Jump to content
FAS Goran
Woodoo

Kvalitet piva - Kutak za pivopije

Recommended Posts

56 minutes ago, MiloshBg said:

Lav premium je iznenadjujuce dobar s' obzirom da je domace industrijsko pivo :D

 

@Milutinac

Nikako da dodjem u NS na pivo, da obidjem beercuz i 3bir... Tacnije, planiram neki od narednih vikenda. Ako imas preporuku za neko posebno pivo za probati, preporuci! :D 

 

Bas tako - Lav Premium iznenadjujuce dobar :thumbup:

 

Preporuke što se tiče - ja najviše volim kombinaciju Irish Pub + klopa kod njih... imaju najveći izbor piva pa ko šta voli :) od tolikog izbora i gledanja u meni - najčešće završim na - točeni premium/carlsber i neki od burgera, obično malo zaljućen :) 

 

Ako do sada nisi bio - Irish Pub je topla preporuka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

San Miguel dobro pivo ko se zadesi u Españi, pravi lagani lager. Moje mišljenje se odnosilo na ona žuta piva tipa Corone, bio sam neprecizan - @Milutinac.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/23/2023 at 8:33 AM, Milutinac said:

IMG-eaf6672e82def3a0b2fa66a04be9b60e-V.thumb.jpg.73eda787f0689d0c0874155ee43939a4.jpg

 

...bilo je pitanje samo vremena...prvo su s*ebali tuborg pa su sada krenuli na ostalo. Moram samo videti da li se odnosi samo na obican Lav ili su zeznuli i premium...

 

Bilo pre 6 godina...

 

https://youtu.be/rG7AU24vqo8

 

IMG-a33df7a246b2afcf24562064224afa2b-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

vratili se tradicionalnoj proizvodnji piva od kukuruza :D 

Tako se pivo ranije i pravilo samo nismo znali da je to kukuruz do pojave Kolumba

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/26/2023 at 2:14 PM, TheWickerMan said:

 

IMG-a33df7a246b2afcf24562064224afa2b-V.jpg

 

 

C c c c c c c, pa strasno...

 

"Standardni sastojak domace pivske industrije..." !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@darkman14 aha, svaki put kasno saznam kad su ti festivali i noćni bazari, ovaj put mi nisu umakli
Znam da u NS-u imaju lokal, ali nisam skoro svraćao do vas te nikako da probam. :)

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć slučajno banuh u Pančevo (vodio neke moje Grke na klopu, pošto me je jedan član ovog foruma ispalio za neki hip hop :whistle:), kad ono koncert Nevernih beba i gooomila piva! Dani Vajferta - Dani piva traju još danas! Vredi posetiti! 

Ekipa iz Mirijeva se upisala sinoć! Jel tako @Dale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose poci sa zenom, da ima ko da vozi :)

Preporuka dana: kraft pivo Futurisma od Robocraft-a.

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim da popijem pivo, ne preterujem ali volim ukus piva. Uglavnom, citam sta ste napisali. Pivo koje uzimamo i pijemo na zurkicama, sedeljkama, caskanjima je Hajniken zadnjih godinu dana. Koliko vidim taj Hajniken je trzisna cenovna prevara, gledajuci i 0.25 i limenke i flase i sve. Ukus se promenio zadnjih par puta moram priznati. Pre toga sam uzimao Lasko u nekom duzem periodu. Jelen nikako ne mogu, Lav samo kad se nesto namucimo radimo pa daj sta god. Ranije sam voleo Zlatni Amstel. Probao Banjalucko, fino je.
Citam i vidim da ostaje preporuka za Lasko i Budvajzer?
Gledam da nabavim gajbu od svakog pa da imam kad zatreba.
Lav premium izgleda isto otpada. Slazem se sa clanom koji je napisao da kukuruzu nije mestu u pivu i ako na deklaraciji to pise kao sastojak to treba izbegavati! Zakoni, clanovi, deklaracije se kod nas menjaju u skladu sa potrebama ljudi na politickoj sceni. Sledeca je deklaracija da su pticja govna sastojak piva?!
Nije problem toliko u UKUSU, tu nema rasprave, svako voli drugacije ALI je problem koji nastaje u organizmu nakon takvih "piva", dijareja, problemi sa zelucem, nadutosti , trovanja itd

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni licno pre Laskog i Budvajzera su Staropramen i Kozel. 

 

I licno vrtim tako, kad naletim uzmem Kozel tamni, nekad staropramen ili budvajzer i to posebno tamni. Imao sam i staklene flase za tamni Bad ali nemam nigde u okolini da kupim.

Sve ovo je uvozno, nije po licenci da se puni ovde. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika ti je razlika izmedju malog i velikog Hajnekena u staklu, malo ima onaj pravi Hajneken smek.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staropramen mi je prejak u gorcini, ne prija mi. Da li ima razlike u flasi Bad-a i limenci? Da li uopste primecujete flasu ili limenku na pribliznoj temp?

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka

Probao juce to malo, 120 din je, isti mi ukus ko ovo od 0.4 koje je 79 trenutno u univeru. Poigravanje s cenama i glavama ljudi. Eno kod mene pomama u Univeru u Zablju za to Hajniken 79 din!

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licno meni je uvek u staklu 0.5 najbolje pivo

 

Sad  sam na moru pio Niksicko toceno i iz stakla 0.5, razlika primetna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...