Jump to content
FAS Goran
Zvezdo

Kad je ''nov, nov, nov'', a kad je dobar polovnjak?

Recommended Posts

1 hour ago, Nikola JTD said:

i kao takvog ne mogu i necu ni sa cenom ni sa opisom da ga poredim sa smecem s placa

Nisam hteo da spamujem oglas, ali posto je sada izdvojeno u opstu temu oko polovnjaka, samo da priupitam...

Videh da je auto uvezen iz Holandije pre 2 godine, a ako nije glupo pitanje - cisto me zanima gde je kupljen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citajuci postove bio sam ubedjen da je covek prvi vlasnik, sad mi se nista ne uklapa kad videh da je iz uvoza, tj.sa auto placa nekog, no nebitno. :)

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako i jeste! Ako se sada registruje on će u celoj Evropi biti 2020 godište odnosno 09/2020.

Malo blesavo ali je tako. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Zvezdo said:

Ako se sada registruje on će u celoj Evropi biti 2020 godište odnosno 09/2020.

Nece on biti 2020. godiste, nego ce datum prve registracije biti 2020. godiste ;) . Bar ovo sto ja gledah iz uvoznih dokumetacija, saobracajnih dozvola - lepo i kod njih pise "datum pustanja u saobracaj" iliti po naski "datum prve registracije". A ne "datum proizvodnje" koji, slazem se, ne koriste. Samo sto to pojedini "preformulisu", da je postalo praksa, raspravljali smo vec u nekoj od tema. I sto je jos gore, ima ljudi koji popiju foru, pa posle ovde dodju i pitaju kako je auto stariji od onoga sto im je prezentovano.

PS: Bila je skoro i ona prica da su nedavno u Argentini nasli netaknute Fiate i Alfe stare 30 godina, u skladistu propalog distributera. Pa ko hoce NOV NOV NOV Fiat, 2020. godiste, a voli Uno, Tempru, Tipo Mk1, AR 33 - ima ovde :) :

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/80649-alfe-i-fiati-stari-30-godina-sa-0-km-pronadjeni-u-napustenom-hangaru/&do=findComment&comment=1545126

 

Mada, ovo iznad bi vise odgovaralo jos jednom ultimativnom opisu, na koji sam nedavno natrcao na nasim oglasima - ULTRA NOV :lol: , cini mi se da je neko pominjao da je nabasao i na NEREALNO NOV primerak.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ovo - pa i kad registrujes kod nas, godinama nastavis da vozis sa istom :lol: :

 

s-l300.jpg.cdaedcab702d0fe47f8775932d5b2a54.jpg

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Smesno je sto za stvarno nov automobil u oglasima nikada registrovan bude jednom ili nijednom nov u opisu   
Oni se oznacavaju kao novi u pretragama, sto bi jos stavljali NOV u opisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je zabranjeno, na polovnim automobilima?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, sad ti da hoces da stavis NOV ne mozes, moras n.o.v kao i vecina, ali isto vidim da ima masa placenih oglasa u kojima nov, besprekoran, top, itd stoji bez problema. Mi te reci ne mozemo da upise, ne da sajt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Nikola JTD said:

Interesanto je sto neki prodavci mogu u naslov da stave sta hoce, i nov i besprekoran, sta god, a neki ne mogu jer izbacuje da je ta rec zabranjena za koristiti...

 

ili ovako nesto :

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16977747/fiat-evo-13mjtd-classa-iznad?ref=last24h

:lol:Klasa iznad vukao prikolicu

Edited by jevta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...