Jump to content
FAS Goran
faketaxi

Fiat Grande Punto 1.3 MJet 90

Recommended Posts

Pozdrav svima na forumu i pozdrav iz Hrvatske!

Evo da priložim par slika što sam napravio sa autom. Pošto radio kao električar u jednoj firmi sa reklamama došao sam na ideju da si izradim neonke za automobil međutim neonke su mi oko 350€ pa sam razmislio malo o ledicama na 12V i tako sam došao na ideju da ih postavim i spojim na upaljač pošto je 12V naravno ubacio sam prekidač da ih mogu paliti i gasiti i na suvozačevo i vozačevo mijesto sam postavio plave led ispod nogu i dakle auto je prebrutalno superispao :) nadam se da ćevam seslike svidjeti komentirajte :) dijelite iskustvasa ovakvim projektima. Veliki pozdrav svima iz poreča 

 

20200629_221725.jpg 20200629_221715.jpg

20200629_221838.jpg 20200629_221820.jpg 20200629_221709.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@faketaxi

 

Ako si u mogućnosti, stavi ti njemu neke lepe točkove (felne) :thumbup: umesto ovog sada. Onda posle možeš još svašta nešto drugo da se dobije npr. ovako nešto:

 

primer grande 01.jpg primer grande 02.jpg primer grande 03.jpg

 

Naravno, svako može imati svoj pravac u sređivanju automobila, jedino što je to sa svetlima ispod auta oooodavno ''izašlo iz mode'' da tako kažem...a, i dok je bilo moderno gomili ljudi se nije dopadalo, mislim sa razlogom. A, i ti koji su stavljali neonke nisu imali čelične točkove svakako. :D 

 

Imaš stvari koje rade napaljeni klinci koji nisu odmakli daje od igrice ili filma, a imaš stvari koje rade ozbiljniji ljudi. Na tebi je izbor kad već imaš volje da sređuješ auto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Zvezdo said:

Jeste sad sam se setio odakle mi poznato! 

Nabavi Led stop svetla ako možeš  nisu skupa. 

Iskreno gledam prednja i zadnja da mu uskoro stavim jos gledam trazim :) trazim ovako nesto

klik OVDE

 

 

7 hours ago, neshaoct said:

@faketaxi

 

Ako si u mogućnosti, stavi ti njemu neke lepe točkove (felne) :thumbup: umesto ovog sada. Onda posle možeš još svašta nešto drugo da se dobije npr. ovako nešto:

 

primer grande 01.jpg primer grande 02.jpg primer grande 03.jpg

 

Naravno, svako može imati svoj pravac u sređivanju automobila, jedino što je to sa svetlima ispod auta oooodavno ''izašlo iz mode'' da tako kažem...a, i dok je bilo moderno gomili ljudi se nije dopadalo, mislim sa razlogom. A, i ti koji su stavljali neonke nisu imali čelične točkove svakako. :D 

 

Imaš stvari koje rade napaljeni klinci koji nisu odmakli daje od igrice ili filma, a imaš stvari koje rade ozbiljniji ljudi. Na tebi je izbor kad već imaš volje da sređuješ auto. 

Iskreno necu nesto previse filozofirat ono slazem tako da neizgleda nesto "nabrijano izgledom" nego ono jednostavno nesto ugodno za oko bez puno mudrovanja nesto po njemu iskreno cekam jednog lika iz zadra da mi ponudi cijenu za siber bi mu ugradio mozda i felgice i to je to :)

Edited by neshaoct
popravio link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...