Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

1 hour ago, Branislav said:

Jasno mi je @horvat to, ali mi nije jasno kako se toliko razislo, da mi levi tocak gleda napolje

To samo udarac moze napraviti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, MiloshBg said:

To samo udarac moze napraviti. 

Jeste bio udaren u tu stranu tako da ima smisla. Nadam se da ce to Viktor vratiti u zeleno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, udarac je tu kumovao sigurno. Moze da se pokrivi most, viljuska, a u ekstremima cak i kos. A sto se zadnjice tice, to je mozda do montaze zadnjeg mosta, sto si nedavno radio?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, horvat said:

Moze da se pokrivi most, viljuska, a u ekstremima cak i kos.

Zato mu i vozacko sediste stoji ukrivo. Ali nije to od tog savijanja oko bandere, nego kada se ono nedavno zapio pa sleteo u jarak :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, horvat said:

Pa da, udarac je tu kumovao sigurno. Moze da se pokrivi most, viljuska, a u ekstremima cak i kos. A sto se zadnjice tice, to je mozda do montaze zadnjeg mosta, sto si nedavno radio?

Ne ne od kad sam most promenio samo je volan pobegao u desno i nista vise, sve precizno okom merim i gledam :animier: Uglavnom videcu da isprobam drugi rukavac od Pedje posto mi je blizu, pa ako se nesto desi resio sam problem. Svakako mislim da mi je viljuska kog Gorana jos u garanciji mogu i da je reklamiram

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/15/2022 at 6:49 PM, Branislav said:

Prica iz ProSporta, viktor je gledao trap i dosli smo do zakljucka da su seleni otisli i da moraju oba nova ramena da se stave i napred nove gume, prednji levi tocak mi gleda napolje bio sam u pravu. Nazad je rekao da ce slicovati ili tako nesto ne znam ali uglavnom sredice tj kako on kaze zatvorice trap da to bude kako treba. Slike u prilogu trenutnog stanja trapa 

 

IMG_20221115_152334.jpg

A imas ova merenja zadnjice sa starim mostom? Jer bez toga, ne mozes tacno da znas sta se pomerilo, sta ne... 

24 minutes ago, Branislav said:

Uglavnom videcu da isprobam drugi rukavac od Pedje posto mi je blizu

Cek, lagano, prvo ovo sto ti je Viktor rekao, pa onda ako to ne resi, ides dalje... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nazalost, nisam mislio da cu se baviti ovakvim budalastinama na trapu kao sto je stilov... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros prilazim auto i vidim da su ga zemunski dripci odradili, hvala im svakako sad cu mu staviti hrom lajsnu koja iz nekog razloga nije postojala na tom krilu kad sam ga kupio 

 

IMG_20221121_104914.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je na zabice, nema sta da ne bude dobro.

Nova nova :) ili nova polovna je 20 EUR?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ako nista, sad si bar upario sa lajsnama ispod prozora.

Secas se da ti rekoh da je ta plastika menjana, cim sam bacio pogled na auto ;) . Nije joj bilo sudjeno :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravi da pitam da li imaju fabricki suncobrani da se poruce iz originala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

100e komad? What? Skuplji suncobran od creva turba?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako su po otpadima ti suncobrani bili retki i naplacivali ih po 20 EUR (a nema ih), sta te cudi... A i zna se da ovlasceni nisu jeftini, u najvecem broju slucajeva.

6 hours ago, Branislav said:

Zaboravi da pitam da li imaju fabricki suncobrani da se poruce iz originala?

Mozes da porucis uglavnom sve, do zadnjeg srafa.

 

PS: Jbt, imas li jos sta da uradis, da bi vise kompletirao taj auto za fazu "sipaj i vozi" :P ?

Dve i po godine i 30 strana pisanija, a ti jos srafis i ne odustajes :) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja srafim do sudnjega dana, sipaj i vozi ja ne poznajem kao pojam. I kad bude sipaj i vozi ja sebi nadjem nesto za sarafanje, jbg volim :rolleyes: 30000+ km nije lose za ovo vreme

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezobrazan je fiat za tako neke stvari. Dok sam radio u AKK, uporedo sa Fiatom radio sam i Hyundai. Cene takvih stvari u HY su bile nekoliko puta jeftinije. Ne znam koja je politika Fiata, ali je krajnje kretenska!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ovo crevo turba sam mogao da progutam a i zeleo sam novo, ali suncobrane nikako 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...