Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ovo je bas lepa zajebancija.Najgore sto nema majstora da resi problem.Ako pazaris bmw-a nekad saljem te kod pravog coveka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi kod Gagija na Altinu, on i cela ekipa ljudi su sjajni i rade posao odlicno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u startu nije trebao kupiti auto jer je precenjen, sto se ocigledno pokazalo.

Sa druge strane ulozio je mnogo i nije sad ostalo previse stvari koje nisu izmenjane.

Tako da ako se flexu auto nije zgadio ne treba da ga prodaje sad kad je pri kraju.

Sta je jos ostalo od krupnih i skupih stvari da nisu zamenjene, turbina, nosaci motora, trap???

Ako auto i dalje mami osmeh na lice vlasniku treba da sredi ovo i da nastavi da uziva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drug Igor kupio mercedes e300 benzica,novog,posle mesec dana nije mogao da ga upali jedno jutro,došli serviseri kod njega,namestili za pola sata,odmah ga prodao i kupio nov bmw 316(to su imali da mu odmah isporuče)….

ako je rešio da te drnda,drnda će te,a ako si rešio da učiš na sopstvenim greškama,spremi novčanik,sada ti je pravo vreme dok se ne oženiš.

ja bih birao jednostavniji auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanemrajute jednu bitnu stvar, nije svaki kvar isti, cak i kad kosta isto.

 

Ipak ga auto nigde nije ostavio i uvek je upalio.

 

Drugaru sto je crkao q5 na putu, to mu je bio jedini kvar (osim remont Stronic menjaca, ali je uzeo takav auto), pa je samo prodao odmah, jer je mislio sta da ga je isekao u makazicama, na pola preticanja.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/7/2021 at 11:44 AM, vagenovac said:

Ipak ga auto nigde nije ostavio i uvek je upalio.

Gde da ga ostavi kad dalje od PK nije stigao. Odoše sve pare na majstore.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/7/2021 at 10:47 AM, neshtry said:

Moj drug Igor kupio mercedes e300 benzica,novog,posle mesec dana nije mogao da ga upali jedno jutro,došli serviseri kod njega,namestili za pola sata,odmah ga prodao i kupio nov bmw 316(to su imali da mu odmah isporuče)….

ako je rešio da te drnda,drnda će te,a ako si rešio da učiš na sopstvenim greškama,spremi novčanik,sada ti je pravo vreme dok se ne oženiš.

ja bih birao jednostavniji auto

 

Za veće budale od tvojih drugara ja nisam skoro čuo, niti video... Par puta si naveo tako neke nebulozne primere da su stvarno za posmatranje. Nego imaju pa im se može i  sve to im prolazi kao 'pametan potez' u fazonu 'znam ja' i 'neće on mene'... Sorry but jebaj ga   :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, novo ne znaci nepokvarljivo, vec da imas besplatne popravke, a i sansa je manja za kvarove, ali sa druge strane nemas izbor majstora, vec ako su susteri u ovl. servisu primoran si da ih trpis itd.

 

Uglavnom za iste novce znaci auto dosta losiji, tj. dosta losije opreme, zavrsne obrade i svega, pa je tako na nekim autima normalno da se cuju cvrci preko neravnina, glasan rad, oslanjanja, sum vetra itd.

 

Da me ne shvati neko pogresno, mislim da novo-polovno zavisi od milion faktora, a nema tu apsolutnog i jasnog pobednika osim ako nemas neogranicen budzet teoretski, jer onda mozes uzeti i nov auto od 150k i da ne osecas pad vrednosti :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minutes ago, PremieRacing said:

 

Za veće budale od tvojih drugara ja nisam skoro čuo, niti video... Par puta si naveo tako neke nebulozne primere da su stvarno za posmatranje. Nego imaju pa im se može i  sve to im prolazi kao 'pametan potez' u fazonu 'znam ja' i 'neće on mene'... Sorry but jebaj ga   :cheers:

Lako je tebi sa puntom da zahebavaš,tebi pola auta košta kao flexove dizne….

A što se Igora tiče,on je svoju školu platio sa drugim autom,kao što će i flex(a ne mora),Igor vozi tog bmw već par godina bez i jednog problema,a sa mečkom bi bilo ko zna kako,nije hteo da sazna….

ima i druga priča….ženin  rođak je uzeo novog golfa,par puta ujutru nije hteo da upali,nije mogao na posao autom,besan izjurio u vw prodavnicu,sve im po spisku poređao,ovi mu dali a4 ,da im ne tera druge mušterije u salonu…

Nisu svi mazohisti,jbg ga,a druge države su uređene poštuju svoje građane, a i građani imaju mehanizme da to i sprovedu,pa se tako i ponašaju….

ps. I ti meni često ideš na ,ali se povučem i ne komentarišem…jel ti baš toliko bitno da izdominiraš?ne vidim šta ti je poenta,da pokažeš kako sam ja glup,a ti baš ok ….ili šta?

na slici Igorov bmw

E47ED6F5-016C-4852-9D29-152BB9996319.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad krenu da se gomilaju tako neki kvarovi, pogotovo ako su kombinovano fantomski, skupi i repetitivni, prirodno je da coveku dodje ideja da kupi nov auto iz salona, a u skladu sa mogucnostima, neretko neki nize klase, sa slabijim motorom, opremom.

 

Secam se sta je meni sve prolazilo kroz glavu dok sam se zlopatio sa Stilom 1.6 16v...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...