Jump to content
FAS Goran
Robert B

Tražim: Grande Punto Sport 1.9 2006-2008

Recommended Posts

Poštovane Kolege, želim da kupim  Grande Punto Sport 1.9 mjet (131ks), pa ako ima nekoga ko prodaje, zamoliću ga da mi javi. Kilometraža nije bitna. Po mogućnosti u narandžastoj ili crvenoj boji.

Dobar deo ponude sa sajta Polovniautomobili sam već pogledao, i nisam bio nešto zadovoljan...

Cena do 3500 eur.

Ponude možete mi poslati na mail: admin@evopapir.com ili telefonom na 065/222 60 38

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodavacu moj stari grande punto 1.9 sport, kod mene je 9g, mada ga zadnjih 4-5 vozi majka, crne boje.

Cena ce biti do 2500e, idem za vikend kod nje pa mogu uslikati.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, niste vi još videli GP u zapuštenom stanju, prošle nedelje sam pogledao 6 Puntića, a totalno ostao sam bez komentara. Nisam očekivao da stanje bude perfektno, ali...

Vaš primerak baš korektno izgleda. Molim Vas dajte mi neki kontakt, sledeće nedelje idem za NS, pa bi mogao pogledati uživo..

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kola ljudi sa formuma su u 99.99% slucajeva u daleko boljem stanju od kola iz uvoza ili ljudi koji nisu sa foruma.

Nekako imam utisak da vecina  ljudi sa foruma odrzava kola koliko toliko, kako treba, i pisu u svojim temama vecinu stvari koja su se sa kolima dogadjale dok su kod njih, pa mu to dodje kao nekakva servisna knjizica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, bas htedoh isto da napisem. Sve je sjajno i bajno ali se uvek (skoro) "zaboravi" na nesto sto ne valja.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, nismo svi isti, ja za svoja kola po temama koje sam za njih na forumu imao, nisam lagao i ne bih lagao, jer sam ovde (na forumu) jace od 8 godina, nismo deca, ozbiljni smo ljudi, barem neki od nas.

Eto sticajem okolnosti moj bivsi C Max je prodat coveku sa foruma, bez da sam ja znao da je i on ovde. Cujemo se i sad, rekao bih da je zadovoljan onim sto je dobio za svoj novac, naravno gledao je auto kad ga je uzimao i to je sasvim OK.

Opet kazem, ja bih pre gledao forumski auto nego neki sa strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites



Kola ljudi sa formuma su u 99.99% slucajeva u daleko boljem stanju od kola iz uvoza ili ljudi koji nisu sa foruma.



Ja sam se nagledao svakakvih lomova po skupovima, a inače hvaljenih po forumima

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, vagenovac said:

To sam primetio za neke automobile oko kojih je maltene kult izgradjen

Ma brate, nemoj da me hvališ više, ne mogu, će Bravko da se toliko obraduje da će mu čeličane spasti od sreće i završiti na klocni, ka posrnula maćeha :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/9/2020 at 5:12 PM, vagenovac said:

To sam primetio za neke automobile oko kojih je maltene kult izgradjen koliko su navodno dobri, masa hvalospeva, a ono jadac :D  

Šta imaš protiv belog Stila od kolege  @MS PK :lol:

Možete da ga povredite ali ne i da ga povredite. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...