Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Odes lepo u Ostruznicu kod Fice. Uradis remont za 200e. Ako je bolje super resio si, ako nije , u oglase i trazi sledeceg. 200e ces lako prezaliti, 50/50 si na resenju problema.  Da li ti se nekad kad ubacujes u prvu cuje "klank" i auto ljuljne malo , vrlo blago? 

Kao da hoce da ljuljne nekad. To klank se cuje kad ubacujem u rikverc (i kad je zagrejan) ako idem direktno iz lera. I meni sve vise lici na nesto oko kvacila (moracu da odem kod jos nekog da cujem misljenje).
Zdravo,
 
Videh da je oglas aktivan na PA. Mišljenja sam da bi opis u oglasu trebao biti drugačiji jer može dovesti potencijalnog kupca u zabludu o realnom, ovde predstavljenom, stanju vozila.
 
Svako dobro.

Stanje vozila je takvo kako je i opisano. Sve sto je napisano je i zamenjeno (servisi, egr, kvacilo) a problem sa pustanjem vode oko stopke ce biti resen danas (stigle su nove gumice i zakazao sam kod limara da se zastiti problematicni deo).

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je ugasen ne zapinje, a nema ni ovog "klank" kad ubacujem u rikverc.
Nesto razmisljam ako je kvacilo. S obzirom da je zamajac menjan pre pola godine ako je problem do kvacila onda mogu njega da zamenim i resim problem. Ne uspevam da izguglam na brzaka (u nekoj sam guzvi od jutros), koliko je uopste set kvacila za njega?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/15/2021 at 9:53 PM, neshtry said:

Moj drug je u Nemačkoj (medicinski radnik),morao da proda svoj a6 2.0 TDI jer uskoro ne može da uđe u grad sa njim, kupioBMW F30  318(sa 1.5 benzincem) oduševio ga...
F30 ti je dobra idejareceived_376066526630500.jpgreceived_514291716032917.jpg

Sent from my motorola one macro using Tapatalk
 

p.s. fenomenalan auto, naravno da ce ga oduseviti posle a6 :D  

@Flex cekaj cekaj menjan je samo zamajac bez kvacila?????????????? Sad si me zbunio, mislio sam da je sve menjano ili sam pogresno razumeo sada?  

 

Mislim da novo kvacilo tesko da je vise od 200e.

Share this post


Link to post
Share on other sites
p.s. fenomenalan auto, naravno da ce ga oduseviti posle a6   
[mention=20301]Flex[/mention] cekaj cekaj menjan je samo zamajac bez kvacila?????????????? Sad si me zbunio, mislio sam da je sve menjano ili sam pogresno razumeo sada?  
 
Mislim da novo kvacilo tesko da je vise od 200e.
Gore piše kvačilo + zamajac

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem zasto bi posle pola godine i par hiljada km menjao novo originalno kvacilo?

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek polako. Pa sta da mu radim ako je problem do kvacila?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije do kvacila. Klank i cucanje pri ubacivanje u brzinu meni nikad nije resilo ni na jednom autu novi set kvacila. Dotrajao menjac je u pitanju 99%, a moze biti i da ti se neko igrao s mehanickim delom biraca/usmerivaca poluga brzina. Meni su tako na fabiji savrsen menjan napravili da bude kao traktorski.... prvo to proveri. Set za reparaciju tih gluposti je jeftin ali ti utegne menjac da ide kako treba i kuda treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bezi Flex od F30, samo ti on jos fali da te dokusuri
P.S. jel bi menjao felne sa gumama za moje 17?

Ma kakav F30, ni govora.
Ja bih najradije 19 stavio, 17 male bre. :D

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
[mention=20301]Flex[/mention] stopila se poruka sa prethodnom sta kazes za kvacilo.
 
A evo da te malo oraspolozim.
 
Znas sta je zajednicko bmwu i bmxu, pa lanac   
Nisam cuo da je na nekom BMX - u pukao lanac

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Flex said:


Ma kakav F30, ni govora.
Ja bih najradije 19 stavio, 17 male bre. :D

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

mislio sam kad si vec resio da ga prodajes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos nisam cvrsto ni odlucio hocu li ga prodati ili ne. Ispasce ovo resavanje pozadi ulaska vode malo vise od planiranog pa cemp videti. Svakako moram to da odradim pre prodaje.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugara zaklao sad a3 2008 i to 1.9tdi, a namerno nije hteo 2.0tdi zbog problema.

Vozio ga 3 godine bez problema i sad poceo nesto da trza preko 2000rpm i da dimi.

Ode kod majstora otvore motor, lose dizne, a posto bregasta pogoni i dizne ona se izlizala, hidropodizaci kriminalno losi, a jedan cak i probusen.

Veceras ce valjda biti gotov auto pa cemo videti kako ce se ponasati, ali iako je taman planirao zamenu uskoro za a4 b8 kaze da je zavrsio sa audijem i autima iz srbije.

Njegov a3 je od prvog vlasnika, kupljen nov u porseu, sad je na 200 i neku hiljadu km, pravih naravno.

Ovo me sad tera na razmisljanje koliko ima istine u onim glasinama i pricama da se kod nas prodaje neka treca klasa proizvoda, pa cak i kod novih automobila.

IMG_20210316_164400.jpgIMG_20210316_164544.jpgIMG_20210316_164615.jpg

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odavno rekao da verujem u to. Ako nije ista jbna cokolada ili prasak za ves, zasto bi ovo bilo isto? Jednostavno ustede su velike a mi smo ipak zemlja treceg sveta.
Nemam konkretan dokaz, samo kazem da verujem u tu pricu

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Flex said:

resavanje pozadi ulaska vode malo

Čekaj bre, ti pozadi imaš jakuzi ? :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...