Jump to content
FAS Euroauto Goran

Recommended Posts

On 7/14/2020 at 5:41 PM, danijel55 said:

Jel se menja sta ako pritisnes kvacilo? 

Nisam dovoljno ispitao ali mozda malo, ali ovo treba uzeti sa rezervom jer ja pricam o situacijama dok je auto u voznji i kada motor spusta obrtaje, naravno ne vibrira kada se vozi 5om ili 6om, pricam o malim brzinama... Moram jos to istraziti da bih mogao konkretnije da vam opisem. Kazem to se desavalo i pre promene zamajca i pre remonta lezajeva u menjacu i sada se ponovo desava nakon zamene zamajca i popravke menjaca... 

U 3oj i 4oj kada ubacujem u brzinu se cuje onako tup zvuk sigurno znate o cemu pricam (čk zvuk)   , ne znam jel to do zubcanika ili sta je, sinhron verovatno nije. E sad to mi ne smeta toliko koliko ove vibracije na volanu. Lezajevi su zamenjeni i nema vise ujanja i cimanja rucice menjaca tu nema dileme

On 7/13/2020 at 2:32 PM, Ivan said:
Pogledaj koliko je desni nosac za npr. Stila dizela, da ti bude lakse...
Sto kaze Mica, taj nosac se nikome ne kvari  .

Kosta oko 24000 din, i meni se pokvario

Posted (edited)

Danas ugradjeni Xenoni kod LedMastera veceras proba 

IMG_20200828_110119.jpg IMG_20200828_113507.jpg

Edited by Ivan
Sredjene slike

Deluje na 4,3-5K. Samo da nije veći kelvin, zažalićeš kada padne kiša. 4300 su topla preporuka, al sijaju ubijaju.

2 minutes ago, ISV_01 said:

Deluje na 4,3-5K. Samo da nije veći kelvin, zažalićeš kada padne kiša. 4300 su topla preporuka, al sijaju ubijaju.

Ja bi rekao da je izmedju 4-5k, preko 6 nisu sig. Prezadovoljan sam

Ako su na Bravu sacuvani projektori - sasvim korektni rezultati se dobiju samo konverzijom na aftermarket xenon set.

Takodje, nisam imao potrebe da na restyle petljam bilo sta i menjam projektore, sa 4300K vise nego dobar rezultat na putu.

Samo da se lepo upucaju i uzivancija za magistralu.

Koliko sam vidjao, obicno oni sa pocetka produkcije (kojih kod nas najvise i prodaju) budu sa spaljenim soljicama. Dok su im "Al" maglenke svima boljka :D .

Dok resavamo zadnja leva kljesta koja ne koce i zvakanje u prednjem trapu juce smo ofarbali felne ali ostaje zal za jednim poklopcem za kojeg se nadam da cu pronaci @Ivan :whistle:. Evo slika pa ono ocenite 
PS: Malo smo ispolirali farove cisto iz fore :rolleyes:

IMG_20200922_152407.jpg

Screenshot_2020-09-22-12-01-49-068_com.instagram.android.jpg

Edited by Branislav