Jump to content
FAS Goran
Zvezdo

P: Aktivni subwofer 320x220 mm

Recommended Posts

Aktivni subwofer dimenzije 320x220 mm. 

 

Bio je u Grande puntu ispod sedala dakle može da stane ispod svakog sedala. Ne znam koje je snage, ali udara u stomak! 

Jako lep i dubok bas koji se može meriti sa onim tubama što zauzimaju pola gepek. Težak je skoro 10kg dakle ozbiljna stvar. 

Potrebno je dovesti pozitivan i negativan pol do njega za napajanje kao i žicu sa radija za pobudu da se uključi zajedno sa radiom. Obično to bude pobuda za antenu.. Pored toga potrebno je dovući signal sa zvučnika ili bolja solucija dva činč kabel sa radija. 

 

Cena je 80e i vredi i više. 

 

IMG_20201116_141031.jpg IMG_20201116_141105.jpg

 

0600 742 792

Kao što možete videti na slici njegov osigurač je 20A. Dakle ni malo naivna struja i snaga. Ja sam koristio 6mm2 za napajanje, a mislim da ispod 4mm2 ne bi trebalo ići. Naravno radiće i na 1.5mm2.

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bude kao sa Cigom, kad aprodaje pojačalo:

(- Koliko je jako ovo pojačalo?

- Jako je, mnogo je jako!

- Pitam te za snagu, koje je snage?

- Velike snage je!

- Čoveče, pitam te konkretno, za Watt-e...koliko je vatno?

- Aaaaaa, ma NEVEROvatno!!!)

 

Ima li neka oznaka, proizvodjač, tip, model?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste... jako je, mnogo je jako!

Velike snage je!

 

ne znam koji je proizvodjac jer nista ne pise niti ima kakvu tablicu .

Rastavio sam ga i unutra isto nista ne pise ali kao strucno lice iz te oblasti mogu reci da je ozbiljna stvar u pitanju i dosta kvalitetna. Na osnovu cipova na izlazu mogu predpostaviti o kojoj pravoj snazi se radi ali to prosecnom kupcu audio uredjaja za automobil nista nece znaciti odnosno delovati ce mu smesno. Firmirane jedinice se krste na 4x25W  do 4x 50W a imaju osigurac od 10A. Prema tome...

Ja samo znam da sa kucnim HI FI sistemom od 2x75W razbijem prozor od duplog stakla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...