Jump to content
FAS Goran
Zvezdo

Kad je ''nov, nov, nov'', a kad je dobar polovnjak?

Recommended Posts

Danas  sam imao priliku da vidim ovaj auto i ostao šokiran. 

Auto izgleda potpuno ne realno! ne znam koje je tačno godište ali izvana izgleda kao da je pre pola sata prvi put izašao iz fabrike na dnevno svetlo! Nigde ni jedne tačkice! Ponavljam nigde nema ni najmanjeg oštećenja! Kao da nikada nije vožen nego je čuvan pod staklenim zvonom! 

Živo me zanima šta bi preprodavci na placevima napisali za njega jer za Frankenštajne koji su sastavljeni od najmanje 4auta pišu NOV, NOV, NOV! 

 

Iznutra izgleda bolje nego kada je izašao iz fabrike jer je  namazan nečim što mu daje diskretan sjaj! U autu kao da se nikada nije sedeo! 

I onda kažu Fiat ima Ne kvalitetne i tanke materijale!  Moguće? Ali ovde nema traga korištenja! 

 

11godina imam Grande Punta i video sam ih svakakvih ali ne mogu verovati da ovako nešto postoji. 

Da se kilometraža vrati na 8000 Km nema šanse da bi itko provalio da ima mnogo više. 

Najgluplje mi je kada netko kaže za par godina star auto da je NOV  ali ovaj zaista tako izgleda! 

 

 

Edited by neshaoct
split Topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar iznad kao naslov iz Informea "Šok, šok vest, a onda je Cecin sin uradio ovo". Kao da je pre posla sata izašao iz fabrike, ni jedne tačkice... Ako nema tačkice i pre 30 min izašao iz fabrike, onda su u fabrici ovde zakačili malo:

 

slika oglas01.jpg

 

Takvim komentarima ne pomažete prodavcu uopšte.

Pitanje za vlasnika, na volanu su fleke?

 

slika oglas02.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš da su felkice i nisu. Lepo je očuvan auto na slikama. Mene odbija volan, to prvo vidim kada sednem u auto, i već na slici dok gledam upada u oko, volan da menjam na tek uzetom autu teško, koji opet lepo skuplji od ostalih na oglasu. Inače ovakav tražim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, zbog takvog volana se auto i Ne treba uzeti. Jer te fleke nastaju kada auto predje 750.000 i onda krece plastkika da ti se kezi. I pazi, kad uzimas nov auto i ne treba da menjas volan, ja bi ovo izbegao u sirokom luku hahah. Ljudi zar nije zabranjeno sprdati se sa necijim oglasom? Komentarisati cenu? 

Edited by Nikola JTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene odbija kad je neko iskren i još hoće novac za svoj auto ......

BTW, u poslednjih par meseci sam indirektno učestvovao u kupovini jedne lancie Ypsilon, jednog passata B5.5, jednog forda focusa itd a prodao sam jednog običnog punta 2006 godište.
Elem, da smo nailazili samo na fleke na volanu, pevali bi od sreće :) a pregledano oko 30 vozila.
Punto je bio jedan od skupljih u oglasima i prodat u roku od odmah, čovek iz kraja, malo malo pa zove na piće, presrećan kakav auto je kupio i čega je sve pošteđen pri kupovini polovnjaka.

A realno, sve više razumem Duleta preprodavca :)

PS
Modusa nisam razmatrao ni u snovima za kupovinu, al kad se namesti da je auto bombona estetski, mehanički itd i još na peporuku, to se ne propušta. Isto tako i za BMWa. Samo kad razmislim koji je košmar juriti polovnjaka, nema tih para koji će da pričaju živce, vreme i svašta još nešto uz to. Dam koji evro više za proveren auto i mirna Bačka.



Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je auto koji ppznajem. Sopstveni nudim kolegama, drugarima, prijateljima, da bih ja uzeo tog Punta Evo. Ljudi, ne shvatate da je auto nikad bolje očuvan i vrhunski

Zvezdo ga je video i ne može da veruje! Ja ga znam od kupovine i znam da je salonsko stanje.

Ako nekoga zanima, nek se otvori i imaće NOV auto, nemojte mi pričati kako je "možda ovo, možda ono". EVO je nov, kako god to vama izgledalo!

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga presvlacio nisam. Ogrebotinice postoje samo na tom plasticnom cepu. Ali kazem opet kad prstom prodjes to nije oguljeno, mozda je neko tecnost neku nekad kanuo i zeznuo se. Obzirom na stanje volana i ostalih koznih delova meni deluje toliko dobro da ne verujem da nije presvuceno , previse bi bilo dobro... Moram navesti nesto. Kad se stavi za polovan auto NOV NOV ja nisam bolid koji ocekuje da ce zateci nov auto, vec da je polovan ali toliko dobro ocuvan da lici na novo i zahvalan sam kad to vidim i uzivo ( retko doduse ) . Svakom svom kupcu kazem idi provozaj sve sto si nasao i dodji probaj moj auto zadnji jer znam sta ljudi prodaju, i za sta navode Nov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vidi se da je dobar auto, meni JEDINO smetaju patosnice...takve kakve su...

Zvezdo ti malo napravio medvedju uslugu (nenamerno naravno) sa NOV NOV NOV bez ijedne tackice, i naravno da ce da se nadje neko da preko slika nadje 10 tackica. Treba biti umeren. Nov auto iz salona posle 2 meseca pa ima po koju tackicu tu i tamo, a kamoli nase sprave sa 10 godina...

Sve u svemu - da trazim EVO-a ovog bih pogledao definitivno...i zanemario sve napisano. Bas. Sve.

 

Ps - raspricali smo se danas malo u oglasima, bice reseno sve...i vraceno na default :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutinac, nisi mali a ja sam malo (mnogo) stariji.
EVO je nestvarno NOV. Pogledaj ga, uverićeš se. Gledam ga za sebe, Nikoli ne mogu ništa da kažem u vezi auta (bilo bi kvarno), presabiram se, Evo je u stanju NOVOG.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jedno napisano - "NOV" za auto star 10 godina pravi konotaciju sa onim - NOV NOV NOV UVOZCH VR4DI POGL.

Nema potrebe, i sa ovih slika - vidi se da je dobar auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunski, bolji video nisam, bez obzira na godište.
Ko ne veruje, neka pogleda, sve će mu bii jasno !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto nije nikako nov, niti NOV, niti kao nov, ni blizu.

Mislim pogledaj samo papucice kvacila i kocnice kako su izlizane. 

Neko se potrudio oko odrzavanja automobila i drzo ga je cistog, urednog i menjao je potrosene/ishabane delove. Neko je tu u sredjivanju prevideo papucice, kao i neke druge sitnice, da ne sitnicarim sada dalje.

 

Ovo ne pisem nimalo maliciozno, ali zasto ne moze da se kaze da je odlicno sacuvan itd. a ne da se tezi u opisu ka nerealnoj perfekciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo. Ja nigde nisam napisao da je auto nov. Ljudi koji su ga gledali su ostali bez reci. Auto nije sredjivan, jer da jeste zamenio bih i plastiku volana i pedale. Onda bi ste pricali kako je ceo auto prepakovan? Auto je shodno kilometrazi i godistu u stanju kakvo necete naci na oglasu. Zasto? Pa zato sto nije plac , imate 8 tockova, registracuju jos doosta, imate garanciju na lanac 80.000, imate gomilu extra stvari i kao takvog ne mogu i necu ni sa cenom ni sa opisom da ga poredim sa smecem s placa. Ja sam ovaj auto puskom oprao i krpom prebrisao unutra i okacio i takvog ce ga kupac i zateci. Kazs gore neko patosnice. Na autu su na vozacevom delu 3 patosnice, ispod su org fabricke koje su bile na kopcanje. Pedale, ej gledas pedale na autu sa 230.000 pa nije ga macka gazila po pedalama vec ljudsko bice i kao izlizane su, a jok brate bice crne i nove na 230.000 . Nemojte mi mraciti oglas i bezveze terati neke rasprave. Ko hoce dobar auto nek se javi, ko hoce da smara i mlati praznu slamu eto ih puni placevi na 3500e i srecan put.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

 

Zvezdo ti malo napravio medvedju uslugu (nenamerno naravno) sa NOV NOV NOV bez ijedne tackice, i naravno da ce da se nadje neko da preko slika nadje 10 tackica.

Ja nisam napisao NOV...  Ali nebitno...

Gledao sam polovan auto koji za svoje godine i kilometražu izgleda apsolutno nerealno očuvano! To se iz aviona vidi!  Uopšte ga nisam zagledao i tražio tačkice i ogrebotine. Ovo na braniku  i volanu nisam video  jer je gotovo neprimetno. Da ponovim gledao sam polovan auto i za očekivati bi bilo da je izgreban i izudaran pogotovo u Beogradskoj džungli. Prosečan kupac da ga pogleda  mislio bi da je godinu dve star! 

Neki dan sam gledao za sebe  3 automobila 2016/17 godište 8-11 000e  skuplji od ovoga prodavci kažu "salonsko stanje ili kao NOV" . U poređenju sa njima ovaj auto je zaista NOV! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A: Auto je kao nov, nema nijednu tackicu niti znakove habanja, kao iz salona.

B: *pomenut deo tackica i znakova habanja karakteristican za polovno/korisceno vozilo tog godista i kilometraze*

A: Bas kenjate, sta hocete, auto ima preko 200.000km naravno da ima znakove habanja.

 

Ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...