracije, plus je auto ovde u Srbiji. Mada i dalje verujem da postoji neka začkoljica

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17319400/ford-focus-w-i-e-n

Screenshot_20201207-230211_Polovni Automobili.jpg Screenshot_20201207-230300_Polovni Automobili.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ti preporucio Bmw Babic Borca, momci nemaju servis nego apoteku :D A zanat su pekli kod Bate, samo guraju neku svoju pricu koja je kako sam cuo dosta bolja.

 

Srecno i puno lepih kilometara, lep e91

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/7/2020 at 11:13 PM, totti said:

Meni je ovo realna cena. A deluje džabe jer su mnogi stariji automobili debelo precenjeni, bez obzira na stanje. Ne može Stilo '01 da košta 2500, ili Golf 4 3500, pa kakvi god da su - novijim automobilima ljusne cena po par hiljada € za svaku godinu starosti, samo dvadesetogodišnjacima ostaje ista kao i pre 5 godina emoji3.png

Evo npr novi Focus, 2018/19 godište... 5 puta sam čitao oglas u čemu je fora, ali ne vidim ništa. Dva puta je naglašeno da je cena do registracije, plus je auto ovde u Srbiji. Mada i dalje verujem da postoji neka začkoljica emoji3.png

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17319400/ford-focus-w-i-e-n

Screenshot_20201207-230211_Polovni Automobili.jpg Screenshot_20201207-230300_Polovni Automobili.jpg

Key lets go

:)


image.thumb.png.5c1bba642edca66384ae8e18f52d2740.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam jos ali kum i par drugara jesu i imaju sve pohvale, kum je bukvalno na e46 promenio ceo auto sto preventivno sto ono sto je trebalo, momci su uradili bas pedantan posao, skinuli oprali diff, i isli do takvih detalja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/7/2020 at 11:13 PM, totti said:

Meni je ovo realna cena. A deluje džabe jer su mnogi stariji automobili debelo precenjeni, bez obzira na stanje. Ne može Stilo '01 da košta 2500, ili Golf 4 3500, pa kakvi god da su - novijim automobilima ljusne cena po par hiljada € za svaku godinu starosti, samo dvadesetogodišnjacima ostaje ista kao i pre 5 godina emoji3.png

Evo npr novi Focus, 2018/19 godište... 5 puta sam čitao oglas u čemu je fora, ali ne vidim ništa. Dva puta je naglašeno da je cena do registracije, plus je auto ovde u Srbiji. Mada i dalje verujem da postoji neka začkoljica emoji3.png

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17319400/ford-focus-w-i-e-n

Screenshot_20201207-230211_Polovni Automobili.jpg Screenshot_20201207-230300_Polovni Automobili.jpg
 

Postoji zackoljica, Ford je :D

izvinjavam se za off

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam konacno normalnog majstora, ali... Kaze covek kardan, prepakuje neki kardan, vratimo , ali isto... Kaze mozda su dizne, ali dizne bi i u leru pravile problem, bili bi trzaji pri ubrzanju, kod mene je to neka druga prica. Na kraju dodjemo do toga da je mozda plivajuci zamajac. E sad, ja imam pitanje za znalce:

Potresi krecu cim auto udje u 2000rpm i traju do nekih 3700-800 i prestaju. Isto poskakivanje je pocelo da se desava i kad krecem prvom brzinom, ali mi je cudno sto poskakuje i auto i rucica menjaca, a nosaci i sve gume okolo su kao nove.

Danas stojim na semaforu, turiram ga iz zezanja sve ok, i ne znam ni sam zasto , ubacim auto u prvu, drzim kvacilo i kako dajem gas identicni potresi na rucici menjaca se manifestuju. Izbacim-nema potresa, ubacim opet i ima. Nije mi jasno ako je kvacilo stisnuto sta se menja tim ubacivanjem u prvu i zasto krece da se ljulja menjac? Ima li iko neki info za pomoc? Dal je problem menjac? Da ne bacim 70.000 za zamajac a da se ispostavi da je nesto drugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ti dati broj od mog mehanicara.Da se konsultujes sa njim ,eventualno ako prolazis blizu Cacka da skoknes do njega. Samo bmw radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danijel55@ hvala, ali daleko je cacak, a majstori preko telefona tesko da mogu daju tacan info.

 

totti@ ja sam danas zvao i Ficu Ostruznica, i on je kao iz topa rekao zamajac, i objasnio mi sta se najverovatnije desilo zamajcu, kaze pukao je u centru, izgubio balans i sada zanosi pri vecem broju obrtaja. Meni je cudno sto se to desava i kad stoji auto a ubacen je u prvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...