Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Dubinsko pranje automobila & nameštaja

Recommended Posts

Sledeći tekst poslao je @Nemanja87bgd

Tema ostaje otvorena za sva pitanja na koja će odgovarati Nemanja. :thumbup: 

 

=========

 

Pozdrav svim forumašima!

Pošto krećem sa privatnim poslom dubinskog pranja automobila i nameštaja, hteo bih da kolegama sa FLCS Foruma obezbedim poseban popust za dubinsko pranje automobila. Za ovaj posao kupljen je profesionalni ekstrakcioni usisivač Karcher Puzzi 10/1, a od hemije Karcher prašak RM760.

 

Cena dubinskog pranja automobila za sve članove foruma će biti 3.000 RSD i ista je za bilo koji tip i veličinu automobila.

 

Usluga obuhvata:

  • detaljno usisavanje celog auta.
  • dubinsko pranje svih sedišta sa svih strana.
  • dubinsko pranje poda.
  • dubinsko pranje gepeka.
  • pranje tapacirunga vrata dubinski ili ručno u zavisnosti od toga da li postoji opasnost od odlepljivanja.
  • ručno čišćenje neba ako ima zaprljanosti.

Dubinsko pranje traje oko 3 sata, a sušenje auta u zavisnosti od vremenskih uslova od 6 do 18 sati.

Adresa na kojoj radim dubinsko pranje je Čelebićka 6 na Miljakovcu, a dok ja radim Vi možete da budete tu i gledate, sednete u kafanu Kesten ili kafić Dolcino koji su pored mene, ili odete kući pa dođete kasnije po auto. Zakazivanje može biti preko privatne poruke ovde na forumu ili poziv/sms/viber na 061/219-33-42

Slobodne termine možete pogledati na sledećem linku SLOBODNI TERMINI

 

Evo nekih slika mog auta. Iako nije bilo puno vidljivih fleka, a i enterijer je crn, boja vode je pokazala da je bio zreo za dubinsko pranje.

Sve je spremno za početak:

 

dubinsko01.jpg

 

Prvo sam detaljno usisao ceo auto:

 

dubinsko02.jpg dubinsko03.jpg

 

A zatim je na red došla teška artiljerija:

 

dubinsko04.jpg

 

I krenuli smo sa pranjem:

 

dubinsko05.jpg dubinsko06.jpg

 

Ovo je prljavština iz vozačevog sedišta:

 

dubinsko07.jpg

 

A ovo iz, neočekivano i na oko potpuno nevidljivo prljavog zadnjeg levog sedišta gde mi sedi mlađe dete:

 

dubinsko08.jpg

 

Evo i jedan video kako se izvlači prljavština iz sedišta:

 

 

Nakon dubinskog pranje na red je došlo nebo i ukrasi na A stubovima koji su prasvučeni od materijala od kog je i nebo napravljeno.

Pre:

 

dubinsko09.jpg dubinsko010.jpg

 

Posle:

 

dubinsko011.jpg dubinsko012.jpg

 

Ovde nema dubinskog pranja niti natapanja vodom zbog opasnosti od odlepljivanja tkanine. Pranje se vrši ručno uz upotrebu hemijskog sredstva koje se prska u vidu pene i lagano trlja suvom krpom.

Auto sam u 15h parkirao na Sunce i u 21h je bio suv kao barut. Prozori su bili odškrinuti koliko je to bilo moguće bezbedno oko 1cm, jer je bio parkiran na javnom parkingu. Za svaki slučaj sam i preko noći ostavio odškrinute prozore par mm ako je ostalo negde nešto vlažno da može da izađe. Svakako je bolje otvoriti prozore što više ili ostaviti otvorena sva vrata i gepek ukoliko postoji mogućnost za to.

Žao mi je što nisam uslikao prethodni auto koji sam odradio jer je bio svetlo sivi enterijer sa crnim tragovima prljavštine na vozačevom sedištu i flekama od iscurelog pečenja na zadnjem sedištu i sve je uspešno očišćeno. Ali dobro, naredne radove slikam i kačim ovde.

 

Još jednom, zakazivanje može biti preko privatne poruke ovde na Forumu ili poziv/sms/viber na 061/219-33-42

Slobodne termine možete pogledati na sledećem linku SLOBODNI TERMINI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...