Jump to content
FAS Goran
Quadrifoglio Verde

Alfa Romeo Brera Tbi from Pljeskovac

Recommended Posts

On 10/25/2022 at 12:23 PM, PremieRacing said:

?

Ima li te bato, živ li si ? (prim.prev.) :D

 

Kad sam već tu, mislim da se kolega @MiloshBg skoro nešto raspitivao oko makine 1.75 tbi, doduše ne u Breri, al' ga naplašiše ostali da ima neke generičke probleme, pa bi mogao u par reči da ga razuveriš/osokoliš, i tako to ... :thumbup:

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povuko se malo sa neta... Izašo iz 126 grupa na fejsu :lol:, izlogovao se sa foruma (inače jedinog koji sam i posećivao ranije)... Štedim struju i bateriju na telefonu... :lol:

Pitao me danas neki dečko na mesendžeru za iskustva oko Delte 1.8 tbi pa sam ušo da iskopiram link od svoje teme s Deltom. :unsure:

16 minutes ago, Reacher Gilt said:

Kad sam već tu, mislim da se kolega @MiloshBg skoro nešto raspitivao oko makine 1.75 tbi, doduše ne u Breri, al' ga naplašiše ostali da ima neke generičke probleme, pa bi mogao u par reči da ga razuveriš/osokoliš, i tako to ... :thumbup:

Pa nek pita ovde šta ga interesuje, da ne tražim sad tamo po temama... Ne znam gde je bila diskusija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad si se povuko, jbg. Potonula ti tema. :D

 

Evo sad sam ga tagovao, pa će da vidi ... a i ovaj vragolan @PremieRacing te oknuo, pa mož' da krene diskusija ... On je doduše preš'o na francuski kupe-kombe, al' terao je neko vreme Jeltu baš sa tim da kažemo agregatom ...  pre one bavarske samohotke ... :thumbup:

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako sam ja i završio na ovom forumu. Kad je @PremieRacing otvorio temu nakon kupovine Jelte i u istoj bilo izrečeno da je to verovatno jedina 1.8 tbi u Srbiji... Onda je neko pomenuo da ima neki lik iz Pljeskovca s takim autom, a to nekako došlo do mene... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zasad jedina budala u palanku s' brava (a da ne ide na naftu, njih ima nekoliko) tako da društvo jedino imam ovde ... :lol:

 

Niko me ne shvata, sem majstora ... kupio benzinca ... budala ... :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Reacher Gilt said:

Ima li te bato, živ li si ? (prim.prev.) :D

 

'Fala bato    :thumbup:

Slabo me kontaju južnjaci kad krenem s' ovi savremeni hijeroglifi... Lepo je neko rekao uz sliku egipatskih slika i grupe emotikona, trebalo nam je 4000 godina da se vratimo na isto pismo    :rofl:

 

 

12 hours ago, Quadrifoglio Verde said:

Pa tako sam ja i završio na ovom forumu.

...a to nekako došlo do mene... :lol:

 

A nemoj da si stranac, ovaj forum mu dođe kao relaks room za sve te ostale FB, IG i slične grupe i vremejedce...

 

Šta se dešava kod tebe "car vise" ? Brera švercera? Nešto novo? 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi Brena, tera se svakog dana po gradu plus bila na par ekskurzija ove godine. Pređe do 10k km godišnje otprilike.

 

Novi momenti su što je kreno lak na haubi da radi... Pojavili se neki risevi plus neke flekice. Verovatno je hemija iz perionice učinila svoje... Čekam druga lakirera da se malo rastereti pa da mu je ostavim na poliranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da ce resiti poliranje?

 

Ja isto imam neke fleke po laku, na krovu i haubi, ali nazalost poliranje nista nije promenilo. Mora da se prefarba :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Reacher Gilt said:

Ja sam zasad jedina budala u palanku s' brava (a da ne ide na naftu, njih ima nekoliko) tako da društvo jedino imam ovde ... :lol:

Vidi, organizuj neki vikend tamo rostiljanje - da vidis kako "će se u palanku nacrta" jedno 10-15 istih takvih budala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj prvi i trenutni sporcki kupe zajedno na jednoj slici... :lol:

Yugandera sada vozi komšija, dekica 80+... Dobro ga čuva...

 

Obratiti pažnju na početak praga odmah iza točka. I to se treba srediti pre snega.

IMG_20220710_071528-01.jpeg

Edited by Quadrifoglio Verde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...