Jump to content
FAS Goran
Zvezdo

P: Fiat Grande Punto 1.3 MJet 75KS, 108.000 Km

Recommended Posts

Teska srca ali..

Prodajem moj mazen i pazen i usudio bih se reci po stanju i ocuvanosti jedinstven Grande Punto 1.3 MJET 75KS sa 3 vrata.

Auto je proizveden 26.12. 2007 godine.  Kupljen je u Italiji sa 2 godine starosti i 36000Km. Od tada  uglavnom stoji u garazi koja se zimi greje (ako je ispod nule). 

Trenutno je na satu 107500 Km i tako stoji vec dva meseca.  

Auto je u TOP stanju redovno servisiran i nema sta da se radi na njemu!  Za ovih 11 godina  od kvarova je jedino senzor vode u gorivu i nagoreo kontakt na reostatu brzine ventilatora kabine, mogao bih jos dodati i 2 sijalice za tablicu i poziciju i verovali ili ne to je SVE!!!

Unutrasnjost je od sport modela i presvucen je volan, menjac i rucna sa koncem kao na sedalima. 

Ugradjen je tempomat,parking senzori, multimedija sa navigacijom i kamerom i modul za automatska dnevna svetla.

 

Auto NIKADA nije lupan i greban i kao takav nigde nije nista farbano, Za to i kilometrazu garantujem!!!!!!!!!!!!!  

Cena je fiksna i iznosi 3200 e (prepis je obavezan). U tu cenu ide i zimski komplet guma i multimedija. Svih 8 guma su  sa cca 7mm sarom. 

 

Na 100000Km zamenjena je vodena pumpa,PK kais i zatezac. Lanac se ne cuje... Motor je euro 4 dakle bez DPF filtera a na tehnickom pregledu pre 2 meseca gasovi su nula! Jedino na 4000 okretaja je izmerio 0.1 necega?

Rado odgovaram na sva pitanja i saljem slike.

Telefon je 0600 742 792

 

WP_20170320_15_45_27_Pro.jpg WP_20160430_17_38_49_Pro.jpg WP_20170401_15_41_41_Pro.jpg

IMG_20200830_140331.jpg IMG_20200830_140351.jpg IMG_20200830_140436.jpg

 

 

 

Auto  nije na oglasima i voleo bih da ostane u vlasnistvu forumasa. 

Razlog prodaje je jer imam dva auta i motor a ni jedan skoro  ne vozim.

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja dva pitanja:

Sta sad vozis, tj.koja dva auta?

I kad si bio u Subotici (3.fotka) ?

Pozdrav;)

P.S.

Extra enterijer!

Odlicna ponuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada vozim Pasata kojeg takođe  prodajem.  A ovo iz Subotice  je pre par godina.  Radim u inostranstvu  a i pre sam se slabo vozio.  Uglavnom  motor. 

 

U Puntu je akumulator sa jos 3 godine garancije Zamenjen pre nepunih godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3100e ali bez multimedije i zimskih guma. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali SAMO za clanove foruma starije od 30 godina!

Za decu koja ce da se izivljavaju i da ga slupaju auto NIJE na prodaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da se zezas i da propustas priliku za prodaju zbog ovoga. To je samo lim, nema dusu, ne oseca nista. Ti si sa autom zavrsio u momentu kad uzmes pare i boli te uvo dal ce neko odmah u Dunav da ga posalje ako hoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako. To sam i ja pricao za Stila i uzeo ga burazer da divlja sa njim na kraju. A i zabole me sad, nije to vise moj auto.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Zvezdo said:

Ali SAMO za clanove foruma starije od 30 godina!

Ima li kakav popust za nas veterane FLCS, tj. klub 40+ ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto je dobio ogrebotinu na suvozačkim vratima. 

3100 e sa zimskim gumama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...