Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Neka je sa srecom zanovljenje voznog parka.

Nadam se da nece zadavati glavobolje ko sto je Stilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam veliku dilemu oko guma pa bi mi savet znacio. Od Stila su mi ostale Michelin CrossClimate + gume u dimenziji 225/45/17 (gume su bukvalno kao nove, presao sam manje od 10k km sa njima) placene 56000 dinara prosle godine (dot 2019). E sad, na Audiju su 18-ice letnje a fale mi zimske. Da li da jurim neku R17 felnu (kakve su one replike po KP sto se prodaju, ima ih gomila) i da stavim ove gume za zimu ili da jurim neke 18-ice pa samo da prebacim na ove sadasnje felne? Kako bi uopste legle 17-ice na ovaj auto?

 

 

 


 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad imas dilemu a kad si bacao pare u ono tad nisi imao dilemu
Mi smo na drugarev stavili fabricke r16 za zimski set, i lep je bio. Nije kao sa r18 S line naravno ali posto je vec fabricka svakako skroz ok.
Mislim da bi bio red da postavis neku sliku i napises koju o tom autu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diraj mi Stila. Inace danas ga burazer indijanac terao na cipovanje (vise o tome u njegovoj temi), kreten.

E jeste lep na 16, u PM. Kao da ga je poplava izbacila.

Bice, samo da se nakanim da uslikam koju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako te kineske kopije. Imao sam prilike da vidim sta se desavalo sa tim felnama nakon prelaska preko rupe pri malim brzinama.. Ne zelis to na svom autu. 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi reci. Znaci najbolje da ja lepo uzmem neke R18 kakve bilo (ionako zimi vozim minimalno) i da ne razbijam glavu oko felni previse.
Koliko uopste vrede ove Miselinke sa felnama (Brock R17)?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto da ga ne cipuje? Taj decko ce da vozi to kako valja i sluzice ga normalno, videces i sam. Stilu treba samo dobar gas i da se ne osluskuje svaka glupost :D
Udji na oglase pa pogledaj koliko ih ima sa r16 i videces kako izgledaju.Normalno je da trazi veci tocak, r18 mu je prava mera ali meni je skroz ok sa fabrickom felnom r16 za zimski set. Evo ti jedan bezveze, ovaj je bio lepsi i imao lepse felne jos. E, i nema neke razlike u udobnosti na r16 to da znas :D

 

audi 16ce.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je magarac koji vozi stalno pun gas, a sa cipom ce to da bude vrlo zanimljiva prica. Videces.
Znam kako izgleda na R16, zato i rekoh za poplavu. Meni je ovo odvratno, kao da si stavio 14 na Stila. Nikako ovo ne bih stavljao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sibni slike Mico, da vidim kakav je to lom. :D
Aj pre nego opalim koju sliku da ispisem utiske posto se smirila pocetna nervoza oko kvacila. Auto je BRUTALAN. Bukvalno sam odusevljen i imam minimalan broj zamerki. :D
Volan je dosta tezak (nema servotronik) pa mi je trebalo par dana da se naviknem da ne moze sa 2 prsta kao na Stilu. Druga stvar koja me nervira je kocenje. Papucica dosta nize hvata i mora jace da se pritisne u odnosu na Stila i tu se jos uvek nisam navikao.
Ostalim sam prezadovoljan. Enterijer je kao iz fabrike (ne znam ima li 2 ogrebotinice), sedista su bukvalno nova (znam da su bile presvlake do pre nekoliko godina).
Da ne tupim o enterijeru, bice slika.
Auto ubija kako ide (mada u 99% slucajeva vozim lagano), na malo dodavanje gasa bas jako ubrzava. Nisam probao maksimalnu, jedan izlet do 210 na autoputu i to je sa lakocom dosao do te brzine. Sve u svemu, veoma sam zadovoljan autom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da si zadovoljan, uspeo si da resis nedosatke, u zdravlju i sreci se navizaj i za bolji promeni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, nemas kuku ? Dobro, znam ja da Audi ima veci gepek od Stila, al nesto kontam, cepanice se lepse sloze kada nemas sanduk nego 5V

Salu na stranu, bas opako izgleda, nema tu sta da se dodaje.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Flex

 

Ova jedna cepanica na trećoj slici inače ide pod točak? :D 

 

14 hours ago, rkoma1986 said:

Ma to je njemacko govno, ne moz to biti dobro :D

Neeee, to je proizvod ljudi ''udruženih u zločinačku organizaciju u kojoj su funkcionisali kao kriminalna banda''. :D 

Ne kažem ja tako, nego njihov sud u Nemačkoj... B) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta lep auto, mene ova boja odusevljava, steta sto se retko moze videti baci neku sliku enterijera.
Sto se tice guma, ako odlucim zimu da prodjem na 19" ostace mi nove 18 nikad montirane u 245-40 koje cu da prodam Donete su iz Svedske, ne znam koji proizvodjac, morao bih da pogledam
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...