Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Mojom greškom nisam kupio onog što sam ide napred nazad(kasno sam skužio koji nivo opreme jeto)al nekako se izvučem iz garaže.I da u prednjem delu je i zeleni tepih ne vidi se na slici.Danas sam obrnuo 100 kn ba cajgeru

Tuson_073.jpg

Tuson_074.jpg

Tuson_075.jpg

Tuson_048.jpg

Tuson_049.jpg

Tuson_051.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uživajte !!!

Ja u početku nisam "imao razumevanja" za dizajn Tucsona. Ali, u međuvremenu mi je legao :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošteno,bio sam u Grčkoj Solun-auto put-dosadno do bola,ideš 156-160 ništa ne osjetiš,nema neki osjećaj,tišina u autu,samo muzika lagano sa 12 zvučnika,malo malo neki zvuk se javi tipa prelazite iz trake u zrak bez migavca,volan odma reagira,sam staje ,sam se gasi na semaforima,pauza za kafu sam javlja,gomila neke informacije što mene ne zanima al eto ide stvarno dobro,motor ne osjeti ama baš ništa.Ja sam samo na tren ga digao na 180 al dosadno tišina i to je to.U sport modu gdje sam mislio da troši najviše ono ispade da troši najmanje-ukupno do sad 1600 km -8,2 litra,za toliko auto NIŠTA i to sve pod autoklimom.Ima neke stvari koje treba da isključim u toku vožnje al još iskreno nemam pojma.Recimo jedan detalj-kod prethodnog Jeepa Compasa čim otvorim vrata odmah se automatski aktivira ručna kočnica-ovde ne,moraš je sa podići)dugme)glupost,al 5-6 puta auto samo krene nazad a ja vrata otvorio(navika).Pošto je u toku razrada još nisam prešao 4000 o/min,al mislim da ladno ide preko 200 poslije kad ga opalim.U suštini odličan auto,samo ona silna pomagala,elektronika i sl ti kvare neki sportski ugođaj,al to nije sportski auto-a ja nikako da shvatim.Imam osjećaj ,a to može samo da mu zadaj putanju preko kompjutera i sam ću te odvesti na zadatu destinaciju,sve sam radi,te ubrzava ,te koči,ma sve.Ukupan dojam nije mi žao datih para,ali pranje auta prava avantura(ne koristim četke)samo pištolj,ma treba 5,6 žetona da oćeš da bude tip top čist.al to nije sportski auto-a ja nikako da shvatim.Imam osjećaj ,a to može samo mu zadaj putanju preko kompjutera i sam ću te odvesti na zadatu destinaciju,sve sam radi,te ubrzava,te koči,ma sve. oćeš da bude tip top čist.al to nije sportski auto-ve. da oćeš da bude tip top čist.

Za date pare puno bolji od Tonalea,mislim da je po konforu bogami bliži Steviju,osim po motorizaciji,ipak stelvio ima 280 ks-ali gdje u Srbiji voziti većim brzinama ,i sa ovim sam u problemu od policije.Varljiv(ne osjećaš brzinu) udoban do bola,tih,kamera kolko hoćeš,oš naprijed da gledaš dok voziš,oš nazad,RAZMAZI te-to mu je mana.

Edited by siki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako će izgledati Hyundai Tucson restajling

 

Špijunski fotografi uspeli su da uhvate slike kamufliranog Tucsona sa testiranja, za restajling koji dolazi 2025. godine. Na osnovu toga, u Kolesa.ru su otišli korak dalje kreirajući seriju fotografija koje nude uvid na to kako bi predstojeći SUV mogao da izgleda:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo skoro 5000 km,a potrošnja 8,o litara po kompu.Nije loše-_-Bio sam do Dalmacije,na autoputu lepo ide na tempomat,bogami je i brz(ali ne kao limuzine)kad pretičem one Mađare,Slovake,Poljake što ne znaju da voze autoputem.sjedne u brzu traku i gusla 90 na sat.idioti.Samo me jedan isto tuson beli češke table oprao i nikako da ga stignem-mora da je onaj od 180 ks,što je najgore na naplatnoj rampi ispade da ga žensko vozi-alal joj vera;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo sam ga prao i vozikao,da ne zarđa.Još nemam 10.000 km,a već napravio prvi servis -obavezni,na 8500 km bilo vreme .

20240211_105811.jpg

20240211_105743.jpg

20240211_105703.jpg

20240211_105711.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...