Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Mislim da flexov audi nije specijalno los, vec obican prosecan, nesto malo bolje nego kod proseka, nesto malo losije, najgore sto ga je mislim za takvo stanje preplatio, da je dao 1000e manje sigurno bi se manje nervirao, a imao bi visak kesa za sredjivanje.

 

Ovako kada sracunas ulaganja i vidis da si recimo mogao uzeti isti takav a4 b8 samo ristajling i mladji 5 godina, tesko da ti ne bude makar malo krivo.

 

A i nije sve u direktnim davanjima, koliko je goriva i vremena (slobodnih dana) potroseno na cimanje po majstorima, makar evo samo da pogledaju i daju procenu kao za onaj gepek.

 

Sto kaze marko svidja ti se a4, mozda da prodas taj i dodas jos malo i uzmes isto a4 b8 samo mladji i u boljem stanju, facelift pozeljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo. Sada sam jako ispizdeo, prvenstveno zbog majstora i mnogo izgubljenog vremena, pa i ne razmisljam o tome sta uzeti.
Stavicu ga na prodaju pa cu videti kako se razvija situacija.
Koliko sam prelistao oglase vecina je u odnosu na ovaj krs neopevani i mogu misliti koliko bi me tek oni nervirali (mnogo veca km, losija oprema, manje snage, ruznija boja) + opet veliki servis i sve sto uz to ide a mozda i diskovi i plocice.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tajna, naravno. Placen je 9200. Od ulaganja je bilo :

1. Veliki + mali servis (sve komplet zamenjeno) + kociono i menjacko ulje + antifriz = 62000k dinara

2. Kvacilo + zamajac (platio onaj majmun) = tu sam imao 100-ak eura troskova na gorivo tamo ovamo

3. EGR = 21000 dinara

4. Brava = 6000 dinara

5. Brisaci = 5000 dinara

Mislim da nije bilo nista vise od ulaganja. Gume zimske da ne racunam jer cu ih prodati odvojeno.

 

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj noviji mi se bas i ne svidja. Skroz mlako mi deluje, osim kad je jako napucan opremom.


Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije valjda da ti se nista drugo ne svidja u tom cenovnom rangu, sta ti je favorit br. 2-3, imam osecaj da ti je a4 b8 pre facelifta, tj. dioda, pa pet mesta prazno pa svejedno :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako. Ovaj sam pikirao dugo, bas mi je bio velika zelja. Na ostale sam potpuno ravnodusan (iz ovog ranga). Ako ovaj prodam potpuno mi je svejedno sta cu uzeti. Vozio Punto ili Bmw 320 npr. istu mi emociju stvara, nikakvu. :D

 

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Flex said:

Taj noviji mi se bas i ne svidja. Skroz mlako mi deluje, osim kad je jako napucan opremom.


Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

Pa mlak je ako nema xenon farove, isto kao i ovaj nas prefacelift. Kad ga vidim s onim halogenim farovima place mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da bi trebalo da uputim javno izvinjenje vlasnicima Punta zbog ovakvog poredjenja?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Flex said:

Pouzdaniji Punto. :D

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

A i bolji za parkiranje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice sinhrona, meni se manifestovalo drugačije (konkretno bio je problem sa sinhronom 3 brzine), dok je hladan sve ok, kad se ugreje krlja pri ubacivanju u treću.
To da neće da udje u brzinu mi pre liči na kvačilo (ili cilindar kvačila ? Stilo mi je to imao i kad je crklo uopšte nije moglo da se ubaci u brzinu)

Mada ako već skidas nek se otvori i menjač i pogleda i to da neko normalan pogleda, meni je Brana konkretno rešio problem na bravu, čuveni m32 menjac

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drug je u Nemačkoj (medicinski radnik),morao da proda svoj a6 2.0 TDI jer uskoro ne može da uđe u grad sa njim, kupioBMW F30  318(sa 1.5 benzincem) oduševio ga...
F30 ti je dobra idejareceived_376066526630500.jpgreceived_514291716032917.jpg

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sto se tice sinhrona, meni se manifestovalo drugačije (konkretno bio je problem sa sinhronom 3 brzine), dok je hladan sve ok, kad se ugreje krlja pri ubacivanju u treću.
To da neće da udje u brzinu mi pre liči na kvačilo (ili cilindar kvačila ? Stilo mi je to imao i kad je crklo uopšte nije moglo da se ubaci u brzinu)

Mada ako već skidas nek se otvori i menjač i pogleda i to da neko normalan pogleda, meni je Brana konkretno rešio problem na bravu, čuveni m32 menjac

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk


Pa da, i retko za prvu da ode sinhro. Najčešće druga i treća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odes lepo u Ostruznicu kod Fice. Uradis remont za 200e. Ako je bolje super resio si, ako nije , u oglase i trazi sledeceg. 200e ces lako prezaliti, 50/50 si na resenju problema.  Da li ti se nekad kad ubacujes u prvu cuje "klank" i auto ljuljne malo , vrlo blago? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,

 

Videh da je oglas aktivan na PA. Mišljenja sam da bi opis u oglasu trebao biti drugačiji jer može dovesti potencijalnog kupca u zabludu o realnom, ovde predstavljenom, stanju vozila.

 

Svako dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...