Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 9/15/2020 at 8:49 PM, Ivan said:
Gazda, cekiraj valja li, uradio sam ti kao za sebe  .
Pa ove zadnje postove sa slikama mozemo i da brisemo jer su onda visak.

To je to. :)
Moze, moze.

 

On 9/15/2020 at 10:02 PM, Milutinac said:
 Uh, poprilicno dobra guzica, moram priznati...

Da bude i neka Svabska guzica dobra.

 

On 9/15/2020 at 10:52 PM, MS PK said:
Ovo slikano pored one kafane sto ne radi odavno?

Jeste, Ric u Donjem Steposu. Jedno vreme su povremeno pravili proslave rodjendana i slicno ali mislim da sada ni toga vise nema.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/17/2020 at 4:46 PM, Djuk85 said:
Jel sam tebe video u Mionici? default_).gif

Nisam mrdao iz KS-a zadnjih dana. :)

 

On 9/17/2020 at 5:13 PM, MS PK said:
Ako ima neki majstor tamo onda je on,nema ko drugi

Svabo se ne kvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nikako. Hrom je bio bas velika doplata (mislim da je bilo 500e) posto su nudjeni samo uz S (bar u pocetku, ne znam za posle) i to mi je jedan od boljih detalja.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sa crvenim retrovizorima dok je bio kod prethodnog vlasnika. Ova u crvenom moze da prodje, retrovizori su mi tanki.

 

app25.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi jedini, mnogima se vise svidja sa crvenim retrovizorima. Sta znam, meni je ovako znatno bolji. Posebno sto su retki sa hromom jer je bila masna doplata.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar ti nije glupo sto ima laznu oznaku modela, mislim to S4 na braniku napred, jer je to oznaka drugog modela, mislim i na bmwu mi je glupo kada vidim M3 oznaku na 318d.

Mislim da je prethodni vlasnik jedno vreme imao i 3.0tdi quattro oznaku na gepeku, ali je davno skinuto.

 

Sto se tice tzv. hrom retrovizora, koliko znam ti retrovizori nikad nisu isli na a4, ni uz doplatu, pa cak ni ako ima sline. Sa druge strane mislim da su bili standardni na S4 modelima.

p.s. mislim i da nisu hrom vec bruseni aluminijum, makar pravi standardni na s4.

 

Iako ja licno ne bih pakovao auto da lici na nesto sto nije, postujem trud ulozen u estetski momenat, pogotovo za licnu satisfkaciju, samo je i u tom slucaju lazna oznaka suvisna.

 

Takodje mislim da audiju za kompletniji izgled fali i da se obican zadnji branik zameni makar sa sline branikom koji ima difuzor, ako ne pravi s4 branik, a i za celu liniju bi godilo da se obicno oslanjanje zameni nekim sportskim koje je malo spusteno, da li fabricke sline ili neki aftermarket ajbah recimo.

 

Mislim da malo fali da se zapoceti projekat kompletira do kraja, naravno ako ima zelje sa tvoje strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste sabanski S4 oznaka na autu koji to nije. Ali ako skinem oznaku bice rupa sto je odvratno i ne dolazi u obzir. Da jurim drugu oznaku, npr. quattro ne ide jer ni to nije. 

I ja mislim da nikad nisu isli na A4 ali sam se ogradio jer nisam ispratio u zadnjim godinama sta je i kako bilo. Retrovizori su plastika "premazana" necim sto zvuci i stvara osecaj hroma. Neki tanak sloj ili kako vec. Mnogo bolja varijanta od one sabanije sa farbanjem da lici na hrom. 

Meni licno bi pun pogodak bila zamena branika sa dufizorom ali cevke budu sa obe strane i da budu funkcionalne (ne one fore gde je u funkciji samo jedna strana) a to nimalo nije jeftino. 

Vizuelno bi bilo odlicno da se spusti ali bi postao dosta tvrdji (radili su ljudi) i za ove nase puteve mi se ne svidja ideja toliko spustenog auta (prvenstveno zbog mogucnosti da zakacim branik). E sad, vizuelno spusten + 19-ice je idealno. 

Da se jure npr. S line opruge ni to nije to jer je fabricki ceo trap imao ojacanja prilikom izbora S Line ogibljenja u odnosu na obicno. 

Promenio bih ja tu gomilu stvari ali finansijski je, po meni, totalno neisplativo sada (druga je bila prica dok je bio svez model). Nesto idealno bi bilo :

1. S line ogibljenje + 19-ice

2. Automatski menjac

3. Panorama (siber, kako god)

4. Alcantara sedista

5. Izduvi na obe strane

6. 3.0 motor

E na to ne bih imao ni jednu jedinu zamerku i mogao bih da ga vozim "100 godina".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...