Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

46 minutes ago, neshtry said:

Lako je tebi sa puntom da zahebavaš,tebi pola auta košta kao flexove dizne….

A što se Igora tiče,on je svoju školu platio sa drugim autom,kao što će i flex(a ne mora),Igor vozi tog bmw već par godina bez i jednog problema,a sa mečkom bi bilo ko zna kako,nije hteo da sazna….

ima i druga priča….ženin  rođak je uzeo novog golfa,par puta ujutru nije hteo da upali,nije mogao na posao autom,besan izjurio u vw prodavnicu,sve im po spisku poređao,ovi mu dali a4 ,da im ne tera druge mušterije u salonu…

Nisu svi mazohisti,jbg ga,a druge države su uređene poštuju svoje građane, a i građani imaju mehanizme da to i sprovedu,pa se tako i ponašaju….

ps. I ti meni često ideš na ,ali se povučem i ne komentarišem…jel ti baš toliko bitno da izdominiraš?ne vidim šta ti je poenta,da pokažeš kako sam ja glup,a ti baš ok ….ili šta?

 

Ništa od navedenog.

 

Nit' si TI spomenut, nit' si ti napravio glupost da ja pokazujem kako si ti glup, niti sam poželeo da dominiram kad sam spomenuo idiotluk nekog tamo 'preko' ko je prodao nov Mercedes zato što "jedno jutro nije hteo da upali...

Ali ako ti često idem na nerve, nije sad ni očekivano da mi poveruješ kad ti kažem da iskreno nemam tu nameru, tako daaaaa - izvini.  :cheers:

 

P.S. ja se na forumu družim, pomažem ljudima i šalim. Sorry ako ti moj humor ne prija ali ja tu nemam problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, horvat said:

Kad krenu da se gomilaju tako neki kvarovi, pogotovo ako su kombinovano fantomski, skupi i repetitivni, prirodno je da coveku dodje ideja da kupi nov auto iz salona, a u skladu sa mogucnostima, neretko neki nize klase, sa slabijim motorom, opremom.

 

Secam se sta je meni sve prolazilo kroz glavu dok sam se zlopatio sa Stilom 1.6 16v...

Je l postoji negde klub patnje za taj auto? Uclanio bih se da probam da zaboravim da sam ga posedovao..

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/7/2021 at 10:33 AM, Flex said:
Ma da, ne dolazi u obzir sad da ga prodahem. Samo mi treba pristojan majstor koji ce da sredi sta ne valja i teraj.

dodji za Nis,odvescu te gde treba i nemas brigu

 

On 8/7/2021 at 12:21 PM, dekirs said:
Auto sa foruma je ko zena sa instagrama...

ne slazem se...vise je do forumasa koji hoce da bude realan.Sjtra da dodje neko sa foruma i kaze Zunto hocu tvoj auto da kupi.dao bih mu kljuceve i neka vozi gde oce na pregled.

Share this post


Link to post
Share on other sites
56 minutes ago, zunto said:

.Sjtra da dodje neko sa foruma i kaze ISV hocu tvoj auto da kupim dao bih mu jos

Uput za Kovin ili neki drugi rehabilitacioni centar poznatiji u regionu.

 

Nema takvih druze... 

Nema. 

Sve sam probao ali ratkapne...

Mislim da bi se i Flexov audi sam opravio kada bi ih video. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se forumaske prodaje tice, ja sam bas dosta stvari kupio i prodao preko foruma.
Meni se niko nije pozalio, a ni ja nikada.

 

Mada jednom sam se osetio preverenim, ali bile su felne za 50-60e ukupno, smesna prica generalno :D

Ovako nesto je bilo:

 

  1. Covek mi da dimenzije i posalje slike, sve uredno izgleda
  2. Stizu felne za par dana, ono uzas na sta lice
  3. Odnesem na sredjivanje i ispadne covek na sredjivajnu totalni kretan, samo sto se nismo potukli
  4. Odnsesem kdo drugih na sredjivanje i srede nekako
  5. Ofarbam jedva iz vise puta, bilo je tu i agonija za sebe
  6. Stavim na kola i grebe tocak, bila pogresna dimenzija koju mi je dao covek :D
  7. Odnesem da se stave na Astru i montiraju naopako 3 od 4 gume :D

 

Nakon toga sam ih okacio da ih poklanjam i dobih tipa 20e za njih jer je coveku bilo glupo da uzme za dzabe. Trebale mu da se lome na nekom Golfu 2 za pripreme na 400m. 

 

Ispricao sam mu sta je i kako, rekao da mozda ne bi bilo lose da ih osvesta pre i odose.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, igor0511 said:

Odnesem da se stave na Astru i montiraju naopako 3 od 4 gume :D:D

To je bese ona prica kad si kupio sve 4 leve gume :D

 

PS: Takodje imam odlicna iskustva sa kupoprodajom ovde, bas na forumu ima korektnih, normalnih i ljudi na zemlji, sto se kaze. Koji su tu zbog druzenja, a ne zbog koristi. A sve je prilicno drugacije i kada se ljudi licno poznaju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, igor0511 said:

Nakon toga sam ih okacio da ih poklanjam i dobih tipa 20e za njih jer je coveku bilo glupo da uzme za dzabe.

Nisi ponudio @MS PK jbg, on bi ih uzeo za dž. i još bi ti platio poštarinu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mica je ljudina, ne znam sto ga zezate. Kad sam bio u PK odveo me da vidim pogled i na klopu :)

 

@Ivan da su te pa i da ti ne bude zao, kudikamo mora i da se procita malo. Ali bile neke Dunlop koje su isle od dilera uz Opel, ono ne moze biti jednostavnije :D 

 

Od tad sam naucio da ne forsiram kad nesto ne ide. Nisu htele da se srede i to je to. Posle uzeo od kolege @bglion od Lybre 15” i terao 4 godine, na kraju i Stilo otisao na njima, verovatno i jos taljiga tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stize mi mali servis za nekih 1500km pa sad imam muku oko ulja. Do sada je sipan Castrol 5-30 LL ali posto vise ne idem kod istog majstora ne znam gde da porucim. Ko je uopste uvoznik i gde da uzmem a da nije kopija? Koje filtere uzeti?

Cena nije bitna, samo da je kvalitet i da ne moram da mislim.

 

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filtere kneht, man ili hengst.

 

Sto se tice ulja, ako cesto przis auto mozes sad i 5w40 posto vise nemas dpf, mada svakako ima i 5w40 ulja cak i za dpf.

 

Licno koristim ravenol od ulja trenutno, jer su makar za moj auto RUP i REP serije najkvalitetnije ulje koje se moze na nasem trzistu. Sa druge strane mozes i mobil 1 esp formula, uvoznik je plattner, provereno ulje i natprosecno kvalitetno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora Castrol, nego sam ga koristio i u Stilu i sad pa eto. I za Mobil 1 sam cuo vise puta da je vrhunsko. U principu, najbitnije da nije fals.

Moze li se uzeti direktno kod uvoznika taj Mobil ili?

Cesce se vozi agresivnije nego lagano inace.

 

 

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze, a ovo bih ja uzeo na tvom mestu, najkvalitetniji izbor rekao bih.

 

Izuzetno ulje, tecljivije na niskim temperaturama od 5w30, a ne razredjuje se pri visokim temperaturama, tako da uvek imas vrhunsku zastitu, stiti pri hladnom startu, a stiti i pri agresivnoj voznji.

Ovo nisu imali zadnji put kad sam gledao ulje za sebe i porucio ravenol, mozda uzmem i ja ovo za sledecu zamenu iako sam zadovoljan ravenolom, cisto jer mi je plattner u NSu.

 

http://www.b2c.plattner.rs/Shop/PD?n=XOM154147

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda cu to i uzeti ako je proveren izbor (7750 din kantica od 5l).
Za filtere pretpostavljam da mogu bilo gde, tu valjda nema kopija?

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...