Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 1/15/2021 at 8:32 AM, Milutinac said:

Meni 15 ljudi da kaze da je nebo crveno - a ja SAM da tvrdim da je plavo - ja bih se zapitao da nisam ja pogresio, mozda je stvarno crveno...

 

Nas 20 ovde ti kaze da ides u potpuno pogresnom smeru, ti jedini govoris "da je unikatan i drugaciji i da nije to nista strasno". Vidi bice unikatan i da mu zalepis kantu Jupola od 25kg na krov, ali ga to nece uciniti lepsim.

Ne radis kako treba, sam nesto petljas, farbas, lepis, sta li radis...kazemo uvek da su felne pola kola, ove tvoje su katastrofa. Mozda ne bi bile na nekoj asconi ili tako necemu, ali na stilu su blagi uzas.

Nema ljutis, dosao si ovde, trazio si komentare, sam si poceo od toga da znas da je gedora - e pa onda sta da ti radimo. ALi ne valja to nista...

Svidja mi se ova ideja sa Jupolkom na krovu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni deluje da nas covek troluje ozbiljno :D 

 

Imas grupu ljudi kojima se tvoja kola svidjaju i ne svidjaju. I ti ces ostavis na miru one kojima se svidjaju i da nastavis da ubedjujes ove kojima se ne svidjaju da su ustvari kola dobra, ali su oni ljubomorni.

 

Meni zvuci kao trolovanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha tu sam. Bio sam vredan proteklih mesec dana. Ispolirao sam rubove felni, ofarbao gepek, poskidao nalepnice...

Sledi profi poliranje farova i nastavka auspuha. Ovo je trenutno guzica

 

IMG_20210202_145035.jpg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ide na bolje, pratim temu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih jos zamenio krovni spojler sa ovako necim ako bas zelis da ga imas:

https://www.kupujemprodajem.com/automobili-oprema/styling-i-tuning/spojler-kacket-za-gepek-fiat-stilo-coupe-sa-2-3-vrata/oglas/76669023?filter_id=110419535

 

Mislim da je dovoljno upadljiv, a opet malo skladniji sa linijom auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/7/2021 at 8:52 PM, igor0511 said:

Mene zanima sta kazu na tehnickom :) 

Pa ja skinem sve modifikovane delove pre registracije pa kad prodjem istu vratim kako je bilo..Inace ovako mi prednji deo izgleda..Nemam jos slike od zadnjeg dela auta,ali i tamo sam dosta stvari popravio.Imam led farove,difjuser mnogo bolji i spojler sam jos produzio iza krova. Uglavnom cim ga slikam saljem. Eto malo da ozivim temu hehe...

 

IMG_20220118_164003.jpg IMG_20220118_163954.jpg IMG_20220118_163946.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...