Jump to content
FAS Goran
Woodoo

Kvalitet piva - Kutak za pivopije

Recommended Posts

14 hours ago, MS PK said:

Meni je taj Blanc nesto najgore sto sam stavio usta :D

Water Eating GIF by 60 Second Docs

 

 

 

 

 

meni je ok, ako se lepo ohladi osvežava. 
Nije kao jelen tvist ili neko tako koje je kao da je neko stavio step u pivo.

Mada sam i ja na blanc navikao u firmi pošto je petak happy hour a blanc se uglavnom nabavlja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limenka jeste odlicna sto se tice zastite od sunca, prolaska vazdua i sl. Medjutim, poredjenje limenki sa prohramskim kazanima i bacvama nije bas najbolje. Svaka aluminijumska limeka je oblozena iznutra plasticnim tankim slojem koji je istog sastava kao i plasnicna flasa. Prohramske bacve i cisterne nisu oblozena plastikom iznutra tako da Mica mozda oseca nesto smisleno i sa razlogom stavlja u istu grupu plasticne flase i limenke. I za mene je staklena ablalaza ubedljivo najbolja za sve pa i za pivo. 
Sto se tice piva, cesto kupujem nefiltrirani Staropramen i bas sam zadovaoljan ukusom i kvalitetom. Uvozi se, ne toci se kod nas. 

image.thumb.png.778a548c6919452c23d199e54d3cd7f1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/30/2023 at 9:21 AM, PremieRacing said:

Ja već par godina uzimam gajbice od njih, dostava besplatna. Ali mi se gold i stout malo smučili pa je poslednja gajba bila samo Pils...

 

 

I sad je zvanično... poslednja gajbica ikada je stigla na moju adresu. Sve su pokvarili, kvalitet nestalan, svaka druga flaša Pilsa koju otvorim je bljutava...mesecima sam trpeo i čekao, prosipao cele flaše i nadao se da će se ustaliti, ali ovo je postalo smešno nekvalitetno.   :(   :( 

 

Uzeo sam sad i Red sa 8% alc. i on mi je bio dobar... Ali to nije dovoljno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20231204_002405478.thumb.jpg.92100c2a7ba305e56e3412cbc9f7fd4a.jpg

 

Od kako je ponovo krenulo sa prodajom nisam nikako uspeo da ga nadjem jer ga retko gde ima van Valjeva, i danas ga slucajno upecah u Mere marketu u UE.

Prvi utisak odlican, ukus vuce dosta na ono Valjevsko do pre 7-8 godina :) Inace je 65.5 kinti 0.33.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20231116_183950403.thumb.jpg.b2dd7e7f9b59b74b54e94e311672915d.jpg

 

Nefiltrirani Nektar, ne znam je li neko probao jer se od skoro prodaje (nisam ga vidjao jos po Srbiji da ima u prodaji, po Republici Srpskoj ima). Ukus meni mnogo lepsi od obicnog Nektara koji mi je svakako odlican. Ima u flasicama od 0.33 i linenkama od 0.5 litara. U Visegradu sam limenku platio 1.5KM (90 dinara).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...