Jump to content
FAS Goran
Quadrifoglio Verde

Alfa Romeo Brera Tbi from Pljeskovac

Recommended Posts

Ma najmanji problem da proverimo zajedno ;) .

Dobro se ipak cica seca :) . Zato si me i zbunio pa nisam hteo juce da pisem...

Za SN koji je na tvojim slikama pumpe (51829970), kad uneses u ePer - Compatibility lista kaze ovako:

 

Untitledcc.thumb.png.71e0efdbc3137f7ea86cc8fa710d8d96.png

 

Znaci ista stvar bi trebalo da ide na ove verzije 159, Brere i Spider. Za verzije 159 imas 4 stavke, prvu sam ti gore otvorio, a evo i detaljno o verzijama. Samo gledaj ova polja koja sam ti zaokruzio, u sivom polju desno sam ti svuda otvarao legendu da tacno znas sta je u pitanju:

 

Untitledcc1.thumb.png.d2a3631e5d98c3397c1d8550b955c976.png Untitledcc2.thumb.png.e0b582ca76580088452bf16e80d90623.png Untitledcc3.thumb.png.0caaddef1fb12ea2b954231494a8230c.png Untitledcc4.thumb.png.a43f8f9b1ff4feb2f1306c0da5246b8b.png

 

A za Breru/Spider sam ti dobro rekao. Ista pumpa bi trebala da je za 1.8 i 2.2 benzinke i 2.0 i 2.4 dizelke:

 

Untitledcc6.thumb.png.0adb5a4fd7737a1eadd49ec466df3e1a.png Untitledcc5.thumb.png.f2ef8e7abf116090971aaa45ba26012f.png

 

Zato me je i zbunilo, jer je verovatno Deki video isto ovo, samo u TecDoc i poslao ti. Ali ti kazes da ne odgovara :question: .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh... Albanske IP adrese izgleda nisu blokirane, uprkos tome što njihovi hakeri često vršljaju po našoj mreži... :rofl:

Stigli živi i zdravi... Boga mi nije bilo lagodno proći kroz centar Prištine u autu koji privlači pažnju, još na našim tablama i sa cajperima na felnama. :lol:

A sad odoh da se banjam!

IMG_20200911_163136-02.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tripuj se bre ja parkiram stila u trznim centrima sa sve krstom od 15cm oko retrovizora, nikad nista. To je cisto neki cim do tebe, uostalom, sto si isao kroz Pristinu? Na kruznom toku zadnjem desno pa na a.put. Jedino ako nisi prosao gde ja mislim :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa išo sam tamo gde me vodila navigacija. :)

Prvi put sam na uopšte na Kosovu bio, tako da neam pojma gde sam prošo. Išli smo nekom tesnom ulicom sa puno zanatskih radnjica do bulevara, pa skrenuli levo pa bulevarom pravo do autoputa.

P.S. A na početku te uličice je bila neka džamija ispred koje su iz kombija i auta izlazili oni tvrdokorni bradati vernici, da ne kažem džihadisti. I dalje osećam njihov krvožedan pogled na svojoj koži. :lol:

Edited by Quadrifoglio Verde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikoga licno ne poznajem ko je isao da letuje u AL, u SAT-u je prosle godine bila reportaza o letovanju u AL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si na auto put glat.Ako ides na Rudnicu pratis samo pravo put,sve dok ne vidis znak Tirana, Pec, Prizren (znak za auto put) popnes se i gas. 

Od Rudnice do Mitrovice mozes da prodjes što se policije tice sa cascavanjem, posle se ne bih igrao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ide on na tu stranu, a sto se Al tice ne postoji bolja policija sto se cascavanja tice :D
Micu u Fordu da vidis neces kolega koliko god radio sa naocarima :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boga mi bio je gas-patos sve vreme. Na kosovskom autoputu sam šibao do 220. Jurio sam se s nekim Kajenom. Obično tako radim kad sam negde na strani. Zalepim se za nekog sa tih prostora ko ga šiba muški i ja za njim. Oni znaju gde su radari i tačno tu uspore. Izbegao sam tako radar i na Kosovu i u Albaniji. Ali me zato izgoreše u Medveđi u zoni škole na 43km/h. I to sam znao da su tu jer sam se vraćao sa kosovskog prelaza jer mi lična karta ostala u čitaču u kancelariji (kreten). I vido sam ih i znao da su tu, ali je fazon što su dve škole na malo većoj udaljenosti i nisam ukapirao da je sve to zona škole. Vidim zaustavlja me, rekoh koj k... sad oće jer vidim da vozim ispod 50. Kad ono eto ti...

Sve u svemu dobra vožnja sa puno adrenalina i prosekom pretpostavljam oko 11l. Resetovao sam bord, baš ću ga slikati večeras.

Edited by Quadrifoglio Verde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...