Jump to content
FAS Goran
dellas

BMW e39 530d (No2)

Recommended Posts

Ljudi definitivno nisu u mozak, bas juce gledam neki e39, 525d shadow line i sve mi se svidja a lik mrtav ladan oaze 5500,imas ga na oglasu 2001,6000 eur, crni.
 
Ne čudi me uopšte. Skoro je moj kolega prodao peticu e34 karavan, odličnog stanja za to godište, za 1800€ da bi uzeo e39 karavan. Tu e34 je uzeo lik koji ima bmw servis, eno sredio je, kad smo videli slike, nismo verovali kako dobro izgleda. Mada i sam čovek priznaje da je sama osnova za sređivanje bila odlična.


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo za sad :) Bice bolje, btw auto ide u “zimski san” u garazu i nece biti registrovan dok se ne zavrse svi planirani radovi...

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno najbolja na oglasima, zadnju klupu bih morao posebno naci ali cu verovatno rizikovati i uzeti ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, vagenovac said:

Place za LCI farovima i nekom ozbiljnijom felnom, sto je dobro, ima sta da se radi :D 

Neee , ni jedno ni drugo :) 

Mozda neke rondel 0058 jedino...ali farovi i stopovi ostaju od starog tipa, pre ce izgledati kao old timer :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada nema nekih novina, auto je upaljen i provozan da potrosi gorivo na neki minimum jer se nece voziti, a onda ce se sipati novo gorivo pred sledecu upotrebu da se ne stvara mulj.

Jako je lep osecaj upaliti sestaka posle navikavanja na modernog 4 cyl dizela :)

 

15-CEF1-E0-9876-4-FFE-9-A2-D-D23-DF4-BDF

542-D8116-01-E1-4674-987-C-D9-EE148-BC52

A656979-D-9-B43-40-E9-A27-A-FDDE6198741-

D6-DD7-B5-C-F077-4-BFE-8-F89-5-D56034547

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha slazem se ,  felne su na oglasu, ovo je samo zezanje nigga fazon ali auto ide potpuno suprotnom smeru, samo fabrika. Cak razmisljam da zamenim enterijer za stof iako sam jurio kozu, da sve bude po Vin-u. Enterijer je u top stanju ali ima dve rupice od cigara :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide se na “po vinu” varijantu, nadjen je donorski enterijer, tako da ce delovi sa rupicama i eventualno neki pohabani biti zamenjeni, Ajkula iz Zemuna to radi.

5-F8-C9-A50-CF0-B-49-D5-88-AB-9-F33-DA54

 

Konacno su i felne stigle sa farbanja pa je red na montazu

 

8-CCAB45-E-E00-C-4280-8185-74-AC2-DE6-E9

A7-D156-AE-FA12-4-DBE-B372-13-E01-C2-ACF

 

Ova felna ce se zadrzati na njemu, cak planiram da nabavim rotaciju i M tablice ako budem posecivao skupove kad ga skroz sredim :)

 

62-DF6132-29-C2-4-D04-BC5-F-6-C34927-B4-

8-E0-D8-D52-D953-4-EDE-82-E9-5-D431725-B

C3818-F1-D-79-DF-4-FEE-BEF3-09-A0573-BC5

CCE77-B41-6215-4044-AB4-C-B2-D99-F97-BBE

 

I za kraj, auto je ovako prosao kod vulkanizera kako su uspeli ne znam, pao je sa dizalice....ponudili su da sredi njihov majstor ili da nadoknade stetu, fer ali bas za’eb :/ Srecom ce se auto svakako raditi dosta i spolja

CAA88495-B945-441-D-AC1-C-27-FE046-F58-E

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci, a ne zaplakati...

Sredice se i to, na prolece ide na sredjivanje ostecenja farbanje i detailing, pre toga zavrsvanje enterijera i ostalih sitnica, plan je da sledece godine bude vec dostojan nekog skupa. Videcemo i da ne bude nije mu to bila namena...polako.

 

Uskoro mozda dobije jos jedno pojacanje, kum je u pregovorima za nesto zanimljivo, pa bi bili zajedno garazirani i korisceni, o tom po tom , predstavicu ako se uzme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve super, sve vrh, i onda poslednja slika oštećen prag. Pa kako da ti lajkujemo post majku mu   :X

 

btw, opasno me bacaš u razmišljanje... oduvek sam hteo da imam nešto za bmw skup, da ne idem s' rukama u džepovima

(džepni bilijar ne spominjem, to je vama palo na pamet :lol: ).

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi nije mi to padalo na pamet, medjutim u moru budzenih modela jedan fabricki , a opet dovoljno zanimljiv da privuce paznju moze biti cak i zanimljiv za neki skup. Naravno sa rotacijom i SRJ tablicom jer me na to asocira :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...