Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 12/14/2021 at 5:30 PM, danijel55 said:
Da nisi danas bio na skretanju za Ugljarevo oko 12h?


Jesam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ns ima jedno 5 komada b8 pre fl limo crvene boje ili je makar bilo, neke nisam video neko vreme, meni uvek prva asocijacija frodo ili prestige mada ih oni vise ne voze, a i nisu njihovi u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veeujem, i obicno voze plavuse sa velikim crnim cvikerima :D Ima u NS i jedan s5 crveni, licno ga probao

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, dugo me nije bilo. Sa autom se nista specijalno ne desava. Zadnje sto je radjeno je mali servis pre nekoliko meseci. Nesto me zeza multimedija od skoro (radi pola sata pa se restartuje i jos par minuta i ugasi). Ko je za preporuku i gde? Da ne rasturaju i cackaju razni susteri. Taman bih iskoristio priliku da se priveze opet rikverc kamera i poveze Android medija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako?

Probao sa skidanjem kleme, upali se posle toga i opet oko pola sata i krecu restarti.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uglavnom kombiacija tastera. 

 

nesto ovako:

 

1

2

3

i slicno. po obliku tvoje multimedije mozes probati da nađeš

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa nije meni ni povezana Android, samo fabricka. A nemam one tastere oko menjaca, to imaju samo oni sa navigacijom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je zveknuo radio (tako kaze majstor). E sad, ovde nije originalni ekran (jer je android medija pa je drugi ekran). Ko je za preporuku sto se medija tice? Da se poveze to, sredi rikverc kamera i sve sto uz to ide. Sa ovim susterima ovde nikako da se izborim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li nesto sto nije BG? Nesto blize eventualno.
I da je pedantan jer mi je ovaj izgrebao plastiku oko menjaca kad je skidao radio, klasika za sustere.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigle mi danas gume sa IPG-a. Savine UHP2 sam uzeo. DOT 4121. Da ih vracam ili nije mnogo (to je valjda oktobar prosle godine)?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Flex said:

Da ih vracam

Da li si realan :D , gume stare 5 meseci...

Definitivno smo narod koji ide iz krajnosti u krajnost, sto se informacija koje kruze tice... Pre 20-30 godina se u onoj nesreci giljalo sve i svasta, letnje gume zimi, polovnjaci iz inostranstva, pa se teralo (daleko od toga da je i to bilo normalno). A sad se ocekuje da se svaka guma kupi sa DOT od prosle nedelje ;) .

Nevezano za DOT, jedino povedi racuna da slucajno ne tresu, znam vec par slucajeva da su ljudi menjali nove Save zbog toga. Da li zbog skladistenja ili neceg drugog, to vec ne znam, bitno je da je uvazavano kroz reklamaciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je dot, to su nove gume svakako. 
Kad kupujem nove gume svakako gledam da je dot sto noviji, ne zbog same gume, koliko do te godine koja pise na njoj, koju ce neko sutra da gleda kad mu prodajes auto ili ako gume odlucis da prodas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek nisam uspeo da resim problem sa medijom. Audi concert je otkazao i sad bih sve zamenio i vratio kako je bilo fabricki. Ovde je displej zamenski (od ove kineske medije koju cu izbaciti) i sad mi je problem sta da uzmem. Prodavci delova mi kazu da mora da se kodira i da moram znati sta je bilo fabricki (da se izvuce po broju sasije). Kome da se obratim za resenje ovoga?
Znaci kineska medija leti napolje, ekran ovaj zamenski leti napolje i sve gledam da vratim da bude fabrika. Uvek neka komplikacija zbog prepravki onog debila.

Sent from my M2103K19G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...