Jump to content
FAS Goran
Quadrifoglio Verde

Alfa Romeo Brera Tbi from Pljeskovac

Recommended Posts

6 minutes ago, MS PK said:

Menjas ulje? :D

Ma jok... Ko to još radi? Čuje mi se konstantno sitno zujanje iz servo pumpe, bez obzira dal se vrteo volan ili ne. To samo ja čujem golim uvom (i strašno mi ide na živce), a majstor jedino stetoskopom. Inače nikakvih drugih simptoma nema. Volan radi perfektno, ne brnči kad se mota ili smota pun... Pa sam uzeo drugu servo pumpu da vidimo oće li pomoći štogod.

 

9 minutes ago, PremieRacing said:

Reci majstoru da kaže komšiji da mu pukla cevka, vlaži mu zid i to opasno...

:cheers:

Majstorov komšija je i sam majstor i moj školski (fasader + all in one). Ali znaš kako to obično biva. Kod svih opraviš, a kod tebe kući haos. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, MS PK said:

Nema filter u boci? Kakvo je ulje?

Ima sito u boci, zamenjena prvo posuda i proverena creva ali i dalje isto. Ulje zeleno i na max.

 

P.S. Zvuk se pojačava za brojem obrtaja.

Edited by Quadrifoglio Verde

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ona pruca da valjda treba druga boja servo ulja i zujanje netaje, da li bese zeleno umesto crvenog ili obrnuto, proguglaj.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zeleno je i zeleno i treba da bude. U prvim serijama je išlo crveno, pa su promenili. Pogrešnu pumpu sam dobio (Deki poslao od 2.4 jer u Tec Doc vido da je ista i za Tbi), tako da ništa nismo napravili danas. Vraćena stara nazad, polovnu ne mogu da nađem nigde, a BOSCH se čeka iz uvoza i košta 42.000 din. Ne znam da li se isplati reparacija i kakva su iskustva oko toga... Na kraju krajeva naručiću i novu, ali moraće da sačeka da se vratim iz Albanije i nabavim drva za ogrev prvo. :ermm:

 

IMG-ee18a5e668fefb78fa539a76c36f71e8-V.jpg IMG-71f62918b7256eed0fb6d0c9a22ce4ec-V.jpg IMG-1d278879128f1726829e7e8ec1d365c1-V.jpg IMG-c35272eaacc19ca608834e5ada850d11-V.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Quadrifoglio Verde said:

Najnovija vest (od Ace iz Šapca) je da po broju izgleda paše od 2.0 mjet i trenutno mi traže polovnu u Vićenci.

Htedoh juce bas to da ti napisem, ali me zbunilo sto kazes da ne pase od 2.4...

Gledao sam davno nekome i koliko se secam po ePer - ista stvar ide na 2.0 i 2.4 dizelke, kao i na 1.8 i 2.2 benzinke (Brera i Spider).

Pase naravno i sa 159. Ako ti treba, mogu da ti izvucem specifikaciju za taj SN.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...