Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Par relativno jeftinih saveta, skini obrvice, ispoliraj farove, stavi masku/resetku bez znaka, zameni okvire tablica za obicne crne bez reklame, a onda skupljaj za felne, jer felne su pola auta :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas kako kaze vagenovac, malo po malo.
Posle i te mrezice dole sredi.
Zablistace cim farove ispoliras, farovi Stila imaju taj smek tih prozirnih plastikica u boji.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo namestio sam mrezice i ofarbao ih u crno..Zadnji kraj je ostao isti ...ne bih vise nista cackao samo cu jos ispolirati farove..

 

20201123_140150.jpg 20201123_140156.jpg 20201123_140217.jpg 20201123_140210.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih jos stavio znak, skinuo trepavice, ispolirao farove (sto si i rekao) i stavio 17' blade felne za letnji set, i zapravo bi mogao da izgleda interesantno. E sad, zadnji difuzor nije po mom ukusu, ali ok, ako se tebi dopada, naravno da treba da ga ostavis.

Male stvari definitivno prave veliku razliku. Vec je mnogo bolje od onih prvih slika sto si postavljao...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucen je znak,i to sam duze vremena vec planirao da stavim..Farove cu ispolirati i ugraditi xenon sijalice jer imam xenon projektore vec ugradjene u autu..A obrvice ne bih skidao ali svakako hvala ti na savetima.

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisam poklonio drugaru Blade felne kad sam mog stila prodao veruj mi da bih ti ih prodao za tako mala para samo da ne gledam ove felne na tvom stilu... Svidja mi se sto si se sa stramputice vratio na pravi kolosek, gde si uzeo taj donji lip?

 

@horvat Kada ti ja i Horvat nesto kazemo tu nema sta da razmisljas to tako treba da bude hahahahaha

 

Btw koji je motor u Stilu?

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu to mrezice na autu ili nisu? Kao da ih nema.
A obrvice su zapravo folije, koje su nejednako stavljene, tako da ih skini. Lako mozes odraditi folijom to kako treba, nakon poliranja farova.

Screenshot_2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Bingodalton said:

Jesu to mrezice na autu ili nisu? Kao da ih nema.
A obrvice su zapravo folije, koje su nejednako stavljene, tako da ih skini. Lako mozes odraditi folijom to kako treba, nakon poliranja farova.

Screenshot_2.png

Obrvice su plasticne projektovane za fiat stila..Mozda ih nisam jednako stavio izjednacicu..mrezice su ali se ne vide verovatno jer je los kvalitet slike

13 hours ago, Branislav said:

Da nisam poklonio drugaru Blade felne kad sam mog stila prodao veruj mi da bih ti ih prodao za tako mala para samo da ne gledam ove felne na tvom stilu... Svidja mi se sto si se sa stramputice vratio na pravi kolosek, gde si uzeo taj donji lip?

 

@horvat Kada ti ja i Horvat nesto kazemo tu nema sta da razmisljas to tako treba da bude hahahahaha

 

Btw koji je motor u Stilu?

ma kakvi meni su ruzne te blade..Bbs all day long ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako izgleda unutrasnjost? Jel si stavljao neke papicice, metalne patosnice i to? 

Pokusavaju ljudi koliko toliko da ti vrate auto na "pravac" dok nije kasno. Ne raspravljaju o ukusu i ne zele da ti povrede osecanja.

Auto ti je teska gedora trenutno ili kako god zelis ti da ga nazoves. Tri puta je bolje izgledao kao cista fabrika bez ikakvih "modnih" detalja koje si mu dodavao. Zapravo si mu ovim detaljima umanjio vrednost ali je to neka druga tema. Ne zelim da ti povredim osecanja i da ti vredjam vozilo samo iskreno iznosim svoje misljenje posto si pitao kako nam izgleda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo malo asocira na onu čuvenu "do I have potential" temu.
Ja bih skinuo i one nalepnice. Maska obavezno druga, ovako kao da je krezav. S tim što bih ofarbao lice maske u sivo (kao boja auta) ne bih crno ostavio (meni je tako lepše).

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, djomla said:

Ovo malo asocira na onu čuvenu "do I have potential" temu. emoji2.png
 

 

Najbolja tema na internetu.
Ova ima potencijal da postane druga odmah do nje.

Treca je bilo koje Bumblebee-jevo prodavanje i kupovanje kola i ono kada su mu deca isarala "GOVNO" preko vrata...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/30/2020 at 8:11 AM, PremieRacing said:

Muk... mora da ga je gazda na'vatao kako mu krišom slika pride&joy i kači slike na net.

Ne nego je projekat zavrsen i nemam sta vise da nastavljam sa ovom temom..A i vidim da su ljudi toksicni i puni hejta i da je moj auto predmet sprdnje pojedincima koji ceo zivot voze stock i jedu pirinac all day..Evo poslednja fotka

Screenshot_20210108-005324_Gallery.jpg

On 11/25/2020 at 12:02 PM, werp690 said:

Kako izgleda unutrasnjost? Jel si stavljao neke papicice, metalne patosnice i to? 

Pokusavaju ljudi koliko toliko da ti vrate auto na "pravac" dok nije kasno. Ne raspravljaju o ukusu i ne zele da ti povrede osecanja.

Auto ti je teska gedora trenutno ili kako god zelis ti da ga nazoves. Tri puta je bolje izgledao kao cista fabrika bez ikakvih "modnih" detalja koje si mu dodavao. Zapravo si mu ovim detaljima umanjio vrednost ali je to neka druga tema. Ne zelim da ti povredim osecanja i da ti vredjam vozilo samo iskreno iznosim svoje misljenje posto si pitao kako nam izgleda. 

svako ima pravo na svoje misljenje,samo posle ovog posta zakljucujem da si teski rajser..Jer ovaj auto ko god naziva gedorom je i sam gedora

On 11/26/2020 at 11:31 AM, djomla said:

Ovo malo asocira na onu čuvenu "do I have potential" temu. emoji2.png
Ja bih skinuo i one nalepnice. Maska obavezno druga, ovako kao da je krezav. S tim što bih ofarbao lice maske u sivo (kao boja auta) ne bih crno ostavio (meni je tako lepše).

Sent from my 3310 using Tapatalk
 

Masku sam ofarbao u sivo jer sam i sam shvatio da ce se bolje uklopiti nego u crnoj varijanti..A-i crna maska izgleda iz daljine kao da je rupa tj kao da nema maske..Hvala na savetu btw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ti vozi u svom autu, bitno da je tebi lep i da uzivas u njemu. To je zapravo najbitnije. Samo nije lepo nazivati nekoga gedorom jer je izneo svoje misljenje o tvom automobilu(mada je to stvar kucnog vaspitanja, ega.. Itd..) 

Okacio si ovde slike svog automobila i pitao nas sta mislimo. 

Ja mislim da je tvoj auto gedora (gedora je narusavanje fabrickog izgleda automobila u cilju poboljsanja. Onda to ode u suprotnom smeru i umesto da bude poboljsanje zapravo bude pogorsanje.) Ti druze tehnicki neces moci da prodjes, da ne pricamo o drugim stvarima. Evo i jedne slicice da ljudi ne moraju da "motaju" temu

Daj okaci i unutrasnjost da vidimo projekat? 

I necu ti vise kvariti temu svojim komentarima ;) Uzivaj u svom unikatnom vozilu. 

 

122558244_1037777646740231_3107579250074219256_n.jpg.c38da61b0fb473047203a17abb92deb8.jpg

Edited by werp690

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/9/2021 at 10:21 PM, werp690 said:

Samo ti vozi u svom autu, bitno da je tebi lep i da uzivas u njemu. To je zapravo najbitnije. Samo nije lepo nazivati nekoga gedorom jer je izneo svoje misljenje o tvom automobilu(mada je to stvar kucnog vaspitanja, ega.. Itd..) 

Okacio si ovde slike svog automobila i pitao nas sta mislimo. 

Ja mislim da je tvoj auto gedora (gedora je narusavanje fabrickog izgleda automobila u cilju poboljsanja. Onda to ode u suprotnom smeru i umesto da bude poboljsanje zapravo bude pogorsanje.) Ti druze tehnicki neces moci da prodjes, da ne pricamo o drugim stvarima. Evo i jedne slicice da ljudi ne moraju da "motaju" temu

Daj okaci i unutrasnjost da vidimo projekat? 

I necu ti vise kvariti temu svojim komentarima ;) Uzivaj u svom unikatnom vozilu. 

 

122558244_1037777646740231_3107579250074219256_n.jpg.c38da61b0fb473047203a17abb92deb8.jpg

Pa ti da si neki tjuner ne bi me pitao kako prolazim tehnicki nego bi znao rupe u zakonu..Ova recenica mi je bila dovoljna da shvatim da si obican rajser i gedora.A sto se tice tvog misljenja da je moj auto pogorsan,jako sam se zabrinuo jer jedine kritike je ovaj automobil dobio samo na ovom sajtu od tebe i jos par ljudi i nigde vise..Tako da uzivaj i nastavi da blatis na internetu vozila koja su za tebe misaona imenica,i koja nikada neces posedovati.I kladim se da  verovatno nikada nisi bio na car meet-u sobzirom na tvoj nacin razmisljanja..Poz

On 1/9/2021 at 10:46 PM, totti said:

giphy.gif?cid=349c9dd7kl8q88nit2wzzlcuqxpmbtyxtz97wun96i1h0ec9&rid=giphy.gif

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 

https://tenor.com/gif-maker?utm_source=gif-caption&utm_medium=internal&utm_campaign=gif-maker-entrypoints

jjj.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...