Jump to content
FAS Goran
Zvezdo

Sveta Krava B8 1.6 TDI

Recommended Posts

Nisi ti to dobro okadio
Šalu na stranu, u zdravlju da te služi!

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvazniju stvar nisi pomenuo, FRAMELESS INTERIOR REAR VIEW MIRROR!!!! :D

Salu na stranu, ozbiljan automobil za neshvatljivo malo para...

Sam se parkira, ACC tempomat, utegnut u svakom smislu, odise kvalitetom izrade u svakom detalju...

U zdravlju da se navozas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ovaj virus razvaljuje.

Stra' me prosto da se zamislim u nekom ćumurašu u budućnosti.

Ma još bi to i preboleo nekako ali, ove značke...

Kukuuuu... :D

Želim ti brz i bezbedan oporavak. :doc:

Za to vreme da te služi bezbrižno i bezbedno! :beer:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites



Sve komande su na svom mestu i daleko su ugodnije nego na Italijanima i vozim ga kao da sam ga vec vozio!



Odavno sam rekao da ovo svi uvide kad sednu u Vagena, kao da su se rodili u njemu.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i jeste jedan od jačih aduta folcike, ergonomija. X puta sam čuo da vozači istih hoće da im sve bude kao što je bilo u prethodnom autu... Konzervativa

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
prelijep samo da nije malo 120 KS ?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk


Ne, sasvim mu je ok, pogotovo sa dobrim automatikom gde je utisak da je motor 30% jači nego što je zaista.
Naravno, neće on od 150 do 180 jednako brzo stizati kao jači mu brat 2.0, ali to u današnje vreme sve manje i manje postaje bitno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Zvezdo, Zvezdo... A toliko si ih pljuvo... Pa kao 'silom prilika nateran da vozi vagena' u jednom momentu... Ali eto, na kraju si okajao svoje grehe i vozis pravi auto, i gle cuda, uzivas u njemu :D

sad bi trebalo ovde da quotujemo neke tvoje izjave pre i posle posedovanja folcike, al aj necemo toliko u dubinu :D

Nek je sasrecom, u zdravlju ga vozio, za bolji zamenio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam  ja promenuo mišljenje  o švabama! Istina moram priznati malo me je bruka i sramota dok se ne naviknem. Vozim ružan vagen  to stoji!

Radije bih vozio Alfu ili Lanciu ali preko jeftine plastike ne mogu da pređem nikako! Grande Punto mi je nakon 11godina lep,  Bravo... Želeo sam Deltu ali realno od Italijana nema šta da se kupi  u tom godištu za toliko para.  Gulia je preskupa I verovatno će i uvek biti. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde bre b8 ruzan!? Problem mu je sto je karavan ( mislim mozda je to problem estetski) ali limuzina je bas bas uradjena kako treba. Mozda ti oku vise prija italijanski dizajn :D U svakom slucaju, srecna kupovina!

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo tople cestitke kolegi i da se resis svih pratecih vagen-gremlina i lepo da te sluzi :)

 

Jedino su zadnju svetlosnu grupu mogli malo lepse da urade , ovako kao da su je nalepili i nekako je mala u odnosu na gepek vrata. 

A crna boja... Da je mali auto pa mu ne bi stajalo, lepo cuci na velikim autima i karavanima posebno :)

 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stalno ponavljam. Jednom crn auto nikada više crn auto. Em što nije lep i još je i crn! 

Jednostavno nije baš bilo mogućnosti da se još i bira boja. 

Mislio sam skinuti prednji znak i zalepiti privremeno Alfin dok ne nađem masku bez znaka ali to je nemoguće jer se u prednjem znaku nalazi radar! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/16/2020 at 8:33 AM, rkoma1986 said:

E Zvezdo, Zvezdo... A toliko si ih pljuvo... Pa kao 'silom prilika nateran da vozi vagena' u jednom momentu...

sad bi trebalo ovde da quotujemo neke tvoje izjave pre i posle posedovanja folcike, al aj necemo toliko u dubinu

 

On 10/16/2020 at 12:34 AM, srdjos said:

Vi koji mrzite VW i Audi ste u stvari potajni obozavaoci istih marki :D

To ti je bre Cuore sportivo, Alfa virus, istorijat :D ... Zvezdo, pod hitno moras da menjas potpis, koji ce sada biti najoriginalniji na forumu, a bogami i sire:

ALFA u srcu, VAGEN u garazi. :P

 

Salu na stranu, ko je iole vozio vise brendova, vidi da je mesta za generalizaciju sve manje i manje. Pogotovo u danasnjoj auto industriji, kada se radi smanjivanja troskova i sami proizvodjaci udruzuju, razvijaju i koriste zajednicke platforme, komponente, koje onda samo iznad "filuju" za razlicite kupce... Svi imaju i vrline i mane (koje jedino fanatici brendova mogu da guraju pod tepih). Isto vazi i za motorizacije (dizel/benzin), generalno je puno predrasuda kod onih koji se slepo drze necega i ne vide dalje od nosa...

Dosta toga se svodi i na licni ukus - uvek kazem da izuzetno postujem Vagen grupaciju, prodajne rezultate, koncept kojim zadrzavaju kupce, iako su i oni imali zescih promasaja, pogotovo sa motorizacijama (kacili smo i klipove ponasanja MQB platformi)... Ono sto i ovde navodite, konzervativnost - mene je recimo uvek odbijala. Npr. svidjali su mi se jedino modeli koji su im odskakali iz "kalupa" - Scirocco, Passat CC, Arteon. Ali koji su samim tim bili i "odlicno" prodavani kod njihove tradicionalne klijentele. Iz grupacije mi se svidjaju i Seati zadnjih generacija.

Da ne off-ujem vise - svakako da te auto lepo sluzi i da uzivas sa sto manje problema, puno bezbednih km ti zelim! I nemoj da kukas vise na crnu boju ;) - jeste zahtevnija, ali ako nisi rob auta nista posebno... I ja gledam da malo promenim, pa sam zadnjih 15 godina zakucan za tamne automobile, a ovaj zadnji jos i crn :D . Za iduci gledam totalnu kontru u vidu neke bele, ali ko zna sta ce opet natrcati...

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crno govno je prljavo do krova a takvo ce i ostati, Ako budem raspolozen biti ce pranje za jedan zeton od 50 din!. 

Otisao danas u Kit comerc i kupio rele grejaca koji sam ispred radnje zamenuo i ponistio gresku telefonom.  Check engine lampica vise ne svetli i vise nema gresaka. Pri palenju lampica grejaca je zasvetlia a pre nije. Takodjer i grejaci nisu radili pa je hladan morao okrenuti pun krug radilicu da upali. 

Taj famozni rele sam platio 2545 dinara. U Bosh servisu su rekli da je orginal 20000 a zamenski 8000din, U Kit comercu je Beru 7600 a ovaj Bosh celih 2545 din!

 

Screenshot_2020-10-13-20-49-26-532_com.elm.elm327.obd2.eobd.obd.car.scanner.diagnostics.tool.dashboard.doctor.check.engine.torque.speed.trouble.codes.mary.jpg IMG_20201017_140859.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crna zlo ali mislim da je crvena jos i gora. Konstantno se lepe insekti i ostavljaju neke tragove koje Boga nema da mozes da skines ako ostanu malo. A da ga ebem da ga trljam 3x dnevno. Zlo od boje, zlo.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi! ima sam aute u nekoliko nijansi crvene! Crna je ubica!

Moj prvi susret sa crnom pre 20 godina. Kupim prljav auto koji se svakodnevno vozi. dovezem kuci i dva sata ga u dvoristu perem ribam,  poliram i susim. 

Isteram ga na ulicu. prodje kamion a on beo od prasine! Nanovo pranje!!!....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crna boja i stroka od BG do ŠA.

 

20201017_145837.jpg20201017_150137.jpg

Mislim da nikada vise necu uzeti crni auto, cist je bio kad sam posao iz BG.

Uzas od boje za pranje i odrzavanje, svaka ogrebotina se primeti.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...