Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Probacu sutra nije frka, def nema sta vise da bude osim tog modula. Zaista nema dela koji nije nov i koji nije zamenjen. Auto se jako lepo vozi dok ne dodje do kocenja, onda je problem

 

@horvat Bez Abs sutra ima da kliza kao lud videcemo samo da li ce lelujati kao dok je Abs ukljucen, malo levo pa desno opa cupa :thumbsup: Samo nek je veselo 

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budi samo oprezan, na praznom, sirokom, ravnom putu u smislu da nije nagnut, da nema neka lelujanja, talase i slicno i obavezno suvo :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema frke imam uslove za takve eksperimente. Ali ne znam sta konkretno dobijam time i sta da obratim paznju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ti je majstor kod kog si vozio auto uopšte bio zainteresovan za rešavanje problematike ili je prosto zamenio deo koji si mu ti rekao? 

Pitam čisto onako, pošto mislim da imaš osnova da se vratiš kod njega i kažeš mu da nije uspešno detektovao/rešio problem, ako si to od njega tražio. U krajnjem slučaju da kaže svoje mišljenje o navedenoj pretpostavci da je ABS centrala u pitanju.

Edited by Šajbi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plasim se da se ne zaleti kada krene da raskacuje konektore, ono osladi mu se, pa raskaci pola auta i skonta da je mnogo povozniji nego sa ukacenim dzekovima :lol:

 

1 hour ago, Branislav said:

imam uslove za takve eksperimente.

U Debeljaci su poljski radovi tek od Aprila, molim vas kolega nemojte sada u njivu po oranju :D 

 

Ajd, bas iscekujem update stvari. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Branislav

Bas kao sto Horvat napisa, tako se raskacuje. 

Dodao bih samo, kad ga zakacis, nece odma ugasiti lampicu na tabli, vec ces morati da provozas auto par desetina metara, da registruje obrtaje tockova itd... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probacu danas da iskjucim abs do beograda ga testiram, a zvao sam Makija iz Klenka poslace mi modul da ga probam ako ne pomogne mogu da mu vratim nazad, tako da sam tu miran. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Šajbi said:

Da li ti je majstor kod kog si vozio auto uopšte bio zainteresovan za rešavanje problematike ili je prosto zamenio deo koji si mu ti rekao? 

Pitam čisto onako, pošto mislim da imaš osnova da se vratiš kod njega i kažeš mu da nije uspešno detektovao/rešio problem, ako si to od njega tražio. U krajnjem slučaju da kaže svoje mišljenje o navedenoj pretpostavci da je ABS centrala u pitanju.

Vidi ja sam isao na kontrolu trapa jer idem na tehnicki za koji dan i cuo sam da nesto lupa i oterao kod mog seoskog old school majtora da proveri trap i on je otkrio luft u kraju letve i zamenio. Zna on da je meni auto vukao u stranu ali ja njemu nista nisam trazio da istrazuje jer sam za to isao kod Gorana na Altinu i kod jos jednog majstora ali oni nista nisu uradili nazalost. On je zamenio kraj letve i ja juce centrirao trap i eto sad imam bolju sliku o cemu se radi sa autom, ostatak trapa kaze da je nov sto i jeste sve je utegnuto na max. Tako da cu sl nedelje modul da menjam jer mi je Maki sa otpada izasao u susret da mu vratim modul ako nije do njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio bez Abs 50km auto na prvi dodir kocnice vuce u stranu, mnogo manje proklizava bez uklj abs i nema hazard svetla naravno. 

 

Ali onda prikopcam Abs nazad na Modul i paf odjednom ne vuce vise, lepi koci ne zabacuje i NEMA HAZARD svetla iako sam krvnicki stiskao kocnicu. Ahhahaha kako lud auto skroz ili je modul crkao ili je kontakt na dzeku zezao ne znam ali auto sada koci normalno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam ga upravo do NBGD i problema nema vise. Kao da sam ukrao tudj auto. Sve savrseno zategnuto i ususkano milina za voziti

 

Kontakt sprej cu uzeti malo poprskati i to je to. Ko zna zasto je poblenavio, ali svaka mu cast unazadio me je. Presrecan sam

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад мора да падне неко једење ... Мислим, ред је да се одужиш колези @MiloshBg што ти ушпарао 80e ... :D

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minutes ago, MS PK said:

Ma nije kontakt, nekako si mu uradio hard reset :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 

Upalio auto, dok je auto radio izdzekao abs, vozio 50km, stao udzekao nazad abs dok je auto radio i to je to. Sta se desilo ne znam, ali problem je resen 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da kazem osim hvala svima koji su pomogli. Da vas ne nabrajam. Uglavnom ceo auto sam pretresao i sada mi je bas gust da vozim. @horvat dugujes mi Hunter jednom kad se vidimo, za svaki slucaj :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon malo srece dodje opet tuga, juce na autoputu za Ns prezubci mi bravac izgleda, izgubi snagu, jedva upali na dva klipa i ugasi se. Sve dobro i struja i sve majstor merio kompresiju na svim klipovima ista ali manja nego sto treba. Tako da ostaje da se molim da nije pokrivio ventile jer zdravo vergla ne klapara. Pretpostavljam 2 zuba da je prezubio. Inace pre 2 nedelje sam negde citao post nekog decka kojem je isto tako iz cista mira prezubio T-Jet. Dzabe sto je radjen veliki servis i sve novo... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...