Jump to content
FAS Goran
Ticma

Audi A6 allroad

Recommended Posts

Vec neko vreme trazim zanimljive 19" felne za letnji set ali nema nista a da je ok. Na kraju cu uzeti verovatno kineske kopije ali nove, konkretno ovaj model ili nesto slicno... Kako vam se cini?

 

246169cc140c68da961aa697a9d90071.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra felna ali nakon onoga sto sam video sta se desavalo tim kineskim felnama na malim brzinama ne bih ni neprijatelju preporucio. 

E sad, kontam da postoje razlike i kod njih u kvalitetu, mada opet.. ne znam dal bih smeo da kupim, posebno 19" tocak. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam dosta ljudi koji ih voze cak i na 21" i niko nije imao problema vec 4 godine. Ni ja nisam pristalica kopija ali i tu ima vise klasa, a ove koje oni prodaju i uvoze su dobrog kvaliteta

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plasim se samo sa ne deluje manje zbog boje, mozda imaju slicnu varijantu u nekoj svetlijoj nijansi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da nece, delovace okej jer je kontrast u odnosu na boju auta, a i ima je onako kad gledas malo iz daljine, nije previse prazna felna. Ne bi trebalo da izgleda malo. 

 

Edit: jeeedino mozda ovako neka nijansa, bez ovih crnih detalja.

 

image.thumb.png.5827f880c61a22e147c1f4cfc3b5382b.png

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ljude koji su vozili godinama ne samo 19 kopije, vec i 20, 21, 22.

A ako udaris dobro u neku zajebanu/ostru rupu onda pucaju i originali bez problema.

Ne mislim nikako da je isto, ali je razlika kao da uzmemo fuldu i continental.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WSP je na primer kvalitetna kopija, ali i kosta :D 

 

Ove sto se prodaju kod nas na oglaisma, sto nove kostaju jeftinije od polovnih, toga bih se mozda malo plasio :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/20/2020 at 10:55 AM, dekirs said:
mislim da nece, delovace okej jer je kontrast u odnosu na boju auta, a i ima je onako kad gledas malo iz daljine, nije previse prazna felna. Ne bi trebalo da izgleda malo. 
 
Edit: jeeedino mozda ovako neka nijansa, bez ovih crnih detalja.
 
image.thumb.png.5827f880c61a22e147c1f4cfc3b5382b.png

Imaju i ovakav model ali mi je boja klasika, pre bih neku mat sivu varijantu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rotorke su isfurane odavno, moj kum ih je vozio jos pre 5 godina na A6, hocu nesto nesvakidasnje i da je malo izbacenije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 za isfuranost rotorki, cak su i pre 5g bile isfurane, a ne danas.

Ne znam kad su se pojavile, 2008-2010 u tom vremenu cini mi se, to je onda bila histerija za njima :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bre ljudi, mi izgleda ne zivimo u istom univerzumu a Od kad su to neke felne isfurane, in, out,moderne ili sta vec jbt!? Oem felna ili neka druga koja mu lepo stoji i to je sve oko price o tockovima. Mislim, naravno da svako moze da stavi sta mu se svidja, ne ulazim u rasprave oko ukusa ali ja recimo volim da imam fabricku felnu koja je isla uz taj model, eventualno generaciju kasnije ali neku "sportsku" verziju i to je to.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i fabricke 18" eno ih stoje za ukras sa sve gumama, mrzi me da ih slikam i stavim na oglase

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj model, a za cenu ne znam.
Na njima su Michelin Primacy 3 245-45/18" dot2017 6mm su sve.

 

550a2abc1cbd588a68c32bf6892f879c.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam dobre letnje 19 gume, grota da stoje.
Ovaj se cuje kako ih jede u krivini na jacem gasu, samo sisti i pisti

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...