Jump to content
FAS Goran
shakalkv

Lancia Nuova Delta - zadnje staklo

Recommended Posts

Neki strucnjak mi je razlepio 2 stakla na delti, jedno sam nasao ali muku mucim sa zadnjom soferkom.

Ako neko ima ili zna nekog ko prodaje neka javi.

 

delta slika staklo.jpg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da imam ponudu nego pitanje... Brate, kako je ovo moguce? :cry::shock:

Vidi na nekom otpadu, mahom u Indjiji i Sapcu imaju svasta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kreni od zadnjih strana, pre svega Maki Sabac i Pedja Indjija:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi/

Ono sto ti je blizu, Marko u Mrcajevcima (rastura i Delte) trenutno nema (bas sam pre neki dan prolazio i od njega pazario policu za naocare, pa znam).

Proveri i koliko je novo staklo, mada male su sanse da ce iskociti nesto povoljno (sem ako nemas kasko za stakla). Secam se i da je relativno skoro neko od forumasa omlatio zadnja vrata Delte u rikverc, pa se pisalo oko stakla/vrata, pogledaj malo sa Search.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Ivan said:

Secam se i da je relativno skoro neko od forumasa omlatio zadnja vrata Delte u rikverc

mislim da je @McSteel u pitanju. 

Maki skoro 90% ima na stanju. Zvao sam i Pantu iz Obrenovca kad sam jurio za sebe neke delove ali je odvalio cenu momacki. Skoro pa kao cena novog. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, mislim da baš je većina to i uradila. Ful kasko je oko 200 eur godišnje i nadam se da mi neće trebati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo Mini kasko u Dunavu. 9600 na 12 mesecnih rata (realno mesecno smesna cena). Pokriva sve rizike kao i full kasko samo je premija manja (300.000 din) ucesce vlasnika u svakoj steti je 50e (steta 1000e, 950 osiguranje 50e ja) i ogranicenje postoji da auto ne moze ici u ovlasceni servis vec u bilo koji drugi i delovi koji se ugradjuju nisu iz originala vec zamenski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena zavisi od mnogo faktora, sa ili bez učešća i kolikim učešćem, u slučaju Delte nije ispod 320 eura godišnje.

Za precizno izračunavanje kaska evo link:

https://www.osiguranik.com/osiguranje/kasko-osiguranje/?utm_source=google-eksperiment&utm_medium=url-kasko-objasnjenje&utm_campaign=stranica-sa-objasnjenjem&gclid=CjwKCAjwkdL6BRAREiwA-kiczP7y4vDVmp1_9Mbv567VE9fj3TAk1N1ouwcvIWNwsqQLuER4lpiQyBoCVmsQAvD_BwE

 

Inače auto kada je čist i usijan mami imbecile da ga oštete. Mene je jedan nedavno zakačio pri parkiranju (ja bio blizu sa decom u parku) na moje oči. Nije morao imao je dosta mesta ali eto mislio je da mu se može. Sačekao sam nedelju dana i ... osveta je jelo koje je najbolje poslužiti hladno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam gore, full kasko oko 200 eur na rate u ddor-u, učešće 50 eur. Mislim da je osigurana suma oko 550-600000 dinara. Toliko ga plaćam već drugi put. 

Mislim da ne @PremieRacing platio oko 20000 din odjednom, pisao je kod sebe u temi. Isto full kasko, isto ddor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...