Jump to content
FAS Goran
shuxx

P: kočioni diskovi VW grupacija

Recommended Posts

Odgovaraju za: Škoda Fabia, VW Golf, VW Polo, Seat Ibiza, Škoda Octavia

 

Kada sam kupio škodu fabiju, s obzirom da je dugo stajala u CH, zadnji diskovi su prilično oksidirali, iako mi je drugar savetovao da se skinu i obrade, moj GLUPI merak, mi nije dao, pa sam kupio nove ATE diskove. Posle nekog vremena sam dao strugaru da mi obradi ove stare koji su došli sa autom, i shvatio da su i posle strugarske obrade, deblji, od novih ATE diskova.

 

Tako da, ovo na prodaju su verujem originalni diskovi. Samo su obrađeni, i malo ih je nahvatala korozija. Odgovaraju za VW grupaciju, slika govori za koje modele.

Meni su bili NA ZADNJOJ osovini.

 

IMG_20200906_124547.jpg   IMG_20200906_124601.jpg

 

 

IMG_20200906_124611.jpg   IMG_20200906_124619.jpg  

 

 

IMG_20200906_124629.jpg   IMG_20200909_174403.jpg

 

 

IMG_20200909_174501.jpg   IMG_20200909_174508.jpg

 

 

IMG_20200906_124731.jpg

 

cena 4500din, ostale su mi i par paknova.. vidi se na fotkama

kontakt za forumaše preko poruka

 

Link na KP:

https://www.kupujemprodajem.com/automobili-delovi-i-alati/auto-razni-delovi/kocioni-diskovi-vw-grupacija/oglas/101647432?filter_id=847370091

 

 

 

 

Edited by Milutinac
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

8,4mm je vise od 9mm?
Ako su toliko superiorni sto ne skines tvoje ate i bacis u djubre a stavis ove diskove na auto?
Obradjivao si disk od 9mm i skinuo 0,6mm i mislis da je to ok i jos ih prodajes po ceni novih?
Svako ima pravo da oglasi bilo sta, novo, polovno, citavo, ispravno, polomljeno, neispravno, balegu za djubrenje....ali da predstavis nesto sto je za kantu kao bolje od novog je prevara, kad si stavljao te nove ate, sta je na njima pisalo, koja je najmanja debljina dozvoljena?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je za kantu, zavrsice u kanti. Znam da sam nove merio i da su bili tanji od ovih obradjenih. A ovi su veoma malo obradjeni, jer je samo povrsinska korozija bila.

Ne znam koja je min debljina diska. Ko zna neka pise.

Ako su bili deblji od novih, a cenim da su kvalitetniji, zato je i ova cena. Ako se uverim u drugo, bice niza cena, ili idu u kantu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko tebi ne trazi da ti smanjis cenu, niko tebi nista nebi rekao za to sto prodajes polovan disk, ali prodajes nesto polovno, troseno, obradjivano i jos predstavljas kao bolje i sa vise materijala od novog i to jos pratis sa dosta velikom cenom koja je verovatno jako blizu i ceni novog dela, ja licno 99% mogu i za te pare da kupim nove ako ne i za manje...
Ima ovde ljudi koji sve ovo sto sam ja napisao primete odma ali ima verovatno i odredjen broj koji bi ti poverovali i uzeli, a to je po meni prevara i to je na ovom forumu nedopustivo.
Nista licno ali da si napisao obradjeni diskovi te i te debljine obradjeni se prodaju po toj i toj ceni, nista ti ne bi napisao....
Tvoj predmet prodaje i tvoja cena i to je ok.

Evo ti na slikama cak i sa tvoje kutije lepo pise precnik x debljina izrazeno u mm, tako da tvoji obradjeni nisu mogli da budu deblji, a evo ti i broj tvojih diskova sa njihovom specifikacijom gde pise minimalna debljina 7mm i tih 7 je krajnja granica, na ove obradjene dok stavis plocice i dok legnu ti si na 8mm sto je vec na pola puta do kante.....

 

diskovi01.jpg diskovi02.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to bilo pre skoro dve godine. MOZDA sam se prevario. Ali znam da sam tada merio oba diska i da je ovaj polovan i obradjen bio deblji. Skoda je u medjuvremenu prodata. I zato prodajem i ove diskove.

Pogledacu ponovo u prodavnici. A kupio sam ATE u KIT komercu.

Pa cu tada ili redukovati cenu ili povuci prodaju.

Nisam muljator, ovo sve sto sam napisao je iskreno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...