Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

3 minutes ago, horvat said:

Da li je ovo realno, ne mogu da verujem. :( Kad si radio veliki servis?

 

 

 

Nema 25000, plus skidao kais da proverim zupcenje kad mi je nosac crkao ako se secas da smo pricali ja i ti o tome da proverim 

 

Prvo sam pomislio ventil izgoreo, medjutim nije dimio niti je svukao kap ulja a presao sam 1000km od servisa. Pretpostavio sam onda da je prezubio

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra cekam zvanicnu potvrdu da je prezubio i da vidimo kolika je steta ako je ima, kakve sam srece bice svih 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da ga prodajem ne pada mi na pamet, ima da se teramo namerno sad

 

Ne moze on mene hebati koliko ja mogu da ga trpim 

 

 

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suludo je prodavati. ISčačkati sve i onda voziti...

Eno ti i @Milutinac kako je prošao a kakav auto sad vozi...

Prvi deo teme bio Muke po Milutinu a sad labud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas unlucky za mene, ali dobro nadam se najboljem da nije pokrivio nista i da cu uzeti novi kais i to i vratiti ga nazad i to je to. Ako ne zna se. Komplet glava i 16 ventila...... 

 

Ugasio me je kao cigaretu. Ali dobro nadam se da ce doci kraj

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Milutinac said:

Neverovatno, ne znam sta drugo reci... :mellow:

Zamisli kako je meni, na autoputu sedim u kolima gledam u jednu tacku i mislim u sebi "Da li si me ovako sjebao"? Strasno sta da kazem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam, ne verujem....

Baš čudno iz čista mira kao i kod tog tipa, šta je bio epilog kod njega ? Neki zamor materijala ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, ISV_01 said:

Čitam, ne verujem....

Baš čudno iz čista mira kao i kod tog tipa, šta je bio epilog kod njega ? Neki zamor materijala ?

Ne znam nije napisao, samo je napisao da mu je iz cista mira prezubio i da mu je majstor rekao da je on drugi tjet koji je prezubio sa kaisem citavim. Ja sam treci kojem se to desilo iz cista mira... Smeo sam da se zakunem u motor da moze bilo gde sa njim ali eto. Bolje da cutim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto je zakočilo kaiš ? Kontam da baš sam od sebe ne može tek tako..ili zubci na kaišu nisu bili nešto (iako novo) ili nešto levo što se okreće a uslovilo je zaustavljanje i preskakanje kaiša..da li je moglo nešto tečno da "podmaže" i preskoči ??

 

Bem ti sreće baš....

Ajd, nadajmo se najboljem, da nema neke štete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes ti da imas toliki inat koliko on moze da te j. To je kao Yugo, celu noc smislja kako ce ujutru da te zezne :D Svakom u zivotu naleti tako neki baksuz, samo je neko svestan toga pa proda djubre odmah a neko se bori, bori..pa opet na kraju proda. Najjace u celoj prici je sto taj auto obavezno sluzi drugog vlasnika bez ikakvog problema :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kvalitet delova se sve vise stavlja znak pitanja!  

Dok sam radio u ovl. servisu desavalo se da pri ugradnji originalnog seta majstor ne moze da nategne zupcasti jer je spaner u problemu!?

Isto tako se desavalo i da prezubi i upali check (verovatno samo 1 zub) ali srecom bez stete. Isto spaner bio felerican... 

Motori su bili bas 1.4 16v atmo i 1.4 tjet. Desilo se jednom i na 1.6 mjet E6D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Branislav said:
Sutra cekam zvanicnu potvrdu da je prezubio i da vidimo kolika je steta ako je ima, kakve sam srece bice svih 16

A veliki servis si ti radio ili prethodni vlasnik?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio prethodni vlasnik nema sta sve stavljeno novo ja ga razubljavao da proverim, moguce da je los kvalitet kaisa ko zna

 

18 hours ago, MS PK said:

Ne mozes ti da imas toliki inat koliko on moze da te j. To je kao Yugo, celu noc smislja kako ce ujutru da te zezne :D Svakom u zivotu naleti tako neki baksuz, samo je neko svestan toga pa proda djubre odmah a neko se bori, bori..pa opet na kraju proda. Najjace u celoj prici je sto taj auto obavezno sluzi drugog vlasnika bez ikakvog problema :D

Ja sam odlucio da idem tezim putem. Prvo jer sam ga sredio full i necu da ga poklanjam nekome, drugo i da dobijem sve pare koje sam dao nemam sta drugo da kupim a da budem sig da me nece razvlaciti

 

Opet ruku na srce ovo je prvi kvar koji mi se desio sve ostalo je bilo povuci potegni sa dosta gresaka sto mojih sto majstora. Ali ovakav kvar nisam ocekivao i ovo je ujedno i prvi kvar na autu pravi koji nisam mogao da sprecim. Ipak sam presao 20000 bez problema osim kocnica tj abs modula i tog dzeka famoznog. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nema sanse da reklamiram nemam racun bacio sam ga pre godinu dana. Mislim ko bi ovo ocekivao. Ostaje mi da se nadam danas najboljem, u krajnjem slucaju to je sto je radim glavu pa sta Bog da

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, andreja.micovic said:

Mislio je da reklamiraš radove. Imaš valjda upisano u servisnoj knjižici, potpis, pečat...

To bih mozda i mogao ali onda moram auto da vucem u Bg da se natezem i slicno. Videcu da li je sjebao glavu ili ne pa cu onda da vidim sta i kako 

 

Ubija me to sto sam zakazao regu i atest plina i sve i sada se trkam sa vremenom da to sredim ili da otkazem, a auto mi treba stalno 

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, Šajbi said:

Pri kojoj brzini ti se ovo desilo?

80-90 otkud znam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...