Jump to content
FAS Goran
baron21

Plafonjera / rasveta za sobu

Recommended Posts

pozdrav, imate li neki predlog sta kupiti za sobu od nekih 25 m2, da lepo osvetljava, a da opet nije nesto preskupo :D

oko 100tinak eura bih izdvojio, moze malo gore ako ce se bas izdvajati po kvalitetu :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odes u Novalux na Dusanovcu i 100% nađeš nešto da ti se sviđa. Na oba sprata pregršt lustera, plafonjera, stonih lampi bukvalno da se izgubiš. Kad god sam otišao "samo da pogledam" uvek sam kod njih nešto kupio. 

 

https://novolux.rs/en/

Share this post


Link to post
Share on other sites

@baron21

 

Iskreno, samo led paneli :)

 

Ja sad zenu ubedjujem da to uzmemo, a njoj ruzno izgledaju :D

 

Takodje na buvljaku imas tonu rasvete po pristupacnim cenama.

Ja sam na primer gledao neki luster u Eglu i kostao je 18500, na buvljaku sam uzeo identican sa sve eglo etiketom i u eglo kutiji za 8000din. Na istom mestu sam uzeo i lampu za 2000 a u eglu je 4800. Da li su kradene ili ima neka druga fora ne znam, ali da se isplati isplati se..

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo led panel, onaj najjači, sa menjanjem temperature boje i menjanjem jačine svetla - sve preko daljinca. Lično više volim osvetljenje koje daju standardne lampe i više ih koristim, ali dobro...
Stvar koja me nervira kod ovog panela je što mu se frekvencija daljinca meša sa frekvencijom za set top box, ali i to je standard za kineze . I daljinac od internet streamera se meša sa STB

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

20200522_205846.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima na odgovorima, definitivno ide led panel :)

kad smo kod buvljaka, znate koja je garancija kod njihovih prodavaca? i ja imam isti takav... :lol:

sreca pa nemam nikakav drugi uredjaj u sobi, pa necu imati problem sa mesanjem frekvencije :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bas juce uzeo led panele u okovu na bezinjskoj kosi, 980din je onaj najveci od 24w 2400lm 4200k sto je bukvalno najjeftinije sto sam nasao igde..

 

Od 18w su na nekoj akciji za tipa 680 din..

 

E sad, mozda sam se zajebao sto sam uzeo te najvece, videcu kad montiram jedan default_D.gif

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

 

Edit: to za frekvencije ti samo igra ulogu ako uzmes neki koji se pali na daljinac..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

au to ima da sljasti ko na marakani,a koja je marka,Za led panele,najbolja marka je w tac,jeste kinez al je najkvalitetniji,ima i belgijska marka Lombario,al na panelima pise made in prc:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/25/2020 at 11:15 AM, shomispc said:

Ja sam bas juce uzeo led panele u okovu na bezinjskoj kosi, 980din je onaj najveci od 24w 2400lm 4200k sto je bukvalno najjeftinije sto sam nasao igde..

Auuu sunce 4200k ti je kao xenon na kolima. Za kućnu rasvetu samo 2700-3000k i dobiješ onu pravu i najlepšu prirodno belu boju. Ja sam ceo stan u toj jačini kelvina uzimao i mislim da je to najbolja varijanta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...