Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Da prijavim da sam presao u Svabski tabor. Uzet A4 B8 pre neki dan pa ce, nazalost, Stilo morati u prodaju. Evo jedna slika dok se ne smislim da otvorim temu (a i ceka se kvacilo pa i dalje nemam neke utiske o autu).
Izletelo neplanirano, samo mi zao sto moram da se odreknem Stila jer je posle onih intervencija sluzio perfektno.

 

8e6c3b1cb5bef1fb1e68a4f8367e2a2b.thumb.jpg.205c5b8c5cf70c8e1a885810f8aa7379.jpg 47fc55d6822c3c42fe0a0c590c3d3405.thumb.jpg.11db39c0e25e5172473a9cf18a4f6e81.jpg audi flex01.jpg ezgif.com-webp-to-jpg.thumb.jpg.70af6b9a233ec6da6e49e861db58f4bd.jpg

 

1027427759_ezgif.com-webp-to-jpg(2).thumb.jpg.c36d6a5bfe2823ed6a79dd3744e8a112.jpg 130181344_ezgif.com-webp-to-jpg(5).thumb.jpg.3fcfeef310f5244258ae7837e2a7f519.jpg 1987200020_ezgif.com-webp-to-jpg(4).thumb.jpg.5b1aa62d22bc6eb957456da0d64c257d.jpg 986619519_ezgif.com-webp-to-jpg(3).thumb.jpg.2faea6e279cf9f2884e82d691cc9aca2.jpg 590308630_ezgif.com-webp-to-jpg(1).thumb.jpg.7d2354aa33078f75072dd944629e8014.jpg

 

Edited by Ivan
Prebacene fotke u prvi post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff cuo sam da je neko uzeo taj auto i da kvacilo kliza, a zamajac lupa, takodje i da veliki servis nije radjen 12 godina, nisam znao da si ti. 

Ne secam se cene, ali je valjda bilo debelo iznad proseka.

 

Zelim ti puno srece sa novim autom i da te dobro sluzi kada sredis sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debelo iznad proseka, tacno. Nije radio veliki servis (ne shvatam logiku lika, nikad u zivotu ne bih dozvolio da tako dugo ne odradim), ali sam ja to uradio bukvalno pola sata nakon kupovine (veliki, mali, antifriz, ulje u menjacu, kociono). Drzao se lik preporuke Audija da se radi na 180k bez obzira na godine (jes da tako pise u knjizici ali niko normalan ne bi to radio tako). Kvacilo proklizava stravicno na svako jace dodavanje gasa ali to ce sve da ide na njegov trosak (cena kvacila je uzas, 81k + ruke majstoru).

Ostalo deluje vise nego pristojno, enterijer bez tacke, 148k predjenih, gram dima nema ni na pun gas itd.

Videcemo svakako kad se uradi kvacilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/12/2020 at 9:48 AM, MS PK said:

Bravoo Flex! Neka je sa srecom gospodar prsljena default_D.gif

Koji motor, sta, kako

Hvala Mico. 2.0 tdi. Za ostale stvari kad se promeni kvacilo jer ga ne vozim sad.

 

On 8/12/2020 at 9:55 AM, vagenovac said:
Taj auto je bio dobro odvaljen napred, mislim da ce ti bilo koji malo bolji limar/farbar potvrditi. Motor je koliko znam 143ks cipovan.

U majku mu, nisam znao to. Niti mi je, naravno, pomenuo to. biiip ga, ja ne videh neke zazore i probleme. Jedino sto prskalica levog fara ne vraca (rucno pomerim plastiku i udje) ali resicemo to.

U pravu si, 143 cipovan. Ne znam koliko je dobijeno ali subjektivno (kad ne kliza lamela) auto razbija kako ide bukvalno. Sednem u Stila posle toga i utisak je da auto ne ubrzava, stravicno velika razlika.

@danijel55, hvala. Ma jes, sta mi staje na muku. Dovoljno sam ispizdeo oko kvacila, tesko da nesto moze mnogo da me tangira vise. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa srecom, Frodo sa cars foruma, covek ga novog kupio... ljigav lik. Ispratio sam temu tamo. Nadam se da se sa tim kvacilom igranka zavrsila.

Lik ne zasluzuje pominjanje i ali etiketu PREVARANTA svakako.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flex druže, čuvaj živce, sve će doći na svoje. Cela ta agonija će se završiti i bićeš zadovoljan kupovinom.
Jbg, svi mi koji čuvamo svoja vozila i prodamo ih kao takva, mažena i pažena, očekujemo isto takva i da kupimo, pa i da više platimo, al eto, nekad ne ide sve kao po loju.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/12/2020 at 8:43 PM, alfini0507 said:

Ja kad budem trazio sledeci auto vas petoricu vodim sa sobom i placam iće i piće... emoji51.png

Koju petoricu? Pitam za ortaka. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flexa obavezno - za koji se auto on zalepi, taj zaobidji :P .

 

 

Pridruzujem se cestitkama i zelji da nova masina lepo sluzi posle inicijalnog sredjivanja.

Kao i misljenju kolege @vagenovac , posto sam sa Flexom imao priliku da se i uzivo ispricam i da vidim da je i drugar i entuzijasta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno treba ovde pitati ljude za savet, eventualno okaciti slike oglasa (sem ako pre drugih ne juris nesto lepo sto je iskrslo)... Forum nije sektaski, ima kolega cije znanje i iskustvo izuzetno postujem i koji su prilicno upuceni, voze druge brendove, radili su sa prodajom vozila...

Evo i ja se polako, na vreme, informisem oko vozila drugih grupacija, bez obzira na podje*avanje mojih alamana koji ce se sami prepoznati :D . Nigde ne zurim, stvarno mi nije problem da priupitam za ono sto me zanima, a ne znam van grupacije - ljudi su ovde, hvala Bogu, uvek raspolozeni da pripomognu sa kvalitetim informacijama.

Da ne pricam sto ima fanatika koji znaju gde su neke felne bile po Srbiji, a kamoli auto :D .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/12/2020 at 4:23 PM, zunto said:

sa srecom, Frodo sa cars foruma, covek ga novog kupio... ljigav lik. Ispratio sam temu tamo. Nadam se da se sa tim kvacilom igranka zavrsila.

Lik ne zasluzuje pominjanje i ali etiketu PREVARANTA svakako.

Ja sam bio aktivan na forum.cars dugo..sto se tice ovog auta, znam da ga je lik bas mazio i pazio, ali isto tako me je gari uzasno nervirao sa svojim nadrkanim komentarima :) u zadnje vreme uopste nisam posecivao forum pa nisam ispratio sta je bilo s kolima. Nek je sasrecom svakako

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivaniskreno mislim da si ti jedini na forumu koji se stvarno razume u ono što priča i ne lupa rekla, kazala fazon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim recima, ali razumem se u ponesto i vise sam entuzijasta - koji voli da odrzava auto koliko moze, cacne :) i skromno pripomogne gde moze - ima ovde prilicno kolega sa daaaaaleko vise i znanja i iskustva. Za ljude koje poznajem i licno, to 101% mogu da potvrdim ;) . Na sve to su, sto je i najvaznije, drugari uvek spremni da priteknu u pomoc ako zatreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim zeljama. Iskreno posle sve one zajebancije sa Stilom sada je sve i vise nego ok i bas mi je zao sto cu ga prodati.
Sto se tice Audija, mozda sam se malo i zaleteo ali citajuci temu (od pocetka kada ga je kupio novog) stekao sam utisak da je covek bolesnik sto se tice odrzavanja (sto sam i sam) i da je to to. Istina, auto ima neocekivano ocuvanu boju (tu i tamo neka ogrebotinica), enterijer kao nov (retko gde ima neki tragic). Za kilometrazu verujem da je prava s obzirom na stanje a i delovi su bili fabricki kad smo skinuli da uradimo servis.
Iznenadila me je ta neka nemarnost u vidu ne uradjenog velikog servisa, nije menjano ulje u menjacu. Sitniji neki propusti koji kazu da nije bas sve onako kako je pisao po forumu.
No, mehanicar (AWT sa istog foruma) je sve pregledao i osim kvacila nema frke. Inace, lik je susta suprotnost doticnom koji mi je prodao auto i ispostovao me je do maksimuma.
U svakom slucaju, u subotu se menja kvacilo (sa zamajcem) pa cu dopisati neke utiske kad ga konacno malo provozam jer stoji u garazi od kad sam ga uzeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AWT je carina, meni resio neki problem oko ulja na staroj A4-ci posle nekoliko majstora u NS koji nisu imali pojma sta je, samo su menjali po nesto sto nije dalo rezulatata.

Ne znam na kojunforu su njih dvojica dobri drugari kad su suste suprotnosti :)

Mislim da si uzeo dobar auto, ne znam samo to sto kaze @vagenovac da je bio udaren, sta je bilo u pitanju. 

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...