Jump to content
FAS Goran
Ticma

Audi A6 allroad

Recommended Posts

Posle skoro 2 meseca cekanja...

A6 allroad 3.0 TDI 239ks. 2011god, 164000 na satu, pravih, lako proverljivih (i u ovlascenom a i online vezano za sva vozila iz Svedske). Za sada nema specijalnih utisaka posto sam ga na kratko provozao i vratio u garazu na sigurno dok se sutra ne stave jos 2 zastite pored alarma

Trenutno teaser slika a vise narednih dana...

 

a6 3.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice slika kasnije, stajao je od marta skoro, ostavljen na ugradnji zastite pa posle ide pranje da se skine prasina...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar izbor,

 

kada sam pre par zima oko božića video gde je izašao A4 allroad, shvatio sam njegove mogućnosti, moćna tehnika, samo dobre gume...

 

srećna kupovina :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presao juce oko 100km po gradu, dosta lagan za voznju i parkiranje sa svojim skoro 5m duzine. Malo mi je trebalo vremena da iscackam sta sve ima od opcija i da se naviknem na gomilu tastera posle CRV a sto se neke potrosnje tice necu obracati paznju na to neko vreme posto me stalno vuce da stisnem gas sa 500nm lepi za sediste kao nenormalan, mogu samo da zamislim sta ce biti posle nekog remapa

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprosti ako se ubacujem, al vozio sam A4 All road, u manjoj kubikazi, klasika, 2.0, i to na Jahorini u sred snega, to jutro je bas jako padalo, a drugar se olokao noc pre, pa sam ja djirao, kad smo isli sa skijanja nazad, medjutim slozio bih se da samo mogu da zamislim sta ovo radi. Jaci motor, jaca masina. i A4 je isto se lepo pokazao, mada na snegu gotovo svaki 4 x 4 znaci, cak i lose varijante 4 x 4 sa dobrim gumama su bolje od 2wda.

 

Iako ne znam da li si ti licno uzeo auto zbog tih nekih allround/off road potreba, ali super auto i u zdravlju da se vozi :)

 

Verujem da ces napisati vise o utiscima o automobilu, i prvi sam rad da procitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na planinama sam u proseku 3 puta zimi plus Bosna i prelazak Romanije tako da ce biti dosta igranja zimi. Alfa je bila fenomenalna sa q4 ali dosta niska, CRV se dobro pokazao u svim uslovima ali dosta slab motor tako da mislim da ce ovo biti pun pogodak za zimske uslove. Generalno nemam nameru da vozim van puta sem nekog makadama.
Sto se tice udobnosti za ova dva dana ne vidim neku bitnu razliku u odnosu na CRV sto ne znaci da je nece biti na nekim duzim relacijama, samo je pitanje da li ce to biti u poziticnom ili negativnom smislu
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka neko kaze da nije najlepse dupe
A mesta na zadnjoj klupi ima podosta, mislim da iza mene moze covek od 2m da sedi komotno...

 

a6 4.jpg a6 5.jpg a6 6.jpg

a6 7.jpg a6 8.jpg a6 9.jpg a6 10.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/3/2020 at 4:07 PM, Zvezdo said:
Kako Nemac može biti lep?!?  I to Još nakon onakve ALFE! 

Paaa tu su negde sa linijom iskreno

 

On 9/3/2020 at 4:29 PM, Dale said:
jedan od retkih koji moze da opkoraci zemljani deo na parkingu BIGa

Jeste i ja sam se iznenadio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas idem u servis da ga pretresu ako ima nekih stvari da se srede i da malo ociste celjusti koje su korodirale od stajanja
k
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh voz'lo  :wub:

 

Samo mi je mnooooogooo crn, vidi malo te rubove da isfolijaš nekako, gun metal ili nešto slično...

 

 

edit: mada kad bolje razmislim, uciganiJo bi ga. Baš glup predlog. Ili možda nije  :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U servisu kazu da je auto u super stanju, od ulaganja samo da sipam gorivo
Ima korozije odozdole po vesanju i generalno metalnim delovima ali, Svedska, bilo bi cudno da nema. Motor suv ko barut, kais i ceo taj deo napred kao novo, ulje u motoru jos uvek zuto ne znam koliko posle zamene, dizne u 0 svih 6.. Generalno samo gas

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svejedno, nekako je los osecsj kad je placas, tolike pare...
3.0d trosi manje od 2.0 turbo benzinca, dodje na slicno, registracija i potrosnja.
Osecaj 3.0 motora je ipak drugaciji naravno...uvek sam se dvoumio u razmisljanju izmedju ta dva.
Sa pojavom mild hybrida i olaksicama drzave, sve vise je prilika da se dobije dobro od oba, niska registeacija i 3.0 motor.

Da dodam jos.
Jedan od najkompletnijih izbora bi mi bio Allroad C7 3.0 bitdi
Porodican, siguran, prostran, elegantan, premium, 4x4, pristojne suv karakteristike kada treba, brz, ne previse zedan,...jedino sto je karavan, ali i to ima svoje vrline, i cudno bi izgledala podignuta limuzina, poput Volva onog S60 XC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada mi se cini da je dobra kupovina po svim parametrima. Karavane svakako volim i mislim da bi uvek pre kupio svaki auto u toj varijanti
Kada se sve sabere dodje mi na isto kao i honda, troskovi odrzavanja, potrosnja i registracija...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...