Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa opet Stila, al u boljem stanju... Njega sad znas u sitna crevca :stuart:

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Flex said:

Pa s obzirom na ono sto se nudi u oglasima mislim da vredi onoliko koliko sam dao (da ne racunam trosak za mali i veliki servis) s obzirom na ocuvanost i mnogo manju kilometrazu od svih ostalih.

Ne kazem ja da ne vredi toliko, i sam sam uzeo jedan od najskupljih sa oglasa, ali znas i sam koliki je procenat ljud, da ne kazem promil, koji tako razmisljaju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Flex kako su krenuli polovnjaci da te j**u prodaj nemca, daj učešće za novi Hyundai i10 1.0 sa 3 klipa i ostatak plaćaj na 5-6 godina u ratama. Makar će sve što sto pokvari u garantom roku da bude zamenjeno o njihovom trošku. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/23/2020 at 8:00 PM, ISV_01 said:
Pa opet Stila, al u boljem stanju... Njega sad znas u sitna crevca :stuart:

A naci dobrog Stila je realno koliko i da me auto sluzi bez greske.

 

On 10/23/2020 at 8:08 PM, rkoma1986 said:
Ne kazem ja da ne vredi toliko, i sam sam uzeo jedan od najskupljih sa oglasa, ali znas i sam koliki je procenat ljud, da ne kazem promil, koji tako razmisljaju. 

Tu si potpuno u pravu. Niti se ceni oprema, niti stanje auta. Daj samo sto jeftinije, da je sveze ispolirano a ostalo nije bitno.
Ali dobro, svaka roba ima svog kupca. Ako ispizdim dovoljno otici ce pa makar izgubio dosta para.

 

On 10/23/2020 at 8:39 PM, Axic said:
[mention=20301]Flex[/mention] kako su krenuli polovnjaci da te j**u prodaj nemca, daj učešće za novi Hyundai i10 1.0 sa 3 klipa i ostatak plaćaj na 5-6 godina u ratama. Makar će sve što sto pokvari u garantom roku da bude zamenjeno o njihovom trošku. :whistle:

Ma kakvi, pa to bi me tek nerviralo. Ne ide, enterijer tuzan, dizajn ocajan. Dzaba ga bilo.

 

On 10/23/2020 at 8:57 PM, andreja.micovic said:
Al uz Hyundai ne ide snajka...

Nisam ni uz ovaj dobio, prevarili me zlikovci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na linku. Pogledao sam taj i jos 5-6 i kontam da nece biti problema nekih oko zamene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasturio bez problema.
Moram napolju, garaza je toliko siroka da jedva izadjem iz auta (od rada vajde nema unutra).
Samo nigde ne mogu naci onaj Torx sa 12 uglova da skinem bravu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima na kp setovi tih torx-a koji idu na račnu. Bude u metalnoj kutiji. Znam da je ćale kupio odmah taj set kad je uzeo i pasata

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam video ali ne uzima mi se ceo set zbog jednog dela (a ostali mi nece trebati).
A i svabska goveda nisu mogla da stave klasican torx.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra cu da idem da obilazim mada mi se cini da nisam vidjao, samo klasican torx.
Malo sam analizirao i moguce da je ovde neki problem na relaciji unutrasnja kvaka - brava. Kad povucem sajlu kao da ne reaguje brava, moguce da se otkacila i pravi problem. Ali nikako ne mogu sajli da pristupim dok ne izvadim bravu, nabili sa strane gde je lim bas.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadjoh, imaju i M8 (koji meni treba). Nego opet moram da cekam dok stigne.
Nadam se da ima uradi sam ili neka od ovih radnji ovde, posto sam ionako sve rasturio vec.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne nadjem u KS-u porucicu ceo set svakako. Kad vec placam i postarinu uzecu sve i da ne mislim.
Mada ne znam ni gde bih iskoristio jer samo ovo svabsko biiip ima taj sraf.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve više se stavljaju torexi ne samo u automobilima nego i bela tehnika itd. Uzmi ceo set jer će ti zatrebati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/25/2020 at 5:21 PM, Flex said:
Nadjoh, imaju i M8 (koji meni treba). Nego opet moram da cekam dok stigne.
Nadam se da ima uradi sam ili neka od ovih radnji ovde, posto sam ionako sve rasturio vec.

Imas li bre prijatelja, komsiju, komsiku... :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ali niko bas ovakav nema. Samo obican torx (6 uglova) koji imam i ja, a to mi nista ne znaci.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...