Jump to content
FAS Goran
DraganUS

Servisi za automobile van Fiat grupacije

Recommended Posts

Al ste mi pomogli haha :) najbolje da ja nastavim tamo gde sam poceo u komsiluku, ako i moram da intervenisem da to bude blizu.

 

Dejan je zvucao ok, rekao mi dodji, odvezcu te ja do grada da prosetas, ili sedi kod mene na caj dok se zavrsim. Zaista lepo. E sad cene mi je dao napamet iako sam mu poslao br sasije pa ce sutra opet da proveri jer je on gledao za 163ks, ali kaze dacu ti delove s popustom koji ja imam i bices zadovoljan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da ce ti prebaciti svoj popust je 1/1, za razliku od drugih majstora kojima su to najsladje pare ;) Opet kazem barem je meni tako bilo, dosao sam preko preporuke kod njega, a javio sam mu za tebe. Verujem da ces imati isti “tretman”, svakako javi utiske ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad sto se Dada tice,saradjivao par puta i bio skroz korektan,mom kolegi dao 4 remenice radilice da proba koja mu je najbolja.Sad izgleda zavisi kakav je prema kome.

Jesi li se kojim slucajem cuo sa Dejanom iz Katrge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

150e polovan zamajac.To mi je rekao covek od koga ja uzimam delove.

Taj e46 je zavrsio u servisu kum ,jer su jedini oni imali dizne za 318d e46 comon rail u celoj Srbiji.

Sad 8000din su uzeli da zamene dizne i rastave motor,plus kad su videli da nije do dizni skinuli i vratili stare.

 

Inace eto da znas cenu zamajca.Proveren je covek, skoro sve od njega uzimam sta god zatreba.Eto ako bude nesto trebalo tu sam da pomognem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko iz NS-a ima iskustva sa servisom Simeonov? Znaju li svoj posao, kakvi su?
Vidim rade Porsche, Maserati, Jaguar,...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, resio sam da kupim Renault Kadjar, ali nemam pojma gde ima neki dobar servis. 

Zamolio bih nekog da mi preporuci servis gde bih pregledao auto pre kupovine, i gde bih nastavio sa odrzavanjem auta. :) 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala @neshaoct nisam znao za ovu temu.

 

Vidim da je neko spomenuo Renault servis NEŠA, citao sam da je dobar servis i drug mi ga je preporucio. Nije bas blizu sa Dusanovca do Zemuna jer moram slep da nadjem neki do tamo i nazad. 

Ako je stvarno dobar servis onda sta znam isplati se malo cimanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/24/2022 at 10:35 PM, Gavrilo011 said:
Drugari, resio sam da kupim Renault Kadjar, ali nemam pojma gde ima neki dobar servis. 
Zamolio bih nekog da mi preporuci servis gde bih pregledao auto pre kupovine, i gde bih nastavio sa odrzavanjem auta.  

Renault Neša i Renault Petit, kod ovog drugog sam ja održavao svog renoa a i neki moji drugari održavaju sada, za njega sve preporuke.
Kod Neše sam bio samo jednom, znam par ljudi koji kod njega održavaju automobile i sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima neko da preporuci servis koji bi mogao na Miniju da pogleda mehanizam brisaca?

posto nesto glavi u skorije vreme

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije FLA, ali zanima me da li ima neko da preporuci servis za Renault/Nisaan, idealno Zemun, ali mogu da odem negde posto ce trebati dosta stvari na trapu da se zameni

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, igor0511 said:

Renault/Nisaan

Nije blizu ali topla preporuka za Reno servis u Opovu. Korektno rade i korektni su sa cenama...problem je jelte, daljina i kako da se vrnes nazad u BG. Za trap preporuka AS Djole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno, zovem oba servisa kada stignu zamenski delovi :)

On 12/18/2022 at 6:32 PM, totti said:

To u principu većina servisera (čitaj bili ko kršten) može da ti reši. A ako tražiš baš servis za Mini, onda Sale Ćurčić.

 

Omasih ovo, hvala najlepse!

Na kraju sam nasao servis u Zemunu koji menja jer su svi bezali od Minija k'o djavo od krsta. Zamenio covek za manje od 20min motorcic

Share this post


Link to post
Share on other sites

  @The Punisher

Ako ti ista pomaze informacija...:

On 1/29/2023 at 9:54 PM, Ivan said:

Pitacu sutra na poslu ovu dvojicu mojih Indijanaca :) gde odrzavaju svoje J11. Pa ti javljam, ako bude od pomoci.

On 1/30/2023 at 9:18 AM, Ivan said:

Ovaj sa J11 pre facelift odrzava u "Hit Autu" na Starom sajmistu. Kaze da su cene normalno jace, kao sto znas, u pitanju su ovlasceni za Renault/Dacia/Nissan.

A drugi, sa J11 posle facelift, u "Nissan LF" na novosadskom, slicna prica. Tj., oba auta su kupljena od prvih vlasnika u Srbiji, pa su samo nastavili odrzavanje gde i prethodni vlasnici.

  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi dobro Zemun, Bežanija, Nbg, ali može i drugi deo, jer se automobili još gledaju, pa je teško prodavce naterati da pređu pola grada zbog pregleda u servisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio u auto servisu Djole mirijevski bulevar , opet pozitivno iskustvo , momci najjaci :thumbsup:  cista 10tka za bracu nasu - trap mehanika i vulkanizerske usluge :dj: uvek kod njih :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...