Jump to content
FAS Goran
gorank82

Novi početak, Megane :)

Recommended Posts

Gledao sam neki tutorijal na yt, fenom se zagreva plastika i postepeno dobija tamniju boju. Elem, za to treba da čekaš leto i vrućine, kako bi brže završio!
 
 
Gde sme bre meganu da pridje sa fenom!?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bane1321 said:

Jel a što ti trenutno glediš u auta sa plavo belo crvenom trobojkom??

:P

Lozim se na plastiku :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, djomla said:

Mislim da je@danijel55 to radio.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 

Jesam.Dobijes lajsnu kao novu sto se boje tice.Provereno.Levu sam morao kupiti novu jer je bila izguljena i pukla ,a desnu staru zagrevao undustrijskim fenom i gotovo nema razlike. 

S tim ako radis lajsne na braniku industrijskim fenom,mozes lako istopiti branik.Ja sam sve lajsne pokidao, odradio to i sve 5.Kada skineš lajsne budi obazriv da stoje ravnom,da kada se zagreju ne izgube prvobitan oblik.

Farbar mi kaze da na vratima nisam morao skidati,al opet preventiva. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Ivan said:

Na Stilu sam bas fin rezultat imao sa Turtle Wax, proizvod "Black in a Flash" (sada im je zelena ambalaza):

 

d686486998d8a1c0c638194c29b98ed1ce228d01.thumb.jpg.ed8d60cb055e795c7bef54ddb07f1bf9.jpg

 

Bas lepo vrati crnu mat boju i povrsina ostaje glatka, a efekat traje solidno.

Imas i onu jeftinu varijantu provaljenu ovde odavno - sa imalinom za cipele :D . Cini mi se da je na FLCS forumu bila popularna "Casablanca" ili tako nesto :D ... Noviji automobili sve manje imaju te lajsne, pa se slabije pise - probaj sa Search foruma, ovo mi je tek onako iz glave.

Da li moze da se koristi i za unutrasnjost? Npr.za plastiku iznad instrument table i sl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sta pitas - za imalin za cipele ili "Black in a flash" :D ?

Za enterijer, moja iskrena preporuka ide takodje za TW - "Dry Touch" mleko:

On 8/20/2018 at 1:42 PM, Ivan said:

Odlicno mi se pokazalo godinama unazad za enterijer Stila, pa uzeh da probam i na Sportu. Ne znam iz kog razloga, ali jedva nadjoh TurtleWax "Dry Touch" mleko za enterijer. Ako nekome zatreba info, ima ga u Auto Sportu u Zickoj, cena je 880 dinara. Kao i za ostalu liniju proizvoda, promenili su dizajn, tako da je ambalaza sada zelena (prethodni "Dry Touch" mi je imao i bolji miris):

 

tw.thumb.jpg.c9741bf433445eaaf13c67a6dcb22fbe.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristio sam ovaj Turtle wah, black flash, odlična stvar. Izdrži jedno dva tri meseca pranja i sunca i onda kreće da bledi ali je sam postupak nanošenja lak i brz. Mislim da sam ga koristio i unutra za neke plastike, pogotovo one u donjem delu oko pedala. Volan nisam mazao niti preporučujem. Tu imaš onaj crni Motipov sprej za farbanje kožnih sedišta i volana pa probaj sa njim ako ti treba za volan. Ako nemaš para za ovaj Turtle wah, improvizuj sa onim tečnim Quick imalinom sa sunđerom pa premaži i ostavi da se osuši. Po suncu se možda ne bude stegao baš baš, ipak je to imalin. Ja sa njim mažem bočne strane guma nakon pranja, lepo ih osveži, izgledaju ko nove..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspeo sam, sa Bamper crnim sprejom sam ofarbao lajsne na vratima i na branicima i odlično izgleda bile su baš matirale od Sunca a sada sam baš zadovoljan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaj u vidu da kada to jednom uradis ulazis u zacarani krug farbanja skoro svake godine, nazalost.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...