Jump to content
FAS Goran
rkoma1986

Treća Četvorka :)

Recommended Posts

51 minutes ago, Ivan said:

A razlika u ceni izmedju DS4 i DS5 je 15-20%,

Mali off kod domaćina u temi ali taj DS4 beše onaj francuski poluproizvod kome se prozori na zadnjim vratima ama baš nikako ne mogu otvoriti. 

 

BTW Sedišta top, kao nekad VW GTI mk1 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Axic said:

ali taj DS4 beše onaj francuski poluproizvod kome se prozori na zadnjim vratima ama baš nikako ne mogu otvoriti. 

Tako je :) .

Fiksno staklo kao na kupeu :D .

I kratka zadnja vrata/uzi ulaz na zadnja sedista i spicasta zadnja vrata i svasta jos...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/23/2020 at 11:35 PM, MS PK said:
Kako cemu? Pa eto, da Flex nema bravu na suvozacevim vratima ne bi isao sad Jugoprevozom u grad default_D.gif


Samo da te obavestim da ponovo imam bravu i nema frke oko odlaska u grad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neces ti imati ovu muku, veruj mi. Nisam cuo, a ni nasao bilo gde na netu da je nekome otisao mehanicki deo. Sto se tice elektronike, crkava pre ili kasnije na gomili primeraka. Nadajmo se da neces morati da menjas. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao se danas malo sa Carista aplikacijom i odradio neke zanimljive stvarcice (punjenje kazaljki pri kontaktu, spustanje desnog retrovizora kad se menjac ubaci u R, pojacao dnevna svetla, otkljucao zeleni meni gde ima brdo neke customizacije). 

Posle toga sam proveravao stanje dpf-a preko VAG DPF aplikacije. Zbunilo me je sto je zapusenost 70% a majstor je pre mesec dana pregledao, rece da je na 14%... Nije mi prvi auto sa dpf-om ali se nikad nisam nesto interesovao oko toga. Jel moguce da se toliko zapusi za mesec dana od gradske voznje, i da li bi jedno produvavanje na AP spustilo procenat nesto znacajnije? Provalio sam kad radi regeneracije samo po obrtajima na leru, podigne za 200 otprilike, bez nekog dima na auspuhu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde si gledao taj procenat zapušenosti? Ako misliš na onu gornju liniju ona pokazuje zapušenost pred regeneraciju. Odnosno kada dođe do nekih 95%onda se pokrene regeneracija i slika dpfa više nije zelena nego crvena. 

Kada ta linija padne na ispod 20%onda se kod mene prekida regeneracija. 

Na koliko Km ti radi regeneraciju? Meni je uglavnom na 450km neke mešovite vožnje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet zavisi koliko si prešao u zadnjih mesec dana po gradu, ako je to tipa 10-15 km dnevno pa recimo 20tak radnih dana, trebalo bi da bude onda ok da je na 70%. 

Po MESu, meni delta radi regeneracije na nekih 250 km prosečno.

 

E to spuštanje retrovizora kad je ubačen rikverc mi baš fali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti izvini sto nemam 'nema dalje opremu' :D

@Zvezdo da, mislim na tu liniju gore. Mozda to i nije procenat zapusenosti nego interval do sledece regeneracije, Ne znam.. zadnja je odradjena pre 250 km

@andreja.micovic pretpostavljam da mozes to nekako da aktiviras

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemaju Bravo/Delta/Stilo tu opciju :) 

Pitanje je dal i tipo ima. Ne znam da mi je to neko spomenuo ko vozi FLA grupaciju

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, andreja.micovic said:

nemaju Bravo/Delta/Stilo tu opciju :) 

Pitanje je dal i tipo ima. Ne znam da mi je to neko spomenuo ko vozi FLA grupaciju

Sta je Stildza sve imao ;) ... Doduse u varijanti sa elektro-podesivim sedistima. Pre dve decenije, u narodnoj Compact klasi i ACC (adaptivni tempomat), Keyless Go i svasta jos.

Kada vec pominjes Tipo, tehnoloski je smesan u poredjenju sa tim sta je Stilo bio kada se pojavio. Doduse, u Stila je spucana i ogromna kolicina love u razvoj, zato je i imao onakav gubitak (u odnosu na planiranu dobit) po svakom primerku. Tu tehnologiju je koristila i iduca generacija njihovih vozila. Tipo je totalna kontra, low-budget koji belezi lepu prodaju na nezahtevnim trzistima.

39 minutes ago, totti said:

Neki imamo spuštanje i levog i desnog

Imas dva :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...