Jump to content
FAS Goran
zeljkoci

PVC nalepnica zabranjeno pušenje

Recommended Posts

Zna li neko od vas gde moze da se nabavi nalepnica sa znakom zabranjeno pusenje?

 

Dimenzija koja je potrebna je 10mm x 10mm, ili nesto malo veca (max 20mm x 20mm). 

Posto sam nepusac, nalepnice lepim u svojim kolima. Uvek sam kupovao po tablu tih nalepnica na bubanj potoku, ali sad sam ostao bez njih.  Na B.Potoku nema vise da se kupi.

 

A, u kucu je usao nov auto, pa bi mi trebala koja nalepnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zeljkoci

 

Ako sam dobro razumeo, to je baaaaš malo...šta se vidi na toj 1 x 1 cm :D 

A10 je jedan od standardnih formata, dimenzija je 26 x 37 mm, kontam da svaka štamparija to može da odradi za male pare...njima bih se javio: Copy Planet

Pošalješ Email, u njemu pojasniš šta ti treba, sve poručiš online bez potrebe da se ide kod njih. Kad bude gotovo nek' spakuju i pošalju kurirskom službom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo, 26 x 37 je veliko. To je jos malo za kamione i autobuse.

Meni treba nesto diskretno, a opet lepo vidljivo.

 

Evo nasao sam jednu fotografiju od ranije:

 

20200605_120619.thumb.jpg.d53e546d06555fb406880cd7e55a9aea.jpg

 

 

Ja to nalepim po svim rukohvatima, da se ljudi upoznaju od samog ulaska u auto, i jednu nalepnicu na komadnu tablu, za slucaj da kod rukohvata nisu videli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto bi uopste ruzio enterijer auta sa tim (jedino ako se ne bavis nekim prevozom :)) ?

Lepo kazes onome ko ima nameru, a kome smeta ima bus, taxi i sl... Ionako se takva situacija (bar meni) desi jednom u sto godina. A da samo zbog toga uvek moram da gledam kojekakve nalepnice po tabli i vratima svaki put kad sednem u auto...

Da budem konstruktivan ako vec to volis - imas i one neunistive 3D stikere.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smatram da se enterijer ne ruzi sa nalepnicom 10mm x 10mm. Dosta je neupadljiva. Izgleda mnogo kulturno. Slikacu kabinu uskoro, pa cete sami proceniti.

 

Lepljenje piksli ne dolazi u obzir, jer je auto nov. 

A, i te nalepnice sutra dosta znace kod prodaje vozila. 

 

Kod potencijalnih kupaca se probudi dodatno ineteresovanje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da si u zabludi sto se tice dalje prodaje. Sumnjam da je ikome to neka prednost.
Ja licno nikad ne bih stavio tako nesto unutra a pusenje je svakako zabranjeno. Kome ne odgovara, ne mora da se vozi i to je to.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zabludi ili ne, reci cu samo da sam svaki svoj auto prodao preko prosecne cene bez ikakvih poteskoca. Na to je uticalo sveopste stanje auta, kao i moj nacin odrzavanja. I uglavnom sam svoje automobile prodavao "od usta do usta". Ljudi kad ga vide nemaju sta mnogo da komentarisu. 

 

A da li je nalepnica uticala na laksu prodaju ili ne.... sigurno mu nije odmogla.

 

 

Da se vratimo na pocetak price...

Zna li neko gde ima da se kupe nalepnice sa zabranjenim pusenjem, 10mm x 10mm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ispunjavam obecanje.

Mislim da je ova nalepnica dosta diskretna i da ne narusava kabinu. Procenite sami.

 

20200607_120320.jpg 20200607_120305.jpg

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat, sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozi i zena, a ona je malo popustljivija prema eventualnim putnicima.

 

Ovo nam se ucinilo kao najelegantnije resenje

Danas sam gledao po buvljaku N.Bg. Nema nigde nalepnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, zeljkoci said:

Nema nigde nalepnica.

Ja bih i dalje poslao njima, naglasi da hoćeš 10x10 i pitaj koja je minimalna količina u dinarima.

Ništa ne košta Email sa upitom, a znam da se uvek potrude da izađu u susret. :thumbup: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovim putem zelim da se zahvalim Nesi na pomoci oko nabavke ovih nalepnica.

 

Naime, kontaktirao sam firmu  Copy Planet, koju je Neša predlozio, i ljudi su mi stvarno izasli u suret!

 

Odštampaće mi nalepnice na jednom tabaku u toku danasnjeg dana. Ici cu kasnije da ih preuzmem. Zaposleni su stvarno predusretljivi, i pri tom zaista nisu skupi. Bar mi se cini da nisu...

 

Jos jednom, Hvala Nesi, kao i zaposlenima u Copy Planet!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...