Jump to content
FAS Goran
dellas

BMW e39 530d (No2)

Recommended Posts

Doslo je vreme da se ipak uzme neki tocak.

Samo i iskljucivo sam hteo neku old school varijantu, da mu jos “pojaca” tu retro notu.

U izboru su pre svega bile, style 5, rondel 0058 i style 32 uze i sire medjutim sve je nemoguce naci, a i ono sto je nekad kostalo 500 sad kosta 1000+ eur i slicno.

 

ovo je neka vodilja bila(style 5)

 

66-A83897-F05-A-4893-8613-DB3977-C849-AF

 

Ono sto se pojavilo je jako retka i skupa felna, Borbet type B 17” 8.5J et13

204-E562-C-A161-4-FD8-9-F26-570-D26-C4-E
 

Vise slika nakon montaze, a pre toga verovatno i osvezivanje samih felni.

 

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštujem   :clap:

 

Mada si bio u fazonu da bude skroz fabrika i da izgleda kao baš 'ona' petica i to mi je bilo super, ali definitivno dobije +50% na izgledu sa doooobrim starim felGama... Pun pogodak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne otisle put Banovaca na ispravljanje, u zavisnosti od stanja nakon toga videcu sa li ide sredjivanje rubova odmah ove sezone ili to ostaje za sledecu

C22-F9-D16-C0-B3-4011-9098-E7-F74-BA28-B
 

Takodje sam u dilemi oko dimenzije guma, moram da isprobam na autu par varijanti da bih se odlucio sta da kupim, pa je i to cimanje...

 

Ono sto me drzi motivisanim je ova slika , dva borbeta tip b na jednom mestu, retkost :) 

A260-E51-A-6136-453-B-B594-326596-A4-AFD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno je sredjena hauba, i auto je odvezen na skidanje i zamenu sibera. 

99% je spasen fabricki siber tako da odustajem od staklenog za sada. 
Takodje cekam M sport vesanje sa jednog kog sam pikirao cim ode u kobasice, mozda ce morati malo da se zrtvuje udobnosti da bi felne legle kako treba...
 

285-C0-DF1-E1-AF-400-B-B077-368-D8-EE057

9-C36-F232-1-CA9-420-C-8-D4-D-416-F5-E03

C7-BA7-A49-1-F8-B-470-C-9073-A9-DF6-F3-F

 

Sve vise razmisljam i u pravcu tuninga , obzirom na ogroman potencijal ovog motora da ne kazem da se skoro duplira snaga. Otom potom, ove godine sigurno ne, prvo treba auto da se zavrsi , da dobije formu, a u nekoj narednoj fazi da bude jak sleeper sto da ne :) 

 

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavljena radi probe dimenzije jedna 255/40/17 za pozadi, deluje mi ok, isao bih na 235 napred i 255 pozadi ili 225 napred i 245 pozadi, na slici je 225/45 i 255/40

D888-BDDD-E0-CA-473-B-A175-2-A62-A08-E06

23-F6-DA61-B40-F-4-EFA-8-FEB-16-CDEFA5-E

AD47-D1-B8-F655-479-E-9-BF5-7-BDFD38485-

hp keyboard diagnostic
 

ima li neko preporuku gde naci dobre polovne 255, nove nisu opcija nema bukvalno nista u ponudi :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja sam našao dobru ponudu novih guma velikih dimenzija kod onog "Bela Zemlja" CNC iz Užica... Kontam da ima i polovne  :phone:

A solidna ponuda polovnih u Kaluđerici kod neke dvojice... Vesa i Dejan ako ne grešim.

 

Što se izbora dimenzija tiče, ne biraj. Stavi ono najbolje što nađeš u bilo kojoj od tih pobrojanih opcija. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dellas said:

What do you like more :) 

 

bmw f02.jpg bmw f01.jpg

 

 

Left one, jer mi ove desno deluju premoderno za tvoj model. 

Leve sa poliranim falcom bi ga izdvojile iz mase. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Nesom da mora da se proba, a sa Axicem delim misljenje da ce verovatno biti previse moderne. Mada obe felne su “oldskul” samo su leve bas ono po definiciji, a desne retro fazon medju novijima, elegantna felna (podseca malo i na maybach felnu kada je polirana :) ). Proba slikanje pa cemo videti

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Ja sam našao dobru ponudu novih guma velikih dimenzija kod onog "Bela Zemlja" CNC iz Užica... Kontam da ima i polovne 

Ima Milan i polovnih. Inače, bio je jedno vreme i ovde na forumu, dok mu je sestra vozila Punto

 

Ako se čuješ sa njim, reci mu *ebo te Totti, to ti je šifra za popust

 

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/19/2021 at 7:22 PM, dellas said:

What do you like more:

bmw f02.jpg bmw f01.jpg

 

Za tebe i tvoj e39 levu old school Borbeticu all day long. 

 

A za mene za u rezervu ove desno, Ne znam zašto ali obožavam taj točak  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...