Jump to content
FAS Euroauto Goran
Flex

P: S10+, A40, Honor 7s. P Smart Pro, Samsung Note 8, Samsung S9, Samsung S20 Ultra

Recommended Posts

Na prodaju sledece:

1. Samsung Galaxy S10 + 128/8, simfree

Potpuno ispravan, bez duhova, fleka, linija i ostalih anomalija na ekranu. Sitniji tragovi koriscenja na lajsnama (prasina u maskici napravila problem). Nista menjano, sve fabrika. Uz uredjaj punjac + usb kabal + slusalice + kutija.

Cena : 390e

2. Samsung Galaxy A40, simfree - nov, 2 godine garancije (sa fiskalnim). Neotpakovan, nije paljen.

Cena : 190e

3. Huawei P Smart Pro, simfree - nov, 2 godine garancije (sa fiskalnim).

Neotpakovan, nije paljen.

Cena : 200e

4. Huawei Honor 7s, simfree - nov, 2 godine garancije (sa fiskalnim).

Neotpakovan, nije paljen.

Cena : 80e

Ovo su cene za forumase, na oglasima (KP) su cene vece za 10e.

fon01.jpg fon02.jpg fon03.jpg

fon04.jpg fon05.jpg fon06.jpg

fon07.jpg fon08.jpg fon09.jpg

fon010.jpg fon011.jpg fon012.jpg

Edited by neshaoct
formatiranje

Aktuelno sve osim Honora 7s.

Dodajem sledece:

1. Samsung Galaxy Note 8, simfree

Potpuno ispravan, odlicno ocuvan. Nema duhova, fleka, linija i ostalih anomalija na ekranu. Olovka je izgubljena pa sam stavio drugu (sive boje). Uz telefon usb kabal + punjac

Cena: 220e

note801.jpg note802.jpg note803.jpg

note804.jpg note805.jpg note806.jpg

2. Samsung Galaxy S9, simfree

Potpuno ispravan, bez duhova, fleka, linija i ostalih anomalija na ekranu. Sitniji tragovi koriscenja (prasina iz maske). Nista menjano, sve fabricki. Uz telefon usb kabal + punjac i originalna kutija.

Cena: 220e

note807.jpg note809.jpg note8010.jpg

note8011.jpg note8012.jpg note8013.jpg

3. Samsung S20 Ultra, simfree

Nov, 2 godine garancije (neotpakovan, nije skidana nalepnica). Uzet u MTS-u, kompletan ugovor i garancija.

Cena: 730e

not8014.jpg note8015.jpg ugovor mts.jpg

069/5-333-403

Edited by neshaoct
formatiranje

Nisam kao neki spustao cenu za 10%. 
Mislim da sam dao ponudu koja je fer jer svi ocekuju da se nesto koriguje cena a ova ponuda je sa manje od 5% korekcijom. 
Eto i sam Nesa kaze da ja moram da spustim cenu clanovima foruma za 6% a tu se radi o stotinama eura a ne 30. 
Al dobro imas svoju matematiku i to je to. 

@Dule 021 Jeste, moraš, ali ti već to ukalkulišeš da ćeš spustiti kao što si pričao... :) 

Nego, ako sam dobro video po SN broju ovog S20 Ultra - uzimaj to Dule za 730 evra i ćuti. :D 

Koliko sam video u pitanju je 5G uređaj sa Snapdragon 865 procesorom, tako da je 730 evra odlična cena za njega. Treba proveriti i po IMEI broju, ali ako je zaista 5G i MTS ga prodaje, ondaaaa....

Edited by neshaoct
dopuna

A on će da te vodi na ručak  

Pa to se valjda podrazumeva?

Nisam kao neki spustao cenu za 10%.  Mislim da sam dao ponudu koja je fer jer svi ocekuju da se nesto koriguje cena a ova ponuda je sa manje od 5% korekcijom. 

Eto i sam Nesa kaze da ja moram da spustim cenu clanovima foruma za 6% a tu se radi o stotinama eura a ne 30. 

Al dobro imas svoju matematiku i to je to. 

Aj sad malo realne price. 700e je realna cena za neotpakovan S20 Ultra sa 24 meseca garancije? Gde si ti to nasao?

Inace, telefon sam oglasio i prodajem ga na 750e na KP a ovde sam odmah korigovao na 730. Mislis da je zarada po 100e pa mogu da spustim 50e? Dule, nije ovo prodaja automobila iz uvoza gde je zarada 1000e.

P. S. Ti auto oglasis na PA sa cenom daleko jacom i onda sa odbijenih 6% opet dodjes do cifre koja ti je jaca od planirane. A ja na 700e nemam nikakvu racunicu da ga dam ni rodjenom bratu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk