Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

6 minutes ago, ISV_01 said:

Mislis da je ovo i razlog sto baca auto na levo kada kocis? (mislim, baca nos, ne dupe) 

 

A da, takodje sam sredjivao celjust desnu zbog rucne, al sta je majstor sve menjao, to ne znam. Samo znam da radi dobro. 

Baca nos jer nazad ga verovatno celjust drzi i ne da da normalno koci, konkretno na valjcima kad su naboli kocnicu dupe je povuklo u levu stranu onako vidljivo, svakako tehnicki ne mogu proci moram srediti, a nadam se i moj problem koji me je unistio ovih godinu ipo 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/6/2021 at 9:53 PM, MS PK said:

Ko doktor da je pisao, ne razumem nista emoji3.png

Da ko nogama da je pisano, do duse ja znam sta je radjeno tako da znam da je to rucna, zadnja leva kljesta remont i desna viljuska nova. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Branislav said:

tako da znam da je to

Dobra kinta data za nova kljesta... Steta, ali kad je moralo, moralo se. Nije reparacija pod garancijom ili istekla? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam predstavu da li kod Gorana postoji garancija, upisan je datum kada je radjeno, nije proslo godinu dana

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ne bi uvažili? Radio je remont, stavio nove delove. Jedino što može je da naplati ponovo ruke ili makar deo. A znaš i sam da su kod Gorana korektni, nisu sujetni i hoće da isprave grešku. Ne znam što se do sada već nisi javio kad postoji problem duže vreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se javio jer nisam znao da su kocnice u pitanju, jbg sve nekako sam okolisao a na njih nisam bacao sumnju posebno ne na levu koju je goran radio 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ya16.thumb.gif.12bbc8af814a06ebea8aff929888bae4.gif

 

Jedva ubedih coveka da ne skida i ne salje letvu na remont, pre provere ovoga iznad, navalio pa to ti je. Onda bi imao maltene NOV, NOV, NOV trap :) .

A jedino mi je "kocanjka" logicna, da moze da vuce u stranu na jacem kocenju, posto sam probao auto i na manjim brzinama je to neprimetno.

Srecom pa sam i njega i Flexa imao priliku da upoznam i licno, dobri momci. Inace bih pomislio da je neki dupliran nalog, alter ego, sta li vec :whistle: ...

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i @Flex freba da dobijemo posebnu temu pod nazivom kako ne treba raditi ili gde srljate pred rudu :rofl:Da ljudi citaju i edukuju se, taman i koju storinu eura da ustede za more 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore je sto ti zapnes da isteras svoje i da platis skolu ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mene kritikuju kada kupim diskove i plocice a stari set moze jos 10-15k, sto odmah ne stavljam.. 

 

@MS PK

Nije mico, otkacio je rucnu, sada koci kao Fred Kremenko :D A moze i u ler da ubaci cim izadje iz BGa taman ce do iskljucenja za Pecince da uspori :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, MS PK said:

Cekaj, tebi blokira tocak i ti vozis kola tako ?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 

Pa u sustini da, nemam vremena da sredjujem radim 2 posla i zato moram da vozim auto kojem blokira tocak, do duse vozim i Punta da smanjim opterecenje na Bravu, brw vozim ga godinu ipo takvog nisam ni znao sta je kvar

@ISV_01 kocim tabanima, sreca pa imam 100kg pa mogu da zaustavim mrcinu od 1400kg

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reši to, nemoj da se zezaš s kočnicama. Ili nemoj da ga voziš ako nemaš vremena da rešiš, vozi punta do tada.

 

Da ne ispadne da ti solim pamet, ali malo je neozbiljno da ga tako teraš, sad kad konačno znaš u čemu je problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resavam to sledece nedelje def, koliko kocionog ulja ide u Brava? Da i to zamenim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj imenjak samo zijan pravi, da napravis coveku dupli trosak :P .

Po fabrici ide tacno 0.52l Tutele TOP 4 (pitanje je i koliko ce stati, da li hoces da imas u rezervi,...).

U prodaji je i uglavnom u ambalazi od 0.5l, cena je oko 500 kinti.

Ako ides kod nekoga ko menja na masini, naravno da verovatno ne trebas nista da kupujes.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update: ponovo imam pokazatelj benzina sraf jedan bio problem koji je sjebao stvar kad su montirali dole cevi i sta vec. I dalje se borim sa boljkom T-jeta a to je prvo paljenje ujutru kada ima gas ugradjen, danas ponovo mapa sredjena malo smanjena smesa i jos par tvikova nadam se da ce se poboljsati stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jer nemam vremena, planiram da uzmem potpuno nova kljesta i da tu pricu zatvorim skroz, jos sam u fazi razmisljanja jer mi je bio prioritet plin srediti i kazaljku od benzina da to funk kako valja. Za sada stvar sa paljenjem se poboljsala skroz od kad je mapa tvikovana. Nekako se bojim kljestaa da sredim onda ce biti sve full sredjeno a nisam navikao :whistle:

 

Uzeo sam ulje za kocnice ako nista

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Branislav said:

onda ce biti sve full sredjeno a nisam navikao

Ne ne, a onda ga prodas. mislim, idemo Flexovim stopama, da? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...