Jump to content
FAS Goran
rkoma1986

Treća Četvorka :)

Recommended Posts

Nije bre, stoji ista cena ispod svake slike
Prva slika, tj posladnja je Audi, ima neka Mečka isto stoji 2 soma sa zaštitom i 2 godine garancija.
Da ne ispada da je 00ra
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam moje polirao bez zastite, evo sad cu treci put za punih 9god

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moguce... Mada, sto bi neko polirao bez zastite, onda bolje da nista ne diras
Ja (tačnije majstor) sam polirao farove i pre 10 godina, u vreme kad niko nije ni čuo za zaštite, pa su godinama bili bistri bez problema

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjam povremeno mog starog Stila, i dalje su mu cisti farovi. Polirao suster jedan (bez zastite) i evo skoro godinu dana nema naznaka da ce da matiraju.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/12/2021 at 9:41 PM, rkoma1986 said:

 

 

Radih X-aru kod istog i nije uspeo ništa da postigne iako je garantovao rezultat u skladu sa iskustvom koje ima, bla-bla, truć-truć, radio i X5 i X6 i X17 i avione, kamione, prekookeanske brodove, ali Kenzo, prc! Rezultat kod mene 0. Ispao korektan i nije naplatio iako se napatio, ali i sam je video da je rezultat posla bio nikakav... Žao mi bilo i njega i mene  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, meni su stvarno farovi kao novi nakon tretmana. Sta je s farovima, pa ne moze da ih izvuce? Moji su bili usrani od kamencica, kao i hauba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plastika fara je strukturalno ispucala, onako nekako kao paukova mreža. Ne samo po površini već cela 'debljina' te plastike, da ne kažem 'stakla' fara... Nove su jeftine, mogu lako da se nađu, ali je procedura zamene blagi užas i katastrofa. Cela prednjica mora da se rasturi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzeo u Wobyju. Imas i u Lidlu. Po kp su tipa 2500+ i kad dodas postarinu izadje na tih skoro 3500 ili koliko vec je u radnji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzeo jednu na parkingu Interexa...  0,00 dinara i 0 para  :innocent:

 

Lepo ostavljena dizalica na sred praznog parkinga, neki konopac deb'o ko ruka, par kesa i krpa. Sve sklonio do kontejnera i par sati kasnije je još uvek bilo tu... Naravno da sam dizalicu uzeo sebi a smeće ubacio u kontejner. 

 

1 hour ago, andreja.micovic said:

Kupi krokodilku :) 

 

 Od tebe, na ovu sliku...:

12 hours ago, rkoma1986 said:

IMG_20211025_181129.jpg

 

...sam očekivao da prokomentarišeš kako dooobro stoji točak bez distanca  :wub:

A i pink pomoćni radnik je interesantan...jak u rukama, mora da je on skidao i nameštao točkove  :lol:

 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove felne sam ciljano gledao da uzmem najvise zbog malog ET-a, mnogo dobro stoje. Evo jedna i od napred

 

IMG_20211025_181054.jpg

 

A pomocni radnik je 'zlikovac' iz novih nindza kornjaca, katastrofa sta su uradili od crtaca mog detinjstva :(

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...